IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
    Продадох малко от акциите тук не защото съм загубил вяра в потенциала за растеж, а за да намаля общия риск. Та от тази гледна точка не чакам никакви нива и продажбата ми не е "успешна", а по-скоро "стратегическа".

    Виж, ако цената стигне до към 2 лева, може да се замисля да купя пак още малко. Но честно казано не ми се вярва да видим такава цена, освен ако Украйна не се превърне в няколко Украйни и то на фона на стабилни военни действия, плюс санкции както от страна на Европа, така и от страна на Русия.
    аз пък махнах Атерката преди девидента и сега чакам да видя кое ще се пързулне повече ЦКБ или Хима

    Коментар


    • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
      Ванка, на колко мислиш да го изчакаш като първа спирка ? (Знаем, че продаде успешно)
      Продадох малко от акциите тук не защото съм загубил вяра в потенциала за растеж, а за да намаля общия риск. Та от тази гледна точка не чакам никакви нива и продажбата ми не е "успешна", а по-скоро "стратегическа".

      Виж, ако цената стигне до към 2 лева, може да се замисля да купя пак още малко. Но честно казано не ми се вярва да видим такава цена, освен ако Украйна не се превърне в няколко Украйни и то на фона на стабилни военни действия, плюс санкции както от страна на Европа, така и от страна на Русия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
        Не е Ванката. Ама и Ванката да беше - все тая!
        Ванка, на колко мислиш да го изчакаш като първа спирка ? (Знаем, че продаде успешно)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
          Не е Ванката. Ама и Ванката да беше - все тая!
          Успех на всички

          Коментар


          • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
            Имам чувството, че някой форумец взе днес малкото кюфтенце..... Да не е Ванката????, който продаде скоро всичко....
            Не е Ванката. Ама и Ванката да беше - все тая!

            Коментар


            • Имам чувството, че някой форумец взе днес малкото кюфтенце..... Да не е Ванката????, който продаде скоро всичко....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                Все пак се оказа определящо кой ще спечели изборите, въпреки мащабите на конгломерата. Ето, че сегашният резултат не е основание за ръст.
                разбира се, че резултатите от изборите имат влияние на цялата борса, а не само за "конгломерата"

                комунистите с атака ще гледат да лапат като за последно защото скоро няма да видят власт, а тяхното лапане е лош сигнал за бизнеса и за хората
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                  Ако един ДВИ не знае за съществуването на форумите на Инвестор.БГ, значи не е никакъв ДВИ.

                  А задаването на въпроси по телефона не е алтернатива и е остаряла практика по света, поне що се отнася до масовата публика. Живеем в съвременен IT свят със съвременни канали за комуникация.
                  ами отиди на ОСА, постави си въпросите, създай си контакти и после ползвай "съвременни канали за комуникация"

                  но типичния бай ганьо си мисли, че някой му е длъжен да му чете мислите и винаги да са му под ръка хората, нищо , че паричките с които се опитва да спекулира са прашинка спрямо активите на холдинга...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Все пак се оказа определящо кой ще спечели изборите, въпреки мащабите на конгломерата. Ето, че сегашният резултат не е основание за ръст.

                    Коментар


                    • Написах го като шега, иначе съм напълно съгласен с въпросите
                      Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                      При липса на ДВИ активност каква друга публична алтернатива имаме, освен да си задаваме въпросите тук?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                        и защо не си зададеш въпросите директно на ДВИ, а предпочиташ да задаваш въпроси по форумите???

                        ДВИ от къде да знае ти в кой форум и в коя тема ще имаш въпрос към него, че да ти отговори
                        Ако един ДВИ не знае за съществуването на форумите на Инвестор.БГ, значи не е никакъв ДВИ.

                        А задаването на въпроси по телефона не е алтернатива и е остаряла практика по света, поне що се отнася до масовата публика. Живеем в съвременен IT свят със съвременни канали за комуникация.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                          При липса на ДВИ активност каква друга публична алтернатива имаме, освен да си задаваме въпросите тук?
                          и защо не си зададеш въпросите директно на ДВИ, а предпочиташ да задаваш въпроси по форумите???

                          ДВИ от къде да знае ти в кой форум и в коя тема ще имаш въпрос към него, че да ти отговори
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • При липса на ДВИ активност каква друга публична алтернатива имаме, освен да си задаваме въпросите тук?

                            Коментар


                            • Човек да не се обади и го засипвате с въпроси

                              Коментар


                              • Предлагам да пренасочим леко дискусията - от материална гледна точка, не мога да кажа, че ставам и лягам с информация дали полети на България Еър са били отменени.
                                Обръщам се директно към Керезов - по добре разкажете две неща:
                                1. Какви са ви стратегическите планове за таз година
                                2. Какво става с Газчицата - там ако не се лъжа сте и изпълнителен директор или май беше в Храните. Говори се апокрифно за големи открития на природен газ/нефт, ама се говори под сурдинка, ей така по разни селски форуми и седянки. Няма никакъв коментар от страна на ръководството нито на ГАЗ, нито на Храните нито на ХИМА а и трите са публични. По закон сте задължени при материални промени да уведомявате инвестиционната общност - затова се наричате и публични компании. Ако сте си затворени/непублични компании ме боли дедовия какво ще правите, ама не е такъв случая. Та г-н Керезов - отговорете ми на тези два важни въпроса. И в допълнение - никой не иска да прикачате екселски таблици и детайлни планове. Знаем за прословутата конфиденциалност в групата. Но можете напълно спокойно да отговорите достатъчно интелигентно тука. Топката е във вашата градинка.

                                И последно - акционер съм навсякъде в групата - и в хима и в ГАЗ и в Храните и в банката. Така, че закона ми дава права спокойно да питам тез въпроси...
                                Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X