IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

    профита ми е около 525% за 9-те години откакто ползвам жокера "мисирка"

    не е нещо впечатляващо, но аз съм доволен от този мега-индикатор и друг не смятам да ползвам
    А един данъчен инспектор ми сподели че си объркал конците ..Верно ли.е ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение
      От 2009 си го надушил, браво, сигурно въдвръщаемостта ти е впечатляваща!
      профита ми е около 525% за 9-те години откакто ползвам жокера "мисирка"

      не е нещо впечатляващо, но аз съм доволен от този мега-индикатор и друг не смятам да ползвам
      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

      Коментар


      • Обичам този момент когато се съберат Благоичо ,хайрсъза и чакам Батката да се хванат на бас за Великата цел2,4 - 3лв...
        Колко пропилени надежди и мечти през изминалите 9 години , обаче темата ги помни...
        Басове за 1, 6 и басове за 1,90 и басове за 1,3...
        Мъка ,мъка...
        само трима сте днес а темата е имала рекорди поне от 6,7 участващи....
        къде са останалите ,продали на леФче ли ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

          Жалко, че си от скоро надушилите, бая пропуснати пари са тва.
          Да, така е, но в крайна сметка важно е че го има Монти, че да знаем кога са обръщащите моменти на пазара!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

            девета година вече няма по-точен индикатор от мисирката

            винаги правя обратното на това което мисирката прави и до сега нямам нито една продажба на загуба

            коментара е излишен
            Викаш индикатор съм ,та ти си ми главния донор в табаците и оттогава имаше само една акция Хим....от 2,2 до 70 стинки...после пак до 2,2 и пак до левче ...
            Сега чакаме следващи спад...
            Спомняш ли си тези моменти....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

              И аз, но го усетих преди 2-3 години! И оттогава съвсем изкъсо го следя за покупки или продажби, и веднага заемам насрещната страна! То и доста хора го следят поради тази причина! От 2009 си го надушил, браво, сигурно въдвръщаемостта ти е впечатляваща!
              Жалко, че си от скоро надушилите, бая пропуснати пари са тва.
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tedi79 Разгледай мнение
                Колеги, тази акция съм я притежавал от ipo-то до преди около 2 седмици. През цялото това време предимно съм купувал и доста по-малко продавал. Разтоварих всичко този месец, общата равносметка е горе долу 0:0...
                Батя и сие са прави, че потенциала е голям, но той кога ли не е бил. За съжаление дали ще се разгърне този потенциал (и кога) зависи от една команда "отгоре", нито анализи, нито печалби, нито коефициенти имат значение.
                Искрено ви пожелавам успех и кота 3 кинта в скоро време, ако не е скоро, поне като дивидентна доходност е ок.
                Лошо за твоята развръзка, но човек се учи най-добре от собствените си грешки. Успех !

                Колеги не се заяждайте и да използвате всяка споделена лична информация срещу човека, който я е споделил. Така превръщате форума в ........ и не сте полезни за останалите колеги. По- добре изкажете вашата гледна точка и мисли по позицията. Успех желая на всички и дано да се поучите за напред!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                  девета година вече няма по-точен индикатор от мисирката

                  винаги правя обратното на това което мисирката прави и до сега нямам нито една продажба на загуба

                  коментара е излишен
                  И аз, но го усетих преди 2-3 години! И оттогава съвсем изкъсо го следя за покупки или продажби, и веднага заемам насрещната страна! То и доста хора го следят поради тази причина! От 2009 си го надушил, браво, сигурно въдвръщаемостта ти е впечатляваща!
                  Last edited by 4f4; 24.08.2017, 15:42.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                    Всички го следим Монти, засега е най-качествения индикатор на БФб!
                    девета година вече няма по-точен индикатор от мисирката

                    винаги правя обратното на това което мисирката прави и до сега нямам нито една продажба на загуба

                    коментара е излишен
                    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                      Всички го следим Монти, засега е най-качествения индикатор на БФб!
                      Аз съм индикатор а ти провокатор....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение



                        само 4 страници по-назад можеш да прочетеш какво си написал и да си припомниш какъв бик беше станал

                        като те видях колко си убеден, че цената от 1,95* ще се качва се притесних и реших да продавам

                        на следващия ден като продаде под 1,90 всичко си дойде на мястото

                        вече 6-и ден плюеш ХИМ-а за да преглътнеш загубата по-лесно ..................... значи нещата са си по местата и пътя е ясен

                        при следващата ти покупка на ХИМ пак ще продавам ---> ти си ми барометъра на БФБ вече доста години и до сега не си ме подвел
                        Всички го следим Монти, засега е най-качествения индикатор на БФб!

                        Коментар


                        • Колеги, тази акция съм я притежавал от ipo-то до преди около 2 седмици. През цялото това време предимно съм купувал и доста по-малко продавал. Разтоварих всичко този месец, общата равносметка е горе долу 0:0...
                          Батя и сие са прави, че потенциала е голям, но той кога ли не е бил. За съжаление дали ще се разгърне този потенциал (и кога) зависи от една команда "отгоре", нито анализи, нито печалби, нито коефициенти имат значение.
                          Искрено ви пожелавам успех и кота 3 кинта в скоро време, ако не е скоро, поне като дивидентна доходност е ок.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение



                            само 4 страници по-назад можеш да прочетеш какво си написал и да си припомниш какъв бик беше станал

                            като те видях колко си убеден, че цената от 1,95* ще се качва се притесних и реших да продавам

                            на следващия ден като продаде под 1,90 всичко си дойде на мястото

                            вече 6-и ден плюеш ХИМ-а за да преглътнеш загубата по-лесно ..................... значи нещата са си по местата и пътя е ясен

                            при следващата ти покупка на ХИМ пак ще продавам ---> ти си ми барометъра на БФБ вече доста години и до сега не си ме подвел
                            Какво мога да ти кажа повече от че съм ти барометър....
                            Продължавай да се съобразяваш с мен....

                            В предходния пост Указах цена от 2,2 лв...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Не съм купувал просто продавах на 1,95 и исках някой бик да ми купи акциите ,както стана ...а правех заедно с големия агитка със желаещи да купуват по 1500 бр. на 1,902
                              Тук няма хляб вече....


                              само 4 страници по-назад можеш да прочетеш какво си написал и да си припомниш какъв бик беше станал

                              като те видях колко си убеден, че цената от 1,95* ще се качва се притесних и реших да продавам

                              на следващия ден като продаде под 1,90 всичко си дойде на мястото

                              вече 6-и ден плюеш ХИМ-а за да преглътнеш загубата по-лесно ..................... значи нещата са си по местата и пътя е ясен

                              при следващата ти покупка на ХИМ пак ще продавам ---> ти си ми барометъра на БФБ вече доста години и до сега не си ме подвел
                              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                По принцип има хляб поне 2,2 но те са много малко за рисковете в тази акция...ако се обърка положението...
                                Има хляб - чушки- важна е реалността , а не надеждата !


                                Хляб имаше преди години, когато чужденците разпродадоха, а сега останаха само разочаровани играчи с тази акция и като видят, че дори едни компесаторки направиха по над 100% ръст , а тук нищо и се измъкват кой когато му дойде музата.
                                Last edited by radon222a; 24.08.2017, 15:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X