IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
    До 23 ти ще ми е интересно.
    след 23-ти ще е по интересно ...

    Коментар


    • До 23 ти ще ми е интересно.
      мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

      Коментар


      • Ми аз писах сутринта ама кой да слуша

        От началото на годината е +124%

        Коментар


        • Тук стана ...
          "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

            Пак не се уточнява за нечетните числа как ще се процедира. Моя случай е такъв...
            Една отгоре една отдолу, какво значение има

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
              Пак не се уточнява за нечетните числа как ще се процедира. Моя случай е такъв...

              Коментар


              • http://www.investor.bg/novini-i-anal...-akcii-244517/
                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mysterious Разгледай мнение
                  Ако някой присъства днес на ОС, най-учтиво молим да ни информира
                  Е то решението е ясно какво ще е, така че ако ще купуваш купувай и не чакай събранието

                  Коментар


                  • Ако някой присъства днес на ОС, най-учтиво молим да ни информира
                    "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

                    Коментар


                    • http://www.investor.bg/novini-i-anal...odieto-244432/

                      Коментар


                      • какъв му е потенциала на трибуквеното, че нещо го недолюбва пазара, може да е конспративен някакъв подход.))))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          вижте и малко встрани от Вас - Софтрейда например върви към 0,35ст -вероятен дивидент
                          срещу само 8,30лв.
                          Това около 4 процента ли са ,горе долу колкото Хим......пък и той си е доста подценен и с потенциал някак си.Не че и при Софтрейда няма потенциал ,ама коефициентите са в полза на трибуквеното дружество,само дето в момена е в неразположение.
                          Last edited by спекуланта; 31.07.2017, 22:43.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            вижте и малко встрани от Вас - Софтрейда например върви към 0,35ст -вероятен дивидент
                            срещу само 8,30лв.
                            Както вървят нещата, догодина дивидента ще е двоен.

                            Коментар


                            • вижте и малко встрани от Вас - Софтрейда например върви към 0,35ст -вероятен дивидент
                              срещу само 8,30лв.

                              Коментар


                              • Тук гладът за акции е толкова голям, че консервативно погледнато 150% ръст тази година и още толкова през 2018 няма да ме учудят.
                                Чехите излезнаха много сериозни досега, за съжаление аз започнах да им вярвам чак когато акцията беше стигнала 5-6 лева... тоест първия дабъл го изтървах.

                                Не знам дали има друга компания на БФБ, която всяка година от последните 3 - толкова рязко да увеличава печалбата си. В допълнение мисля че още не са приключили с инвестиционната си програма за завода в Стражица. Освен предстоящите безплатни акции, ако през 2018 направят и един по-голям сплит и продължават да увеличават производството, това би дало няколкогодишна супер доходност и Цачев от Елана ще се окаже прав (на уебинара от преди няколко дена беше споменал, че Корадо е подходяща и за "дълго" инвестиране).

                                Имам немалко тук на средна цена около 7,20 лв, бих допълвал още ако продължава да расте. Успех на всички в тази позиция!

                                Коментар

                                Working...
                                X