IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Не е нужно да се регистрираш в ЦД. Всички такси ти се взимат от посредника, а след това той се оправя с БФБ и ЦД. Ти просто трябва да се увериш, че си закупил акциите и те са в платформата ти.
    Лятото е така - скука. Както сам каза, без някакви сериозни новини просто гледаме мача
    Той пък един мач 0:0...ще е сигурно така до септември...та дори и тогава не е ясно дали ще има раздвижване и в каква посока

    Коментар


    • Първоначално изпратено от athanatos Разгледай мнение
      благодаря за отговора.
      Някакви идеи колко струва регистрацията в ЦД и колко време отнема?

      P.S. последните дни е доста скучно.. без интересни новини- не е интересно
      Не е нужно да се регистрираш в ЦД. Всички такси ти се взимат от посредника, а след това той се оправя с БФБ и ЦД. Ти просто трябва да се увериш, че си закупил акциите и те са в платформата ти.
      Лятото е така - скука. Както сам каза, без някакви сериозни новини просто гледаме мача
      Last edited by 15%; 08.07.2014, 16:41.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Ако си купиш акции на Химимпорт привилегировани, с код 6С4Р сега или до 9 Юли, и ги задържиш до 14 Юли ще получиш дивидент след няколко месеца. Дори да продадеш тези акции на, или след 14 Юли ти отново ще го получиш, но имай предвид, че цената е пазарна и около тази дата може би ще падне горе-долу колкото е самия дивидент!

        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на акции!

        благодаря за отговора.
        Някакви идеи колко струва регистрацията в ЦД и колко време отнема?

        P.S. последните дни е доста скучно.. без интересни новини- не е интересно

        Коментар


        • Да не разпродават борсата ?

          Коментар


          • Много голям оборот днес...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
              Абе то и аз съм чувал, но не бих инвестирал там повече от 5% от портефйла си.
              Абе ако трябва да бъдем честни то и тук не е много за инвестиране ама нали си е нашо по може да отидеш да го погледнеш че разтоянията малки а и на родния си език четем.Иначе една ликвидност мале мале!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Ти пък !! Дай сега като щраусите да бъдем.Харесва ли ти да си скриваш главата в пясъка пък да ти се вижда задника.За Венецуела съм чувал много хубави работи между другото.
                и аз съм чувал-бензин без пари ,друго няма даже и по магазините

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Ти пък !! Дай сега като щраусите да бъдем.Харесва ли ти да си скриваш главата в пясъка пък да ти се вижда задника.За Венецуела съм чувал много хубави работи между другото.
                  Абе то и аз съм чувал, но не бих инвестирал там повече от 5% от портефйла си.
                  “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                    Вожде, звучиш като поредния хейтър понякога. След като не вярваш в България и инсттуциите й, какво търсиш в този форум? Нали сме в него за пари, а не само да плюем.
                    Аз във Венецуела и Северна Корея не инвестирам, не вярвам в институциите им.
                    Ти пък !! Дай сега като щраусите да бъдем.Харесва ли ти да си скриваш главата в пясъка пък да ти се вижда задника.За Венецуела съм чувал много хубави работи между другото.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Хаха виж за отрицателната увереност не бях се сетил ама имаш право.Само като се замислиш какъв цирк е всичко и ме обзема един оптимизъм не е истина .
                      Вожде, звучиш като поредния хейтър понякога. След като не вярваш в България и инсттуциите й, какво търсиш в този форум? Нали сме в него за пари, а не само да плюем.
                      Аз във Венецуела и Северна Корея не инвестирам, не вярвам в институциите им.
                      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                        В България и българските институции - вяра НУЛЕВА. Понякога и отрицателна
                        Хаха виж за отрицателната увереност не бях се сетил ама имаш право.Само като се замислиш какъв цирк е всичко и ме обзема един оптимизъм не е истина .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Аз пък в България в нищо не съм уверен.
                          В България и българските институции - вяра НУЛЕВА. Понякога и отрицателна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Най-съм уверен за инвестицията си в акция, която маса народ чака, малко да поспадне, че да си купи
                            +1

                            Коментар


                            • Аз пък в България в нищо не съм уверен.

                              Коментар


                              • Най-съм уверен за инвестицията си в акция, която маса народ чака, малко да поспадне, че да си купи

                                Коментар

                                Working...
                                X