IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
    Не се литкайте по новоизлюпени спекулантски хави - вижте му капитализацията - в БГ 40 има на двойно по-ниски п/е - и на 10 г. мин. Знаете мурафета - Ум царува, ум робува и ум патки пасе !
    "Ум царува, ум робува."

    Ум - Белият делфин.

    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
      Не се литкайте по новоизлюпени спекулантски хави - вижте му капитализацията - в БГ 40 има на двойно по-ниски п/е - и на 10 г. мин. Знаете мурафета - Ум царува, ум робува и ум патки пасе !
      Сигурно има да и дивиденти дават и преспективи имат, печалбата идва от основна дейност и лоялни мажоритатри ...

      Ако критериите са ти тези които си изброил Успех ти желая !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Този Корадо изглежда добре: ще си помисля за него.
        Не се литкайте по новоизлюпени спекулантски хави - вижте му капитализацията - в БГ 40 има на двойно по-ниски п/е - и на 10 г. мин. Знаете мурафета - Ум царува, ум робува и ум патки пасе !

        Коментар


        • Този Корадо изглежда добре: ще си помисля за него.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
            Тъй като целия ми портфейл в момента е Корадо и кеш е нормално да кажа две думи за отчета и основните неща които изпъкват : повишават рентабилнността и продължават с инвестициите макар и с вътрешен заем .....Както върви печалбата ще е към 3М и ще се очаква сносен дивидент . Не ми се мисли ако реализират целта си да натоварят целия капацитет като в момента работят под 50% и пак постигат блестящи резултати .

            ПС : Майката е продала 0.02% от участието си надавам се да продължат по нескромно за да се вдигне малко Free float .
            +1
            Подкрепям мнението ти напълно

            Коментар


            • Тъй като целия ми портфейл в момента е Корадо и кеш е нормално да кажа две думи за отчета и основните неща които изпъкват : повишават рентабилнността и продължават с инвестициите макар и с вътрешен заем .....Както върви печалбата ще е към 3М и ще се очаква сносен дивидент . Не ми се мисли ако реализират целта си да натоварят целия капацитет като в момента работят под 50% и пак постигат блестящи резултати .

              ПС : Майката е продала 0.02% от участието си надавам се да продължат по нескромно за да се вдигне малко Free float .

              Коментар


              • Ей срама нямате, някой ме изпревари и натовари ! Значи и други четат и дебнат тук

                Коментар


                • 2 ри

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                    Последен ден е днес
                    А времето за сетълмент смяташ ли ?

                    Коментар


                    • Последен ден е днес

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                        Тук дали се търгува още с дивидент днес ?
                        Не.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                          Тук дали се търгува още с дивидент днес ?
                          Да .

                          Коментар


                          • Тук дали се търгува още с дивидент днес ?

                            Коментар


                            • Войтех Чамек: Корадо България ще продължи да изплаща дивиденти
                              profit.bg

                              Коментар


                              • Прекрасен отчет ...сега си чакаме дивидентчето

                                Коментар

                                Working...
                                X