IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
    поздравления ................. добре си си го набил
    Ти изпърдя ли загубите от ЦКБ от 2007 че се беше яко ушил там над 10 кинта.То не че беше купил кой знае колко бройки 3-4 хиляди да бяха ама голямо реване рева 6 г.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      поздравления ................. добре си си го набил
      Ма кво приказваш.Тъй ша да е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Закачих се за Индустриален холдинг.
        поздравления ................. добре си си го набил

        Коментар


        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
          Ами да речем ,че моето предчувствие е 2.05 -сложил съм там една малка добавка към осн. пакет
          Дай боже....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


            А кога ще е време - като стане 3 лв ли...?
            Ами да речем ,че моето предчувствие е 2.05 -сложил съм там една малка добавка към осн. пакет

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
              Не знам защо си мисля ,че е рано още но дано не съм прав!!


              А кога ще е време - като стане 3 лв ли...?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Закачих се за Хима и Индустриален холдинг.
                Не знам защо си мисля ,че е рано още но дано не съм прав!!

                Коментар


                • Аз пък се бухнах с трите крака при юрдек марката Холдинг пътища,но взех и от
                  Зрънчо,защото са ми слабост.Ще видим дали съм бил прав,крив или седнал.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Ти успя ли да заредиш или чакаш вторник експреса за Будапеща.
                    Закачих се за Хима и Индустриален холдинг.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      На първо място ликвидните особено ако ще вкарваш повече пари.
                      Ти успя ли да заредиш или чакаш вторник експреса за Будапеща.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Ташунко, кои позиции са интересни, да се наблюдават на бфб, според теб ?
                        На първо място ликвидните особено ако ще вкарваш повече пари.

                        Коментар


                        • След споразумението САЩ, Русия, Украйна и ЕС и плана за смъкване на напрежението:
                          http://www.investor.bg/na-fokus/441/...enieto,170853/
                          Очакванията ми за идната седмица са за позитивизъм в най-вече чуждестранните инвеститори и по сериозен подем, ако тази тенденция се задържи и за напред де

                          Коментар


                          • Някой си прави гаргара с Хима,вероятно иска да си купи евтино.Натискът е най-много
                            тук,при другите сини чипове разпродажбите почти липсват,макар че някой от
                            може би по-вече се нуждаят от корекция.В момента Европейската централна
                            банка се кани да изсипи на пазарите в Европа до 1 трилион евро,което след
                            празниците ще докара до ерекция пазарите в Европа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Така е.Съгласен съм с теб.
                              Ташунко, кои позиции са интересни, да се наблюдават на бфб, според теб ?
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Докато не се кротнат нещата в Украйна, няма как да очакваме биковете да вилнеят.
                                Но потенциала си стои. Вижда се че дори в тази тегава ситуация няма напористи продавачи. Та като се обърне настроението ще видим бърз ръст и преместване на търговията на друго ниво.
                                Така е.Съгласен съм с теб.

                                Коментар

                                Working...
                                X