IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
    ????
    Защо изказваш такива радикални и неверни мнения ???
    Прочети малко проспекти пък тогава пиши.
    Tака е, некои люде по добре да продължават да си четат с интерес, ала да не драскат....че става излагация...

    Туканка се заформя на тия нива хубав като % дивидент, който няма начин да не бъде снесен...пък после като се конвертират дали/ако ще има някакъв...божа работа..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
      ????
      Защо изказваш такива радикални и неверни мнения ???
      Прочети малко проспекти пък тогава пиши.
      Каква е истината според теб тогава? През 2016 привилигированите няма да бъдат конвертирани или ще дадат дивидент? Не се заяждам, а те слушам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
        здрасти колега
        За мен Химимпорт има един синоним и той се нарича СПЕКУЛА.Иначе оценките за компанията тук имат различни вариации (според различните инвеститори),които всеки сам определя за себе си...за мен позицията е интересна за купуване при рязък спад на цената и продажба при съответното ѝ възстановяване....
        Не е Препоръка!!!
        На око викаш,зависи от чашките вино и ракия?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от CorruptedMarket Разгледай мнение
          Здравей,

          Чета форума с интерес и се включвам към твоето мнение.

          Какъв ти е стимула да купуваш привилигирована акция, при положение че догодина по проспект всички прив. акции ще бъдат конвертирани в обикновени? И то без да се плати дивидент най-вероятно.

          Химимпорт е една акция, която за мен е невъзможна за фундаментален анализ нито чрез DCF, нито чрез прайсинг чрез мултипълни, най-вече заради огромната холдингова структура - предвид че сме в Бг източването на определени фирми от холдинга към частни такива може би е реалност.
          здрасти колега
          За мен Химимпорт има един синоним и той се нарича СПЕКУЛА.Иначе оценките за компанията тук имат различни вариации (според различните инвеститори),които всеки сам определя за себе си...за мен позицията е интересна за купуване при рязък спад на цената и продажба при съответното ѝ възстановяване....
          Не е Препоръка!!!
          "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от CorruptedMarket Разгледай мнение
            Здравей,

            Чета форума с интерес и се включвам към твоето мнение.

            Какъв ти е стимула да купуваш привилигирована акция, при положение че догодина по проспект всички прив. акции ще бъдат конвертирани в обикновени? И то без да се плати дивидент най-вероятно.
            Химимпорт е една акция, която за мен е невъзможна за фундаментален анализ нито чрез DCF, нито чрез прайсинг чрез мултипълни, най-вече заради огромната холдингова структура - предвид че сме в Бг източването на определени фирми от холдинга към частни такива може би е реалност.
            ????
            Защо изказваш такива радикални и неверни мнения ???
            Прочети малко проспекти пък тогава пиши.
            Last edited by vale1; 28.12.2015, 14:57.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
              аз си допълних още малко привилегии...та средната ми стана 1,527 явно че има голям продавач и при привилегиите и при обикновените....дано са му свършили бройките,че на мен кеша за ТИМ групата се изчерпа
              от тук насетне ще чакаме.....до средата на януари остават броени седмици
              Не е Препоръка!!!
              Здравей,

              Чета форума с интерес и се включвам към твоето мнение.

              Какъв ти е стимула да купуваш привилигирована акция, при положение че догодина по проспект всички прив. акции ще бъдат конвертирани в обикновени? И то без да се плати дивидент най-вероятно.

              Химимпорт е една акция, която за мен е невъзможна за фундаментален анализ нито чрез DCF, нито чрез прайсинг чрез мултипълни, най-вече заради огромната холдингова структура - предвид че сме в Бг източването на определени фирми от холдинга към частни такива може би е реалност.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Казах го на няколко човека във форума ...
                В момента се купуват бъдещи надежди за ХИМ ,ССВ ,ЗХБГ , ако мажо не направи някакво активно мероприятие следващата година , този полОвин процент ще стане 30% от портфейла ти....
                А ти стана като останалите във форума ,вечно купуваш и все на по ниска цена и на по ниска цена....
                Честита Коледа и много късмет ,ще ти е нужен....
                Неговото купуване е много съмнително.Мисля си че страда от раздвоение на личноста.Не искаше да си сложи ордера с псевдо бройките на 10-та позиция продава да се видят.Парадира ми с някакъв ордер за 60 к на 1.95 лв Химчета който едва ли е негов.След като изгуби парите на роднините си знаеш какъв нещастен заядливец беше.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  имах останал един ордер за покупка на привилегия за 1000 лв. ....................... ти това за кеш ли го смяташ? .................... няма и половин % от портфейла ми в акции
                  Малеееее понамали малко бре.Оля се.До оня ден бъркаше цяло лято чорба на морето сега много ти порасна работата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    МОНТИ - ЧЕСТИТА КОЛЕДА и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ и на ТЕБ !

                    Ама прибери се малко - вземи се в ръце !
                    Тая стълбица , аз поне съм ти свидетел , че си я играл по няколко позиции /БАКБ-ОлЦЗахариев, КТБ и т.н./ , а и сега е си я обикаляш по Петроля .... -
                    Сопри се малко бе дженабет , еш пий и се весели , стига си броил чужди кахъри и надничал по чужди гащи - кой от коя страна го носил!

                    Ей ся в ТАЗИ СВЯТА НОЩ си пожелавам , А и на Вас !

                    Да се Свети Името Господне , Както на Небето Тъй на Земята !
                    И да ни дари с МИР ЗДРАВЕ ЛЮБОВ и УСПЕХИ !!!
                    НАЗДРАВЕ !
                    Мерси за индивуалните поздрави !А стълбицата е и нагоре и надоле..... Парите не са всичко.....
                    Честита и успешна 2016 г.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Казах го на няколко човека във форума ...
                      В момента се купуват бъдещи надежди за ХИМ ,ССВ ,ЗХБГ , ако мажо не направи някакво активно мероприятие следващата година , този полОвин процент ще стане 30% от портфейла ти....
                      А ти стана като останалите във форума ,вечно купуваш и все на по ниска цена и на по ниска цена....
                      Честита Коледа и много късмет ,ще ти е нужен....


                      МОНТИ - ЧЕСТИТА КОЛЕДА и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ и на ТЕБ !

                      Ама прибери се малко - вземи се в ръце !
                      Тая стълбица , аз поне съм ти свидетел , че си я играл по няколко позиции /БАКБ-ОлЦЗахариев, КТБ и т.н./ , а и сега е си я обикаляш по Петроля .... -
                      Сопри се малко бе дженабет , еш пий и се весели , стига си броил чужди кахъри и надничал по чужди гащи - кой от коя страна го носил!

                      Ей ся в ТАЗИ СВЯТА НОЩ си пожелавам , А и на Вас !

                      Да се Свети Името Господне , Както на Небето Тъй на Земята !
                      И да ни дари с МИР ЗДРАВЕ ЛЮБОВ и УСПЕХИ !!!
                      НАЗДРАВЕ !

                      Коментар


                      • от жълто-кафявите медии:
                        http://big5.bg/skandal/samo-v-big5-g...%E2%80%9C.html
                        колкото толкова

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          имах останал един ордер за покупка на привилегия за 1000 лв. ....................... ти това за кеш ли го смяташ? .................... няма и половин % от портфейла ми в акции
                          Казах го на няколко човека във форума ...
                          В момента се купуват бъдещи надежди за ХИМ ,ССВ ,ЗХБГ , ако мажо не направи някакво активно мероприятие следващата година , този полОвин процент ще стане 30% от портфейла ти....
                          А ти стана като останалите във форума ,вечно купуваш и все на по ниска цена и на по ниска цена....
                          Честита Коледа и много късмет ,ще ти е нужен....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Нали вчера каза, че си свършил кеша?
                            имах останал един ордер за покупка на привилегия за 1000 лв. ....................... ти това за кеш ли го смяташ? .................... няма и половин % от портфейла ми в акции

                            Коментар


                            • При мен от SISBG до 1,50 и не само днес- сгодЯвами се някакси /партньори/ !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                                Така е. Това е вярно и най-вече това че единственият начин да спечелиш от тази акция е като я бутнеш на някой друг.
                                май не си разбрал, че основния начин за да спечелиш на борсата е да купиш по-еФтино и да продадеш на някой друг на по-висока цена

                                другия начин на печалба на борсата е да получиш дивидиент

                                сега сигурно ще се изненадаш, че при ХИМ-а може да печелиш и от двата начина

                                Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                                Но замисли се: до кога ще продължава това?
                                Ще дойде ден в който няма да има кой да ти купи боклука а ти ще си се нагрухал яко с пумията.
                                не си изпускай пак нервите ................... дръж се прилично и не забравяй, че до вчера и ти се беше "нагрухал яко с пумията"

                                Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                                Аз успях да излезна на време и превърнах 'загубата' си в печалба като с парите купих стойностни и подценени акции.
                                ти миналата седмица излезна и вече успя да избиеш загубата ................ я сподели къде и как стана това?

                                Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                                Научих урока си и се надявам и аз да съм ти помогнал с нещо.
                                Пожелавам ти успешна търговия
                                няма с какво да ми помогнеш .................. успехи и на теб...

                                Коментар

                                Working...
                                X