IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
    Тони, как изневери на чичо си, та се хвана и заигра спекулативно?
    изневерил? няма такова нещо - там купувачите чакат новини.....
    Никога не съм казвал че порфейла ми е от една компания!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      колко още има тоя бе, егаси!
      Достатъчно.
      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        колко още има тоя бе, егаси!
        Тони, как изневери на чичо си, та се хвана и заигра спекулативно? Дори и императора се пази от това, но се наби в меком. Колкото и да разправя сега "никиту на салам "- взели са му кинтите, но не се поучи, та се наби в "златната" жаба
        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

        Коментар


        • колко още има тоя бе, егаси!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            е много дълго го пиете това кафе де!
            Вече сме на руйно вино, какво кафе?
            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

            Коментар


            • е много дълго го пиете това кафе де!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Кво става бре?? Ракетата няма ли да излита? То сега в крайна сметка това ракета ли е или подводница
                Вожде, продаде и се обади най-после))))) сега накъде!?!? Ще има ли яки монолози в тамата!?!?! Ех, че сте ми сладки имотни барони, като как го виждате това да е оценено адекватно без значение дали е 1 лв или 2 лв !?!?!?))) Великият дух ли се обърка или в лулата влезе някакво ментЕ !?!?! )))))(
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Кво става бре?? Ракетата няма ли да излита? То сега в крайна сметка това ракета ли е или подводница

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                    Личните дрязги вредят и пречат на останалите във форума, поспри се поне заради тях, имай все пак малко уважение ..
                    +1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
                      Опа,ето това е кифте
                      Не просто кИфте, това си е направо Гурманска плескавица!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                        Хора, аз купих и аз продадох! Хайде успокойте се, че това кой е купувачът и кой е продавачът взе да става банално вече!


                        Освен да те приветстваме,- "6C4 Химимпорт АД-София 270 000 1.355 365 850.00 " ...

                        какво друго ни остава

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                          Хора, аз купих и аз продадох! Хайде успокойте се, че това кой е купувачът и кой е продавачът взе да става банално вече!
                          бравооо, сега остава да купиш и продадеш при алтеркото и ще те признаем за мастер спекулант наравно с батя )))))
                          Очакваме да има интерес при отварянето на алтеркото, не знам откъде идва подобен неистов интерес към новопоявили се парашутисти на балонни цени, но факт беше че го имаше при сирма, а друг е въпроса, че след като се накупят играчорчетата и цената като си спихне то и интереса е вече изчезнал ))))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                            Хора, аз купих и аз продадох! Хайде успокойте се, че това кой е купувачът и кой е продавачът взе да става банално вече!
                            Ти като си пораснал голям тарикат си станал.

                            Коментар


                            • Хора, аз купих и аз продадох! Хайде успокойте се, че това кой е купувачът и кой е продавачът взе да става банално вече!
                              BSE is dark and full of terrors...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                Кой е активният продавач тук? Днес 370к
                                а кой е купувачът?

                                Коментар

                                Working...
                                X