IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пълно е с хейтъри, не им обръщайте внимание! Обикалят и насаждат мнения защо да не се купуват определени акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

      чак на есен и двата, нали!?
      няма ли да я да променят тази проточена практика. самосъсипаха и без това жалката бфб. колкото по-скоро го превеждат по подсметки, толкова подобре. да взимат пример от германците, никакво туткане - 3 дни след ОСА дивидента е подсметките, а беше до миналата година на следв. ден след оса е там. то това е всъщност за кфн, регулатори и пр. знам ли и аз вече....
      Мисля, че прекаляваме малко с недоволството. Преди години самата идея Хим да раздава дивидент бе абсурдна, а сега когато това е факт пък искаме по-бързо да става. Плюс това няма как да стане за 1-2 дни след ОСА тъй като по закон право на дивидент имат лицата притежаващи акции 14 дни след ОСА!
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

        чак на есен и двата, нали!?
        няма ли да я да променят тази проточена практика. самосъсипаха и без това жалката бфб. колкото по-скоро го превеждат по подсметки, толкова подобре. да взимат пример от германците, никакво туткане - 3 дни след ОСА дивидента е подсметките, а беше до миналата година на следв. ден след оса е там. то това е всъщност за кфн, регулатори и пр. знам ли и аз вече....
        Ами то времето на изплащане на дивидента да е проблема на нашите компании.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Така е, затова не се косете толкова, а си взимайте дивидента. Моя тази година ще е 9ст. от привилегиите + 5ст., така че не е зле.
          чак на есен и двата, нали!?
          няма ли да я да променят тази проточена практика. самосъсипаха и без това жалката бфб. колкото по-скоро го превеждат по подсметки, толкова подобре. да взимат пример от германците, никакво туткане - 3 дни след ОСА дивидента е подсметките, а беше до миналата година на следв. ден след оса е там. то това е всъщност за кфн, регулатори и пр. знам ли и аз вече....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
            Мъка, мъка, мъка...нямам думи. Тук трябва много време и желязно търпение.
            Така е, затова не се косете толкова, а си взимайте дивидента. Моя тази година ще е 9ст. от привилегиите + 5ст., така че не е зле.

            Коментар


            • Мъка, мъка, мъка...нямам думи. Тук трябва много време и желязно търпение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                Абе тук нали щяхме да къртим мивки? Да не би да се счупи къртача?
                не е къртача, секна се кръста :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                  Абе тук нали щяхме да къртим мивки? Да не би да се счупи къртача?
                  Не е. Успокой се.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от coder Разгледай мнение

                    Ми един влиза, друг излиза - съвсем в рамките на нормалното. Нека видим какво ще стане след месец - казаха, че до месец ще има раздвижване с регистрацията на фонда в Лондон.
                    На този етап мисия Лондон е блокирана. Не знам какво очаквате след месец.
                    http://www.capital.bg/biznes/finansi...liamata_scena/

                    Коментар


                    • С риск да се повтаря, тук не се ли появи институционален купувач, който да влезе мъжката с няколко пакета на 1.8 или 2.0 лв. Растежа ще е анемичен. Имам акции и чакам това събитие, дано се случи.

                      ​​​​​​
                      Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                        Абе тук нали щяхме да къртим мивки? Да не би да се счупи къртача?
                        Засега продавачите надделяват!

                        Коментар


                        • Абе тук нали щяхме да къртим мивки? Да не би да се счупи къртача?
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
                            След "мисията" в Лондон, как тълкувате това ?
                            Ми един влиза, друг излиза - съвсем в рамките на нормалното. Нека видим какво ще стане след месец - казаха, че до месец ще има раздвижване с регистрацията на фонда в Лондон.

                            Коментар


                            • Готови ли сте за изригване

                              Коментар


                              • След "мисията" в Лондон, как тълкувате това ?

                                Коментар

                                Working...
                                X