IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
    Нали няма да е вечно, значи има надежда и за нас заблудените овце в стадото . Много ти е крив този хим, но накрая май ще ти избяга като крив макарон пред носа Не бъди толкова черен, бъди по позитивен! Приятна вечер желая
    Не че ми е крив.Не са прозрачни.Имам в момента 4320 Потъника и няма как да ми избяга.Дали ще купя още или не ще реша според ситуацията.В понеделник може да иде на 1.00-1.10 знам ли? Та може тогава да се навия да взема още.По принцип аз никога не бързам.Изтървал или хванал влака все ми е тая.Това тук на бфб си е заблуда.Ще чакаш сума време да изкараш някаква доходност ако не ти умре напълно акцията.За мен бфб е забавление.Затова си иронизирам дори собствените акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Мисля, че това не е нужно. Доста добре си управлявам парите
      Да не те мисля тогава.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
        Е ти от къде знаеш какво очаквам а ? А ти за какво ставаш ? Като те гледам по цял ден плещиш по форума .
        А не грешиш.По цял ден не седя във форума.От време на време го поглеждам за нещо интересно,но за жалост не намирам такова.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          обезателно и много хора дълго време ще са на загуба с тоя шит
          Нали няма да е вечно, значи има надежда и за нас заблудените овце в стадото . Много ти е крив този хим, но накрая май ще ти избяга като крив макарон пред носа Не бъди толкова черен, бъди по позитивен! Приятна вечер желая

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            най-вече за теб
            Мисля, че това не е нужно. Доста добре си управлявам парите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Ти си най-лудия или балама да чакаш ръст при положение че до нас се гърмят.Казах ти отдавна че не си за борсата.Извини ме ама пак ще ти го повторя че не ставаш.
              Е ти от къде знаеш какво очаквам а ? А ти за какво ставаш ? Като те гледам по цял ден плещиш по форума .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                ти за хората ли се притесняваш?
                най-вече за теб

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  обезателно и много хора дълго време ще са на загуба с тоя шит
                  ти за хората ли се притесняваш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                    Вожде говорят, че в Гватемала цената на лещата паднала с 5.23%. Как ще се отрази това на цената на Хима? Ще купуваме ли под номинал?
                    обезателно и много хора дълго време ще са на загуба с тоя шит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Ти си най-лудия или балама да чакаш ръст при положение че до нас се гърмят.Казах ти отдавна че не си за борсата.Извини ме ама пак ще ти го повторя че не ставаш.
                      Вожде говорят, че в Гватемала цената на лещата паднала с 5.23%. Как ще се отрази това на цената на Хима? Ще купуваме ли под номинал?
                      Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Ти си най-лудия или балама да чакаш ръст при положение че до нас се гърмят.Казах ти отдавна че не си за борсата.Извини ме ама пак ще ти го повторя че не ставаш.
                        Гръмнаха две пушки и голямата работа станало, нали си се предадоха момченцата, сега ще ги обесят и всичко ще мине и ще се забрави, че и турците ще станат по-сплотен и мирен народ Хима може и да падне, но точно заради двете пушки в Турция, няма да е
                        Last edited by Solid149; 16.07.2016, 21:28.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
                          Луд умора нема!
                          Ти си най-лудия или балама да чакаш ръст при положение че до нас се гърмят.Казах ти отдавна че не си за борсата.Извини ме ама пак ще ти го повторя че не ставаш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                            аре запри се малко
                            От какво да се запирам?? До нас преврати се правят без малко гражданска война да стане.Ти да не мислиш че някой чужденец ще иска да вкарва пари в размирен район.Няма да се учудя ако в понеделник започнат да излизат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                              аре запри се малко
                              Луд умора нема!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Левче кефче- ще купим още- с дивидент са
                                a, ти купуваш ли вече?

                                Коментар

                                Working...
                                X