IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик в атака
    Ако пиша с ник SOFIX по-добре ли ще се чувстваш?

    какво ти е на ника ,освен ,че Софикс пада..... та да го сменяш.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака
      Новият ник не значи нов играч
      така е но новия ник на стария играч ,не цъфти отг акъл и анализи .....а от обиди......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
        Аз нямам мнение по въпроса, коментирам единствено твоето арогантно поведение.

        Който иска купува, който иска продава.
        Е тогава си трол.....
        щом не коментираш по същество.....
        В момента ,никой не може и два довода да каже ,защо акцията трябва да се качва , аз съм в творчески подем ,мога поне 20 да напиша......,че ще пада.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          А би ли казал защо акцията трябва да се качва......

          за да има раздумката смисъл.....

          П.П. този който купува всеки ден по 15 акции в ЗХБГ ,ССВ и ХИМ за да качва позициите е синоним на инвеститорите в нея....
          Аз нямам мнение по въпроса, коментирам единствено твоето арогантно поведение.

          Който иска купува, който иска продава.
          Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

          Коментар


          • забравих да го поставя на въпрос....
            За протокола...
            В диалога са включват два нови ника и батката.... той е продаващите.....предполагам....
            Къде останаха милионерите от Февруари......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бик в атака
              Ма ние си знаем, че е келеш и не ни пука
              А цената на акциите ,пука ли....
              Що стана с джиПа на батката......
              беше зададен този въпрос в изминалото време.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Обаче като трол и хейтър е адски успешен. Виж как само жегна темата, след толкова дни спокойствие без неговото присъствие
                Мисията му е изпълнена.. темата е осрана!
                Продължавайте да го храните...
                Батка как е ливъриджа при ХИМ.....
                То да си пълен на 185 % е хубаво само при бичи пазар.....
                НалЕ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                  Dutchman, oстави го Монти, всеки който е несъгласен с него е "тъп по рождение".

                  Оттук нататък всеки разговор става безмислен.
                  Обаче като трол и хейтър е адски успешен. Виж как само жегна темата, след толкова дни спокойствие без неговото присъствие
                  Мисията му е изпълнена.. темата е осрана!
                  Продължавайте да го храните...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                    Dutchman, oстави го Монти, всеки който е несъгласен с него е "тъп по рождение".

                    Оттук нататък всеки разговор става безмислен.
                    А би ли казал защо акцията трябва да се качва......

                    за да има раздумката смисъл.....

                    П.П. този който купува всеки ден по 15 акции в ЗХБГ ,ССВ и ХИМ за да качва позициите е синоним на инвеститорите в нея....

                    Коментар


                    • Dutchman, oстави го Монти, всеки който е несъгласен с него е "тъп по рождение".

                      Оттук нататък всеки разговор става безмислен.
                      Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dutchman Разгледай мнение
                        Аз спя дълбоко и не си спомням сънищата на сутринта. А за това кой е трол можем да поспорим - аз изразих несъгласие с твоето мнение, докато ти систематично отправяш (по-често) неоснователни критики към позицията.

                        Айде, че пак го обръщаме на селски пазар. Темата е за Химимпорт
                        неоснователни.......
                        П.П. Ако бяха неоснователни сега трябваше да сте на 3 лв.....
                        А не тествате 1,60......

                        Коментар


                        • Аз спя дълбоко и не си спомням сънищата на сутринта. А за това кой е трол можем да поспорим - аз изразих несъгласие с твоето мнение, докато ти систематично отправяш (по-често) неоснователни критики към позицията.

                          Айде, че пак го обръщаме на селски пазар. Темата е за Химимпорт

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dutchman Разгледай мнение
                            Имах впредвид поредният негативен коментар, а не публикациите в чужди медии И ние поназнайваме чужди езици

                            За тъпотата по рождение си прав. Жалко, че всички си мислим, че не се отнася за нас
                            Успешна седмица на всички инвеститори и тролове
                            ти си от тях......от троловете...... ПО ТОЧНО ОТ ПИШМАН ОПТИМИСТИТЕ....
                            ако беше чел чужди мнения и медии ,щеше друго да пишеш а ти коментираш твойте сънища....

                            Коментар


                            • Имах впредвид поредният негативен коментар, а не публикациите в чужди медии И ние поназнайваме чужди езици

                              За тъпотата по рождение си прав. Жалко, че всички си мислим, че не се отнася за нас
                              Успешна седмица на всички инвеститори и тролове

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dutchman Разгледай мнение
                                За момент се притесних... после видях, че го е писал Монти и се успокоих

                                не съм го писал аз а анализаторите на Дойче банк....и става въпрос за цяла източна и централна европа....така ,че продължавай с притесненията си....
                                Това да си тъп е по рождение.......при някой индивиди.....

                                Коментар

                                Working...
                                X