IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Не знам дали се движите ,но има продавач който ви прави на маймуни...
    Стар номер слагаш поръчки купува за десетки хиляди бройки и продаваш до първата .....
    След това тези поръчки изчезват....
    До следващия ден....
    обърни внимание на оборота преди да вадиш заключения

    когато акцията пада -> няма оборот
    когато акцията се качва оборота нараства стремглаво

    това идва да покаже, че "продавача" който е прикрит "купувач" вече не може да подкара стадото да му продават в ниското

    жалко е толкова години да киснеш пред платформата на БФБ и да не се усещаш какво става...

    Click image for larger version

Name:	chim.jpg
Views:	1
Size:	40.8 КБ
ID:	3231228
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

      за последната седмица два пъти тръгваме към двата лева и два пъти стигаме до 1,95-1,97 , а после слизаме под 1,90

      CHIM: 11.08.2017 - 24.08.2017 - 30-минутна графика
      21.08.2017 Отв: 1.90 Мин: 1.90 Макс: 1.91 Затв: 1.91


      мистър Керезов раздаде ли дивидента сега може да стигнем и до 2,40 .................. но по-скоро ще закарат цената на 2,40 и тогава ще дадат дивидента

      не е препоръка - имам акции и други финансови инструменти ползвам
      ....то ако раздадат дивидента на 2,4 ще ходим към 2,8 - 3.
      Имам и не е препоръка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
        Кога ще минем ДВАТА лева? Остават само около два процента до тях. ?
        за последната седмица два пъти тръгваме към двата лева и два пъти стигаме до 1,95-1,97 , а после слизаме под 1,90

        CHIM: 11.08.2017 - 24.08.2017 - 30-минутна графика
        21.08.2017 Отв: 1.90 Мин: 1.90 Макс: 1.91 Затв: 1.91


        мистър Керезов раздаде ли дивидента сега може да стигнем и до 2,40 .................. но по-скоро ще закарат цената на 2,40 и тогава ще дадат дивидента

        не е препоръка - имам акции и други финансови инструменти ползвам
        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Всичко с времето си , първо за конс. отчета на БТХ , после за ре/балансирания софикс а за Гагарин ще е важен отчета...който пак ще бъде добър...
          не е препоръка...
          Абе Монти, Булгартабак защо продаде марките за 42 млн. лв., а?

          Коментар


          • давай флагмане - разбий ги ))))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • radon, юнак без рани не може, не стоя мирно, пробвам някои математически постановки, с малка сума но редовно просто от интерес да проверя нещо си))) При това много ясно че не става дума за всичките папири които имам, искам да кажа, напразно ме упрекваш че предизвиквам Монти - предполагам че той няма папири, но аз имам
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                С комисионните, които трябва да платиш за вход и изход и за пица няма да изкараш.
                преди години мисирката се радваше като малко дете когато изкарваше на борсата стинки за сладолед на клечка ............... за "ескимо" става въпрос
                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  мазалото го правите вие с вашите страхове и алчност, аз играя в спреда)))
                  С комисионните, които трябва да платиш за вход и изход и за пица няма да изкараш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Не знам дали се движите ,но има продавач който ви прави на маймуни...
                    Стар номер слагаш поръчки купува за десетки хиляди бройки и продаваш до първата .....
                    След това тези поръчки изчезват....
                    До следващия ден....
                    Да приемем че си прав, то излиза че има един продавач и много купувачи, които му взимат бройките, реално погледнато това не е болка, защото това е целта на борса едни купуват, а други продават има ликвидност без екстремни изменения в цената, но като погледна за три месеца назад има ръст от 15% което си е ОК

                    Коментар


                    • мазалото го правите вие с вашите страхове и алчност, аз играя в спреда)))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Ходете си в Гагарин, че тук стана мазало!

                        Коментар


                        • Понеже си се учил от СпоменЪ,)) Ще използвам негов фундаментален лаф относно гагарин - "там две мнения няма" (когато вещаеше избушване на индекса за втори път до 250 или още по ниско вече не помня) )))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            МОнти, сложили сме каските, няма страшно Кажи две топли думи за Гагрин по-добре
                            Всичко с времето си , първо за конс. отчета на БТХ , после за ре/балансирания софикс а за Гагарин ще е важен отчета...който пак ще бъде добър...
                            не е препоръка...

                            Коментар


                            • МОнти, сложили сме каските, няма страшно Кажи две топли думи за Гагрин по-добре
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Добре се справя досега.

                                Коментар

                                Working...
                                X