IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Какво направихте бе
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • да знаете утре какво ще е )
      за други ден да не говорим )
      Умереният риск винаги печели ! ))))))

      Коментар


      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
        Биковете, ще ви помоля по нежно с мечките, че може да са заспали зимем сън.

        Коментар


        • Биковете, ще ви помоля по нежно с мечките, че може да са заспали зимем сън.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
            Я, прогнозата за "2 лв тази седмица" се сбъдна още днес
            ми тогава 2,2 до края на седмицата. А до коледа 2,5 примерно

            Коментар


            • Я, прогнозата за "2 лв тази седмица" се сбъдна още днес

              Коментар


              • Някой май пусна пазарна. Беше красиво..

                Коментар


                • Яяяххуууу!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    Махнете ги тия айсберги бе....
                    Неее, не така. Нака продават гугутчиците. Трябва оборот и ликвидност на тая борса. Това привлича нови и по-големи купувачи. Пък и нека си изчистят бройчиците сега и да не пречат по пътя към 3-те лева после

                    Коментар


                    • Махнете ги тия айсберги бе....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Няма да спорим друже, и така съм съгласен и иначе. Важното е че сме натъпкали добре портфейлите със "БГ шитове", а изригването както дойде все ще сме доволни

                        С днешните ръстове гледам че портфейла ми от "шитчета" клони пак къмто приличните 40% годишна доходност
                        Да му мислят тия с депозитите на по 2-3% лихвица за чий хранят банките
                        Батя, по-скромни сме ние другите. Аз и на моите 30% съм доволен засега.
                        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Orange Ray Разгледай мнение
                          Батя, като алтернатива може да е приличен, но ... вижте графиката момци.
                          Откакто са се забелязали бичите нагласи забележете, че огромните скокове са ставали в рамките на една седмица.
                          По-конкретно с данни:
                          08.01.2013 - скок с 30%
                          07.01.2014 - скок с 25%
                          Батя ти споменаваше и някакъв лаф за "пружината".
                          Е, ... докато се натяга - страшно няма, но като скъса синджира - никак не е плавно
                          Не е препоръка
                          Няма да спорим друже, и така съм съгласен и иначе. Важното е че сме натъпкали добре портфейлите със "БГ шитове", а изригването както дойде все ще сме доволни

                          С днешните ръстове гледам че портфейла ми от "шитчета" клони пак къмто приличните 40% годишна доходност
                          Да му мислят тия с депозитите на по 2-3% лихвица за чий хранят банките

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Съвсем приличен и логичен ми се струва тоя график
                            Батя, като алтернатива може да е приличен, но ... вижте графиката момци.
                            Откакто са се забелязали бичите нагласи забележете, че огромните скокове са ставали в рамките на една седмица.
                            По-конкретно с данни:
                            08.01.2013 - скок с 30%
                            07.01.2014 - скок с 25%
                            Батя ти споменаваше и някакъв лаф за "пружината".
                            Е, ... докато се натяга - страшно няма, но като скъса синджира - никак не е плавно
                            Не е препоръка
                            Last edited by Orange Ray; 08.12.2014, 12:40.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                              И аз мисля, че до края на седмицата ще удари 2, до Коледа се надявам на 2,20, до Април - 3 лв
                              Съвсем приличен и логичен ми се струва тоя график

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Днес няма да стане, но до края на седмицата се надява да удари двойката.
                                Дано греша
                                И аз мисля, че до края на седмицата ще удари 2, до Коледа се надявам на 2,20, до Април - 3 лв

                                Коментар

                                Working...
                                X