IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами след предложение за дивидент и изкупуване на акции за сметка на неразпределената печалба единственното оставащо е делистване.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alfatech Разгледай мнение
      Аз пак да попитам за репликата за отписването. Каква е причината за нейното написване? ако причината е да се отговори на заяждания - звичи като приемлив отговор, ако обаче такива мисли циркулират в нечии глави - не е добре
      Не се хващай за израза.....
      Тва е все едно да те попитат " А Ким Бейсинджър не искаш ли да ти танцува на прозореца...?"

      Демек - А дано, но надали...

      Коментар


      • Аз пак да попитам за репликата за отписването. Каква е причината за нейното написване? ако причината е да се отговори на заяждания - звичи като приемлив отговор, ако обаче такива мисли циркулират в нечии глави - не е добре

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
          А аз си мислех, че разговарям със сериозни хора. Тези които ме познават знаят, че се отнасям с уважение към всеки, който има макар и една акция от дружество в групата. Жалко.
          Поех си дълбоко въздух като си помислих, че ме уважават 100 000 пъти повече...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
            А аз си мислех, че разговарям със сериозни хора. Тези които ме познават знаят, че се отнасям с уважение към всеки, който има макар и една акция от дружество в групата. Жалко.
            Г-н Керезов, не съдете за всички нас по няколкото олигофрена, развихри ли се в темата

            Коментар


            • А аз си мислех, че разговарям със сериозни хора. Тези които ме познават знаят, че се отнасям с уважение към всеки, който има макар и една акция от дружество в групата. Жалко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KoMetov Разгледай мнение

                Айде сега, не дърпайте дявола за опашката! Да дават дивидент по-сносен, че срамота!

                Що не? Завършен цикъл, след три години отново на борсата с по 2,5пъти цена за опрясняване на паметта !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                  Дивидента си е добро продължение, но едно отписване си е ход за завиждане!
                  Айде сега, не дърпайте дявола за опашката! Да дават дивидент по-сносен, че срамота!

                  Коментар


                  • Г-н Керезов, това с отписването беше шега нали?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
                      Нама лошо - всеки има право да мечтае. Но бихте могли да мечтаете за по-реални неща, като например дивиденти. А иначе ми е малко странна логиката за обратното изкупуване и това, че парите остават в дружеството.

                      Дивидента си е добро продължение, но едно отписване си е ход за завиждане!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
                        Нама лошо - всеки има право да мечтае. Но бихте могли да мечтаете за по-реални неща, като например дивиденти. А иначе ми е малко странна логиката за обратното изкупуване и това, че парите остават в дружеството.
                        Реално е да си мечтаем за дивидент в размер на натрупаната през годините печалби ......

                        Коментар


                        • Нама лошо - всеки има право да мечтае. Но бихте могли да мечтаете за по-реални неща, като например дивиденти. А иначе ми е малко странна логиката за обратното изкупуване и това, че парите остават в дружеството.

                          Коментар


                          • За съжаление не аз отговарям за новия сайт. Нещата напредват, на за съжаление бавно. Все пак тая надежда, че до общото събрание или малко след него ще бъде готов.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
                              Уважаеми форумци, а не иска те ли да отпишем Химимпорт от борсата?
                              Уважаеми г-н Керезов ние освен форумци сме и акционери и имаме право да помечтаем най- накрая и за хубави неща и отношение от тази компания.

                              Коментар


                              • Що се занимавате с глупости

                                Коментар

                                Working...
                                X