IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    мисли по какъв начин да се възползваш от ситуацията ......... че с това отрицателно писане във форума от 5 години стинка не си извадил...
    Нали такъв е девизът ти Всеки да си гледа в Паничката......или за теб не Важи.....
    Аз за разлика от всеки друг пиша сделки и цени от 10 години....
    В ДАХ съм писал влизания и в Аареалбанк и Коба и Вирекард и Голфчета и други работи....и къси и дълги индекси.....не чакам /чувам/тропота на конете на Команчите да ми свалят Скалпа на БФб ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      А тепърва ще абортираме летните заварки
      Направихте ли, че да ги абортирате

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Българските жени са направили 5 338 аборта в страната само за три месеца – от март до юни тази година. Както и в предходното тримесечие, рекордьор по извършени аборти е столицата, като за близо 90 календарни дни са извършени 907 аборта, което прави по над десет прекъсвания на бременности дневно. Това сочат данни от Националния център по обществено здраве и анализи. Това поставя България на челно място по брой извършени аборти в Европейския съюз.

        Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/obshtestvo/zdraveop...ews697170.html

        УРА ЗАЕХМЕ ПЪРВО МЯСТО..
        А тепърва ще абортираме летните заварки
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
          Васил Велев: Кризата дойде!

          https://www.dunavmost.com/novini/vas...-krizata-doide
          След големия харч за изтребители може да се окаже в един момент, че чакалнята на еврозоната ще се отдалечи поради голям дефицит, ако не се вземат своевременно мерки, предупреди още Васил Велев.
          Цирк

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Българските жени са направили 5 338 аборта в страната само за три месеца – от март до юни тази година. Както и в предходното тримесечие, рекордьор по извършени аборти е столицата, като за близо 90 календарни дни са извършени 907 аборта, което прави по над десет прекъсвания на бременности дневно. Това сочат данни от Националния център по обществено здраве и анализи. Това поставя България на челно място по брой извършени аборти в Европейския съюз.


            УРА ЗАЕХМЕ ПЪРВО МЯСТО..
            Така е, Kiro, това си е баш за оптимизма, щото това означава:
            - българският мъж няма никакви кахъри - знаеш кой прави любов
            - българинът има достатъчно средства да купонясва до забрава - знаеш кога се стига до нежелана бременност
            - българката има чудесна възможност за кариерно развитие и не се "скатава" с болнични и майчинство
            Така биха коментирали от близ и подобните издатели, които ни приканваш да прочетем Има и НСИ.
            Ниската раждаемост не е наш проблем, а на Германия, Италия и другите реципиенти на които даряваме
            1980г има над 160 000 аборта. Германия е със същия коефициент на раждаемост - малко над 1.6

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              В момента във Форума се наблюдават два типа играчи и две виждания за борсата пишман спекуланти набухани Вече с акции и Гявол спекуланти в кеш и чакат нещо по еФтинко за да влезат и те...
              Но и на двата вида участници лежат на теорията че ще има кой да им качи цената на акциите когато те влезат...
              Истината е че тези който могат да го направят или вече са се опарили Жестоко или и пени не дават за този Азарт както те се изказват..
              П.П. Забравих да допиша...В момента е периода на надежда на първите ,който чуват идването на марсианци да им качат борсата....
              мисли по какъв начин да се възползваш от ситуацията ......... че с това отрицателно писане във форума от 5 години стинка не си извадил...
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • тромпета вече е готов за временно споразумение с чайника ......... веднага след това дъртия каца на 30-така

                Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                Dow не показва притеснения за рецесия

                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Монти, във всеки бранш има некадърници на които някой друг им е виновен за провалите. Това е нормално. Докато считат, че причината е извън тях провалите ще продължават. Това също е нормално.
                  Понякога причината наистина е извън тях/нас - нарича се непреодолима сила (форс мажор като за теб). И това никакъв ум, преценка, некадърност не може да го промени. А понякога е просто късмет - тос ъф а коин, като за теб - бъзикам се, нали обичаш чужди думички, та така

                  Иначе принципно си прав - винаги трябва да търсим проблемите в себе си, само че е толкова по-лесно да обвиним някой друг за собствените си провали. Народопсихология на тълпата - отгоре излизат не най-умните или кадърните, а най-кресливите и арогантните. Факт!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Монти, във всеки бранш има некадърници на които някой друг им е виновен за провалите. Това е нормално. Докато считат, че причината е извън тях провалите ще продължават. Това също е нормално.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      Никой не знае до кога ще върви тая формула. Най вероятно ще свърши с по голяма инфлация. Но да стоиш в кеш в подобна ситуация ми се вижда много неразумно.

                      Ние да си папкаме дивиденти, пък който иска да си държи кеш!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        Е аз като не съм в кеш, а съм в акции на БФБ това да не би да ми е донесло нещо в последните година, две ! Така, че този кеш и ръста на икономиките с нищо не помогна тук. Други са причините борсата ни да не върви нагоре.
                        В момента във Форума се наблюдават два типа играчи и две виждания за борсата пишман спекуланти набухани Вече с акции и Гявол спекуланти в кеш и чакат нещо по еФтинко за да влезат и те...
                        Но и на двата вида участници лежат на теорията че ще има кой да им качи цената на акциите когато те влезат...
                        Истината е че тези който могат да го направят или вече са се опарили Жестоко или и пени не дават за този Азарт както те се изказват..
                        П.П. Забравих да допиша...В момента е периода на надежда на първите ,който чуват идването на марсианци да им качат борсата....
                        Last edited by Монти; 13.09.2019, 11:37.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          Никой не знае до кога ще върви тая формула. Най вероятно ще свърши с по голяма инфлация. Но да стоиш в кеш в подобна ситуация ми се вижда много неразумно.

                          Е аз като не съм в кеш, а съм в акции на БФБ това да не би да ми е донесло нещо в последните година, две ! Така, че този кеш и ръста на икономиките с нищо не помогна тук. Други са причините борсата ни да не върви нагоре.

                          Коментар


                          • Българските жени са направили 5 338 аборта в страната само за три месеца – от март до юни тази година. Както и в предходното тримесечие, рекордьор по извършени аборти е столицата, като за близо 90 календарни дни са извършени 907 аборта, което прави по над десет прекъсвания на бременности дневно. Това сочат данни от Националния център по обществено здраве и анализи. Това поставя България на челно място по брой извършени аборти в Европейския съюз.

                            Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/obshtestvo/zdraveop...ews697170.html

                            УРА ЗАЕХМЕ ПЪРВО МЯСТО..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                              Dow не показва притеснения за рецесия

                              Ако тази графика не те притеснява
                              2021 -ще има Пук

                              Коментар


                              • Dow не показва притеснения за рецесия

                                Коментар

                                Working...
                                X