IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тея още ли продават продукцията на майката?
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
      .

      А аз видях, че Здравко купува и аз купувах и също не съжалявам...
      Имам да черпя!

      Невероятен анализ: "Здравко купува, затова и аз!"
      Фундаментално! Margin of safety- 1 (един) Здравко.
      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

      Коментар


      • Майтапа настрана, но за мен Корадо се очертава като едно от най-перспективните дружества на БФБ. Единственото, с което мога да го сравня е "Спиди"...
        Vanitas vanitatum...

        Коментар


        • .

          А аз видях, че Здравко купува и аз купувах и също не съжалявам...
          Имам да черпя!
          Vanitas vanitatum...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
            Очаквано отличен отчет : 3М печалба с очаквания към поне 3.7М докрая на годината ...Ако спазят досегашният dividend payout ratio не ми се мисли
            Ами който го е забелязал навреме дружеството ще бере плодове. Аз влезнах Май месец тук и до скоро купувах и не съжалявам.

            Коментар


            • Очаквано отличен отчет : 3М печалба с очаквания към поне 3.7М докрая на годината ...Ако спазят досегашният dividend payout ratio не ми се мисли

              Коментар


              • И този балоняк май се спуква

                Коментар


                • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                  Не се литкайте по новоизлюпени спекулантски хави - вижте му капитализацията - в БГ 40 има на двойно по-ниски п/е - и на 10 г. мин. Знаете мурафета - Ум царува, ум робува и ум патки пасе !
                  "Ум царува, ум робува."

                  Ум - Белият делфин.

                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                    Не се литкайте по новоизлюпени спекулантски хави - вижте му капитализацията - в БГ 40 има на двойно по-ниски п/е - и на 10 г. мин. Знаете мурафета - Ум царува, ум робува и ум патки пасе !
                    Сигурно има да и дивиденти дават и преспективи имат, печалбата идва от основна дейност и лоялни мажоритатри ...

                    Ако критериите са ти тези които си изброил Успех ти желая !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Този Корадо изглежда добре: ще си помисля за него.
                      Не се литкайте по новоизлюпени спекулантски хави - вижте му капитализацията - в БГ 40 има на двойно по-ниски п/е - и на 10 г. мин. Знаете мурафета - Ум царува, ум робува и ум патки пасе !

                      Коментар


                      • Този Корадо изглежда добре: ще си помисля за него.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                          Тъй като целия ми портфейл в момента е Корадо и кеш е нормално да кажа две думи за отчета и основните неща които изпъкват : повишават рентабилнността и продължават с инвестициите макар и с вътрешен заем .....Както върви печалбата ще е към 3М и ще се очаква сносен дивидент . Не ми се мисли ако реализират целта си да натоварят целия капацитет като в момента работят под 50% и пак постигат блестящи резултати .

                          ПС : Майката е продала 0.02% от участието си надавам се да продължат по нескромно за да се вдигне малко Free float .
                          +1
                          Подкрепям мнението ти напълно

                          Коментар


                          • Тъй като целия ми портфейл в момента е Корадо и кеш е нормално да кажа две думи за отчета и основните неща които изпъкват : повишават рентабилнността и продължават с инвестициите макар и с вътрешен заем .....Както върви печалбата ще е към 3М и ще се очаква сносен дивидент . Не ми се мисли ако реализират целта си да натоварят целия капацитет като в момента работят под 50% и пак постигат блестящи резултати .

                            ПС : Майката е продала 0.02% от участието си надавам се да продължат по нескромно за да се вдигне малко Free float .

                            Коментар


                            • Ей срама нямате, някой ме изпревари и натовари ! Значи и други четат и дебнат тук

                              Коментар


                              • 2 ри

                                Коментар

                                Working...
                                X