IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    мерси Жеката.

    точка 9. може би не я разбирам(мъглява ми е) - тепърва ще се решава дали да се разпределя двднт по обикновените или ще се решава колко да е?

    Коментар


    • https://public.brra.bg/Documents/Ret...cbd282b130bdd3

      Коментар


      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

        Да няма изненадани от предложението на УС за рапределяне на печалбата
        Днес в 16:57 ли ще е инфото?
        Нямам препоръки!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

          Да няма изненадани от предложението на УС за рапределяне на печалбата
          Цената. Цената на акцията ми е важна. Всякакви приказки за светло бъдеще не ми носят печалба. Само цената го прави.
          Всеки иска, да купи ниско и да продаде високо за задоволяващ го времеви участък. Някои даже не бързат, не съм от тях.
          Ако ще пропускам ползи на други места, за да закопчея едни пари тук за незнайно колко време....
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            Ко стана с тоя скок, де е ?? Пфууу, голямо тътрене. Едно време какви врътки ставаха...
            Да няма изненадани от предложението на УС за рапределяне на печалбата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Не мога да повярвам! Къде е това даване на пари на свързани?!?!
              Щом така настоятелно питаш ...
              http://pogled.info/bulgarski/krimina...ivierata.36594
              п.с.нямам акции в Хим ..при чичовото също
              Last edited by Protokol; 25.05.2017, 10:09.
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Ко стана с тоя скок, де е ?? Пфууу, голямо тътрене. Едно време какви врътки ставаха...
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Не мога да повярвам! Къде е това даване на пари на свързани?!?!
                  Външната оценка на финансовата стабилност на страната показва, че секторът има буфери и печалба, но още е уязвим

                  Коментар


                  • Един от последните лотове, който мина ми се вижда доста "къдрав" - та си мисля може и това да са последните броики на продавача!? Ама и това ще се види мнооого скоро! Това са само мои догатки като наблюдавам търговията напоследък.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                      Тъй като от няколко места получих обратна връзка, че напоследък публикациите ми в темата се приемат като саркастични, вече ще задавам конкретни въпроси с цел поддържане на многостранен диалог.

                      Хвала, хвала на Химимпорт? Най-добрата компания на нашата борса? Евала за добрите практики по отношение на публичността и отношението към миноритарните акционери? Така се прави?
                      Ха така!!! Като не ни дават да критикуваме ще хвалим или и това не може.

                      Коментар


                      • Тъй като от няколко места получих обратна връзка, че напоследък публикациите ми в темата се приемат като саркастични, вече ще задавам конкретни въпроси с цел поддържане на многостранен диалог.

                        Хвала, хвала на Химимпорт? Най-добрата компания на нашата борса? Евала за добрите практики по отношение на публичността и отношението към миноритарните акционери? Така се прави?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Това днес тапата ли беше?
                          Въпрос за няколко хил. лева

                          Коментар


                          • Това днес тапата ли беше?

                            Коментар


                            • е защо все трябва да се карам, да ми трият постовете(с покупката на финансови медии наложихте прилична цензура), та да тръгнат нещата, а?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Смешно е даже да коментираме .
                                щеше да е смешно, ако не беше тъжно
                                и така вече 7г. с малки изключения
                                Last edited by X_Y; 23.05.2017, 15:37.

                                Коментар

                                Working...
                                X