IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
    Сега трябва да мине лятото, не се майтапя.
    кое лято 2014, 2015?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
      Сега трябва да мине лятото, не се майтапя.
      И аз го приемам сериозно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        След вота на недоверие сега какво чакаме?
        Сега трябва да мине лятото, не се майтапя.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
          Продай си акциите и тогава със сигурност ще "излети"
          След вота на недоверие сега какво чакаме?

          Коментар


          • Я кажете консолидираният отчет за първото тримесечие дали днес му е крайният срок да се появи или срокът е до утре, тъй като съботата е работен ден?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              Продай си акциите и тогава със сигурност ще "излети"
              оо, да

              Коментар


              • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                Ц-ц-ц ще се пенсионирам от чакане бе. От 3 месеца е заковало на таз цена и не мърда.
                Продай си акциите и тогава със сигурност ще "излети"

                Коментар


                • Ц-ц-ц ще се пенсионирам от чакане бе. От 3 месеца е заковало на таз цена и не мърда.
                  Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                  Коментар


                  • Хм, след "масовото" отменяне на полети, сега пък масово откриване на нови


                    "България Ер" с редовни полети до Бейрут в летния сезон
                    Цените стартират от 109 евро за еднопосочен и от 228 евро за двупосочен билет

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Абе защо в тази тема няма бърза връзка към профила на компанията
                      Защото с тази компания връзките са трудни по принцип, а какво остава за бързите .
                      Аз веднъж бях критичен и след отговора, който получих, просто се извиних.
                      К`во да правиш, хората сигурно са прави - не може сульо и пульо с 0.ххх% от капитала да се правят на войводи и критици
                      Last edited by 15%; 28.05.2014, 21:34.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Абе защо в тази тема няма бърза връзка към профила на компанията

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Според мен ще се тества 1.95 - 1.98 лв.
                          НО това е според мен.

                          Имам акции доста.
                          А, дано ама с тоя вълчи Мажо е преебавка на всяко влизане, дори ниско, много ниско..

                          Коментар


                          • Според мен ще се тества 1.95 - 1.98 лв.
                            НО това е според мен.

                            Имам акции доста.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Ако питаш мен изчакват да видят до къде ще паднат цените.Все пак е лято а и в началото на годината даде много.
                              Според мен гледат парламента,сеира дали ще е пълен или ще се размине.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                                Сега телефони ли се въртят или чакаме Орешарски да се върне от Рим?
                                Ако питаш мен изчакват да видят до къде ще паднат цените.Все пак е лято а и в началото на годината даде много.

                                Коментар

                                Working...
                                X