IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
    Темата ли умря, пазарът ли умря, май пазарът не е съвсем....Лошо за форума и за прогнозите тук, че ги няма Батя, Софикс - с нови ник или не....А за редакция на мнението дал господ да се появат Ванката и Монти, Оракула също.... Всичко колеги давайте мнение, че и днес напазарувах малко...Кво правим от тук нататък.....
    Мнението ми е, че другата седмица хората ще си теглят пари за празниците...
    Така ,че ако няма някой фонд зорлия.... сме в период на раздалечени цени на купува и продава с надмощие на продаващите и сделки през 15 минути.......ама това да не ви пречи да почерпите цветята тази неделя......

    Коментар


    • Темата ли умря, пазарът ли умря, май пазарът не е съвсем....Лошо за форума и за прогнозите тук, че ги няма Батя, Софикс - с нови ник или не....А за редакция на мнението дал господ да се появат Ванката и Монти, Оракула също.... Всичко колеги давайте мнение, че и днес напазарувах малко...Кво правим от тук нататък.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
        Такова твърдение за кое да е дружество покачило 280% за последната година и половина е меко казано смело!
        Не разбирам коментара, но имаше едни акции на газта на по около 1-2, които станаха на 10,20...... Имах от към 2 излязох на 8, а хима е още подценен
        Last edited by brokerandtrader111; 11.04.2014, 12:57.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
          За да потъва трябва да е в дълбоки води, той в момента е акустирал и се опитва да припали.....
          Такова твърдение за кое да е дружество покачило 280% за последната година и половина е меко казано смело!

          Коментар


          • Е какво се разбира не знам,ама май става въпрос за много пари и врътката
            ще е голяма.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              То за минаването ще мине,въпросъте дали над 2 или под 2лв.
              Разбира се, че над 2 , под 2 няма как да падне.... Аз имам 2 портфейла, на едния средната ми е около 2,10 , на по-големия ми е 1,85.... така че съм спокоен.... Е не че нямам малко и на 2,35, но за себе си ги осреднявам, всеки греши понякога......

              Коментар


              • Прогноза

                Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Вашта прогноза за мача,каква е колега?
                Путин да каже какво смята да прави. Ние сами ще си направим прогнозата.

                Коментар


                • То за минаването ще мине,въпросъте дали над 2 или под 2лв.

                  Коментар


                  • Нека да видим първо следобяда, дали няма да мине някое кюфте....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
                      Ама нали знаеш кога мишките бягат - когато започват да палят двигателите - напълних токущо
                      Бягат когато се уплашат !

                      Но това е положително за да освободят трюмовете от излишния баласт

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение
                        важното е да плава
                        Вашта прогноза за мача,каква е колега?

                        Коментар


                        • важното е да плава
                          бавно и тихо нагоре

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vitorio73 Разгледай мнение
                            .....корабът се напуска първо от плъховете когато потъва или гори.
                            За да потъва трябва да е в дълбоки води, той в момента е акустирал и се опитва да припали......Така че късмет на мишките за да могат да останат на сушата, защото избягат ли след като запали ще ги е много яд и ще се удавят в дълбоките води....

                            Коментар


                            • Потъва или пали двигателите?

                              .....корабът се напуска първо от плъховете когато потъва или гори.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                                Разтоварва от трюмовете мишките
                                Ама нали знаеш кога мишките бягат - когато започват да палят двигателите - напълних токущо

                                Коментар

                                Working...
                                X