IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Понеже си се учил от СпоменЪ,)) Ще използвам негов фундаментален лаф относно гагарин - "там две мнения няма" (когато вещаеше избушване на индекса за втори път до 250 или още по ниско вече не помня) )))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      МОнти, сложили сме каските, няма страшно Кажи две топли думи за Гагрин по-добре
      Всичко с времето си , първо за конс. отчета на БТХ , после за ре/балансирания софикс а за Гагарин ще е важен отчета...който пак ще бъде добър...
      не е препоръка...

      Коментар


      • МОнти, сложили сме каските, няма страшно Кажи две топли думи за Гагрин по-добре
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Добре се справя досега.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2105 Разгледай мнение
            Важно е да движим.
            Не знам дали се движите ,но има продавач който ви прави на маймуни...
            Стар номер слагаш поръчки купува за десетки хиляди бройки и продаваш до първата .....
            След това тези поръчки изчезват....
            До следващия ден....

            Коментар


            • Важно е да движим.

              Коментар


              • Аз си мисля ,че пътя до 3 лв. е отворен до края на годината ...Ама ще видим

                Коментар


                • Много чакат до 1.9лв. да купят..........

                  КУПУВА
                  1 100 1,960 лв
                  2 460 1,955 лв
                  3 600 1,950 лв
                  4 1000 1,945 лв
                  5 1500 1,940 лв
                  6 1579 1,935 лв
                  7 2596 1,933 лв
                  8 10970 1,932 лв
                  9 5000 1,931 лв
                  10 7087 1,930 лв
                  11 500 1,927 лв
                  12 5000 1,925 лв
                  13 6000 1,920 лв
                  14 470 1,919 лв
                  15 630 1,913 лв
                  16 1500 1,911 лв
                  17 7112 1,910 лв
                  18 625 1,907 лв
                  19 5797 1,904 лв
                  20 1000 1,901 лв
                  21 20600 1,900 лв
                  22 2000 1,890 лв
                  23 1000 1,880 лв
                  24 1200 1,870 лв
                  25 1400 1,860 лв

                  Коментар


                  • Кога ще минем ДВАТА лева? Остават само около два процента до тях. Не препоръчвам нищо, само питам. Какво ли ще стане след някой и друг когато се върнат от море ......?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                      Ха ха , след на знам колко години чакане,(почти мислих,че няма да доживея момента), не знам колко усреднявания, честно , не знам колко акции имам, вече съм на 2 - 3 стинки печалба тука. Ако ми имах и палформите на лаптопа сигурни щях да пусна поръчки продава.
                      Тя мамата си трака борсовата далавера.Който не е ял дървото нищо не знае.

                      Коментар


                      • Ха ха , след на знам колко години чакане,(почти мислих,че няма да доживея момента), не знам колко усреднявания, честно , не знам колко акции имам, вече съм на 2 - 3 стинки печалба тука. Ако ми имах и палформите на лаптопа сигурни щях да пусна поръчки продава.

                        Коментар


                        •  
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от stat counter Разгледай мнение
                            Тука този дето продаде яки бройки на левче колко ли тАп се чувства сега...
                            Това беше друг филм преди много години едни чужденци искаха да излязат на всяка цена - това е вече прочетена и затворена книга. Големи пакети вече няма да тежат на акцията. Който каквото иска само през пазара. Това е реалността сега. Нали виждаш как се бутат в ляво да вземат нещо , но балъците свършиха. ХИМ-а се обърна с лице към миноритарите, започна да дава дивидент вече втора поред година и то по обикновените акции и то тази година увеличи дивидента с 20%, а за догодина ще видим при условие, че показаха за първото тримесечие +30% печалба. Какво ли ще стане другият месец като изплатят дивидента?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                              Утре дватАх лева.. Монти да зяпа отсрани..
                              Двата лева не са актуални, по-скоро въпроса е каква ще е цената към 30.09.2017 и 31.12.2017

                              Коментар


                              • Тука този дето продаде яки бройки на левче колко ли тАп се чувства сега...

                                Коментар

                                Working...
                                X