IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мисля, че тези дни точно новините около Химимпорт и ЦКБ са най-чакани. Ако сега се изиграят добре картите, цените няма да са това, което бяха...
    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

    Коментар


    • Айде, че 1.70 ще избуши всеки момент

      Коментар


      • До tony1975
        Колега, а според тебе от 26.05. до 27.06 дали няма един месец, та се чудиш толкова?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
          Само малко търпение, доста преди 16:57 ч. ще бъдат качени всички материали по дневния ред.
          ОК, благодаря!
          Тони, все пак днес сме с месец и малко преди ОСА.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            Вече се чудя да пиша ли при тази цензура и все пак да попитам. Матерялите не трябва ли да станат публични поне месец преди оса?
            Чети по долу.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
              Проблемът е, че ключа е в материалите.
              А те са явно под ключ на Караджата.
              Освен да чакам 16:57, друго не ми остава.
              Вече се чудя да пиша ли при тази цензура и все пак да попитам. Матерялите не трябва ли да станат публични поне месец преди оса?

              Коментар


              • Само малко търпение, доста преди 16:57 ч. ще бъдат качени всички материали по дневния ред.

                Коментар


                • В едно съм сигурен - че дивидент ще има. Тимуровци може да имат всякакви недостатъци, но са пичове и щом са казали, че ще има - значи ще има!

                  Коментар


                  • Проблемът е, че ключа е в материалите.
                    А те са явно под ключ на Караджата.
                    Освен да чакам 16:57, друго не ми остава.

                    Коментар


                    • Разбира се, става дума за предложението на УС, което почти със сигурност ще се превърне в решение. Иначе всеки присъстващ акционер може да направи свое предложение - ей, така - за самочувствие...

                      Коментар


                      • Ако опазят тайната (вътрешната информация) до събранието, може би чак тогава ще се разбере какво ще е предложението...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                          Има го в предложението, което е част от документите - от поканата не се разбира колко ще е?
                          благодаря, а предложението има ли го публикувано? не намирам още нищо в х3news, някъде другаде ли е публикувана?
                          Last edited by Ferry; 26.05.2017, 10:56.

                          Коментар


                          • Мен 17 ст. - около 10% от сегашната цена - ме удовлетворяват.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                              мерси Жеката.

                              точка 9. може би не я разбирам(мъглява ми е) - тепърва ще се решава дали да се разпределя двднт по обикновените или ще се решава колко да е?
                              Според мен ще се решава колко да е

                              Коментар


                              • Има го в предложението, което е част от документите - от поканата не се разбира колко ще е?

                                Коментар

                                Working...
                                X