IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Винаги съм казвал че българина си е балък и помни от ден до пладне. Нито банкерите ни са се променили , нито мутрите, нито политиците. Един и същ филм се прожектира 25години. И по морето се стреляха тогава и банки фалираха и черепа беше собственик на ЦСКА и сега се гласи да става и Гриша Ганчев си е същата бира. Но ние сме оптимисти и знаем че Химимпорт е борсовия оазис

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Не вярвам цялата печалба да се разпределя....
      Мисля че в най добрия случай ще е 50% или 6 стинки ,което ще е добре но искам да ги видя на масата ...
      Не е препоръка...
      При 50 % са 7 ст. Пак е задоволително. Но може да им трябват свежи чисти пари и 90 % (без 10 % резерви) да отекат като дивидент. Времената се менят, но по-добре да изчакаме решение, щото бомбата все още е само флагче с надпис Бум. Пък после да не стане имплозия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
        Пичове наистина какво се надъхвате бе. Нито има гласуван дивидент нито има конкретни предложения. А очаквате цената да се промени с 50% на база слух. ДВИ нямат ли сайта давали информация. А мажо е станал филантроп и е решил да споделя кинти
        дано даде ,че ако не дадат ,това ще ликвидира и последните капчица доверие в мажо....

        Коментар


        • Пичове наистина какво се надъхвате бе. Нито има гласуван дивидент нито има конкретни предложения. А очаквате цената да се промени с 50% на база слух. ДВИ нямат ли сайта давали информация. А мажо е станал филантроп и е решил да споделя кинти

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            12 стинки и нещо след облагане. Не е зле.
            Не вярвам цялата печалба да се разпределя....
            Мисля че в най добрия случай ще е 50% или 6 стинки ,което ще е добре но искам да ги видя на масата ...
            Не е препоръка...

            Коментар


            • Да ви кажа някъде напред във времето виждам обратен сплит 3:1.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                тук две мнения няма ,дано дадат...
                34 милиона на 240 милиона акции...
                Интересно колко са изкупили и са техни ..
                много въпроси....
                12 стинки и нещо след облагане. Не е зле.

                Коментар


                • Монтьоооо еврейноооооо ск........

                  Ташак еврейно ск.............

                  нали щяха да падат химическите оръжия . сега се оказа че имаш нали ск......... еврейно

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      тук две мнения няма ,дано дадат...
                      34 милиона на 240 милиона акции...
                      Интересно колко са изкупили и са техни ..
                      много въпроси....
                      Няма значение колко са купили - техни са си, важното е, че и ние многото дребни а клона има шанс да вземем нещо, а и ще покаже промяна на политиката на Хим към малките това можа и чужди да докара. Малко се размечтах, но това е инфото към момента.
                      Last edited by polax; 14.06.2016, 21:43.

                      Коментар


                      • Гладна кокошка просо сънува , сега сметнете колко стотинки ще е дивидента и с колко подскочи цената и какво се радвате на дивиденти като това е вид декапитализация, мажо има толкова начини да си вземе неговото без да споделя просто съм учуден колко наивници има на БФБ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Керезов ти е писал преди 5години сам казваш, но нещата се менят и дивидентната политика също, Фармата не даде предната година/ако не бъркам/, защо Хим да не даде тази. А това, че няма инфо нищо не значи, пазят добре тайната
                          тук две мнения няма ,дано дадат...
                          34 милиона на 240 милиона акции...
                          Интересно колко са изкупили и са техни ..
                          много въпроси....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            И 3, 4 стотинки на якция да дадат пак ще е много положително
                            Според мен по две, три Вашата прогноза.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Керезов лично ми е писал преди 5 г., че политиката на холдинга не включва даването на дивидент ,за тях е важно да работи ,развива и изкарва пари...
                              Ако са сменили политиката евала ,но никъде няма нещо в този дух...
                              да видим материалите...
                              За мен точката е йезуитски написана и решението на УС е водещото за да има ли или не...В други материали на ОСА е написано по подобен начин...
                              УС взима решение за разпределение на печалбата...
                              Колко е тази печалба да направим все пак някаква прогноза дали е това идеята им...
                              Хайде стига бе другарю, аз съм никой, но тези работи за дивидентите ги писах преди време. Мислех че ще е след година, но стана още по-добре. Ако се загледаш кой е в ЧЕЗ Електро АД ще разбереш защо и там се надявам да има дивидент, както тук. Ако не вкараш, няма как да изкараш/и Вие сте на кораба с ЦКБ АД/. Успех на всички.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Керезов лично ми е писал преди 5 г., че политиката на холдинга не включва даването на дивидент ,за тях е важно да работи ,развива и изкарва пари...
                                Ако са сменили политиката евала ,но никъде няма нещо в този дух...
                                да видим материалите...
                                За мен точката е йезуитски написана и решението на УС е водещото за да има ли или не...В други материали на ОСА е написано по подобен начин...
                                УС взима решение за разпределение на печалбата...
                                Колко е тази печалба да направим все пак някаква прогноза дали е това идеята им...
                                Керезов ти е писал преди 5години сам казваш, но нещата се менят и дивидентната политика също, Фармата не даде предната година/ако не бъркам/, защо Хим да не даде тази. А това, че няма инфо нищо не значи, пазят добре тайната

                                Коментар

                                Working...
                                X