IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
    ако някой е продал на 1,90 преди 45 дни ............... сега трябва ли да купува на 1,60 или трябва да чака според теб???
    Какво те накара да продадеш на 1,90? Както виждаме е успешна продажба, но аз лично трудно се ориентирам в подобни движения.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
      Незнам какъв капан залага но стана ясно че 1.6 най ниското на което иска да продава. Тая позиция я следя цяла седмица изкъсо и натоварих съответно.
      то не се знае след този продавач като му свършат бройките дали няма да излезе друг и съответно дали пазара ще има нужния ресурс и желание да продължи да купува на тези нива....аз лично съм си заделил малко кеш в случай,че цената продължи надолу и се наложи да осреднявам...
      Не е Препоръка!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Съгласен, а според мен хартъка го продаде на уговорени сделки на 1,59.
        Да. И аз не успях да се вредя на 1,59 ,но поне купих малко на 1,60 в петък.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
          Незнам какъв капан залага но стана ясно че 1.6 най ниското на което иска да продава. Тая позиция я следя цяла седмица изкъсо и натоварих съответно.
          Съгласен, а според мен хартъка го продаде на уговорени сделки на 1,59.
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            не съм следил сесията и не съм имал покупки ................ така, че нямам преки впечатления

            на мен ми се струва, че продавача от миналата седмица има още бройки и днес е направил бичи капан ...................... или поне така ми се иска да бъде

            предстои да видим
            Незнам какъв капан залага но стана ясно че 1.6 най ниското на което иска да продава. Тая позиция я следя цяла седмица изкъсо и натоварих съответно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Според мен грешиш. Конкретно този продавач явно приключи и не е никакъв капан. Сега, ако стане нещо с Гърция, Македония и т.н. може да видим пак 1,60, но това вече е друга бира
              не съм следил сесията и не съм имал покупки ................ така, че нямам преки впечатления

              на мен ми се струва, че продавача от миналата седмица има още бройки и днес е направил бичи капан ...................... или поне така ми се иска да бъде

              предстои да видим

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Вожда на кои нива чакаше?
                циганина нищо не чака ............. като обяви някаква цена почва да дудне във форума до безкрай ............... ако цената случайно стигне тази която е предположил веднага сваля мизата и пак почва да дудне из форума

                ето какво се случи сега ............... преди 2-3 седмици когато цената беше 1,70 той писа, че ще купува на 1,60 ............ цената като стана 1,60 той обяви, че първите му покупки ще започнат от 1,56 но голямото количество щял да купува надолу

                след няколко дни като се вдигне цената циганина ще се появи и ще обяви, че е купувал на дъното, но като му кажеш да покаже скрийншот на сделките нищо няма да покаже

                -----------------

                станахме свидетели на същата история с циганина и при цкб-то

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  миналата седмица купих 53 Тим-чета, но преди 45-50 дни продадох 60 ................. така, че имам още да купувам

                  струва ми се, че продавача има още бройки и днес е организирал бичи капан ........... надявам се да се закача за да не тичам по баира

                  не е препоръка...
                  Според мен грешиш. Конкретно този продавач явно приключи и не е никакъв капан. Сега, ако стане нещо с Гърция, Македония и т.н. може да видим пак 1,60, но това вече е друга бира
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Вожда на кои нива чакаше?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                      И аз съм без покупки.
                      За стинка и малко.
                      Ама тъй то, как съм алчен.
                      Ще чакам . може ме огрее пък.
                      те доста хора обявиха, че чакат 1,50-1,56 , а някои дори и в по-ниското чакат, но аз миналата седмица предположих, че продавача нещо не е склонен да продава под 1,60

                      смятам, че предстоят няколко интересни сесии при хим-а
                      Last edited by 2012; 18.05.2015, 20:33.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                        миналата седмица купих 53 Тим-чета, но преди 45-50 дни продадох 60 ................. така, че имам още да купувам

                        струва ми се, че продавача има още бройки и днес е организирал бичи капан ........... надявам се да се закача за да не тичам по баира

                        не е препоръка...

                        Коментар


                        • И аз съм без покупки.
                          За стинка и малко.
                          Ама тъй то, как съм алчен.
                          Ще чакам . може ме огрее пък.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            Ти нали си купи на 1,60 миналата седмица или искаш още бройки?
                            миналата седмица купих 53 Тим-чета, но преди 45-50 дни продадох 60 ................. така, че имам още да купувам

                            струва ми се, че продавача има още бройки и днес е организирал бичи капан ........... надявам се да се закача за да не тичам по баира

                            не е препоръка...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              браво, батка

                              аз за съжаление днес нямам покупки

                              в петък след сесията като съм вкарвал поръчките вместо на хим съм ги набил на хим-прив.

                              сега мернах на кои нива са били сделките и очаквах да са изпълнени ордерите, а като отворих платформата се оказа, че сделки няма

                              тъкмо щях да взъня на брокера и погледнах каква глупост съм направил

                              няма значение и утре е ден...
                              Ти нали си купи на 1,60 миналата седмица или искаш още бройки?
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Добрите и успешни инвеститори се възползват от пазарните дефекти и неефективността на другите играчи, а не се плашат от тях


                                *18 580*1,590
                                браво, батка

                                аз за съжаление днес нямам покупки

                                в петък след сесията като съм вкарвал поръчките вместо на хим съм ги набил на хим-прив.

                                сега мернах на кои нива са били сделките и очаквах да са изпълнени ордерите, а като отворих платформата се оказа, че сделки няма

                                тъкмо щях да взъня на брокера и погледнах каква глупост съм направил

                                няма значение и утре е ден...

                                Коментар

                                Working...
                                X