IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
    На който му свиди, зяпа отстрани.
    Нека има за вас.Мен други артии ме вълнуват.

    Коментар


    • Има всичко-продавачи с айсберги ...купувачи....само за цената се разберете...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Не ща Скъпи са
        На който му свиди, зяпа отстрани.

        Коментар


        • На вожда всичко му е скъпо , даже и това на което прави вятъра

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            Вожде, можеш да Управиш оборота като изупиш до 2,025 малко над 17000 бр са
            Не ща Скъпи са

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              сега погледнах оборота ...... Трагедия !!
              Вожде, можеш да Управиш оборота като изупиш до 2,025 малко над 17000 бр са

              Коментар


              • още няколко дни без мераклии да продават и купувачите ще почнат да си купуват на пазарна и надявам се да се раздвижи пазара.........

                а може и да не стане така

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                  Аз съм много склонен да понакупя и да направя оборот, ама никой не иска да изсипе... а уж е петък...
                  Плашиш хората с тия 25к

                  Коментар


                  • сега погледнах оборота ...... Трагедия !!

                    Коментар


                    • Аз съм много склонен да понакупя и да направя оборот, ама никой не иска да изсипе... а уж е петък...

                      Коментар


                      • Щом няма движение тук няма я и търговията на борсата.Като цяло днес отново скучен ден.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                          Никой ли няма да се престраши да си продаде акциите днес? Или по традиция да чакаме до утре (петък)?

                          Май всеки чака петък, но утрешния може да ги изненада

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                            Мерси, пак! Спазили ли са срока за годишно ОС? Кога пак? Май ще трябва да посочат какво ще правят с печалбата още в следващата покана, ако съм разбрал правилно .
                            Не е препоръка
                            А това, че са пропуснали да дадат предложение за решение, какво да правят с печалбата... дали се прави нарочно?
                            Или толкова си могат? Или пък другите акционери какво ги интересува все едно???
                            Или е обяснима цената 6 години под номинал?
                            Last edited by FlashTrade; 03.07.2014, 22:12.

                            Коментар


                            • Никой ли няма да се престраши да си продаде акциите днес? Или по традиция да чакаме до утре (петък)?

                              Коментар


                              • Ако има дясно рамо, то тогава ще видим обърната глава и рамене или сигнал за нагоре!

                                Евентуално

                                Коментар

                                Working...
                                X