IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
    След подкрепата при Софарма тук е ред за инвестиране
    И то стабилно.

    Коментар


    • След подкрепата при Софарма тук е ред за инвестиране

      Коментар


      • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

        @Maverik: виждам, че не харесваш нито Софарма, нито Химимпорт, които имат най-голямо тегло в SOFIX и са едни от най-ликвидните на БФБ. Да разбираме, че не вярваш SOFIX да расте скоро ли? Би ли споделил на кои дружества си заложил?
        Моля да не се счита като заяждане. Опитвам се да си разширя кръгозора за инвестиции и ми е интересна всяка гледна точка.
        Не харесвам нищо на бЪфЪбЪ-то..., по една проста причина..., и тя е : Това не е капиталова борса!
        Няма как за 10 години да не се промени нищо тук и да искаме възход...! Нищо от грешките не е научено... С DidoDinev , задаваме въпроси на хари..., той уклончиво и завоалирано подминава... Огнян Донев има профил също тук...! Писал е преди доста време. Изводите може и сами да си направите...!

        Админите, ако решите да триете..., че не е по темата - ще го преместя.
        Last edited by maverik; 06.11.2017, 17:13.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
          К'во ста'а с флагмана, бре? Най-ликвидната акция на бЪфЪбЪ-то...????

          Сделки... йок!

          Що така...??? ))))))))
          @Maverik: виждам, че не харесваш нито Софарма, нито Химимпорт, които имат най-голямо тегло в SOFIX и са едни от най-ликвидните на БФБ. Да разбираме, че не вярваш SOFIX да расте скоро ли? Би ли споделил на кои дружества си заложил?
          Моля да не се счита като заяждане. Опитвам се да си разширя кръгозора за инвестиции и ми е интересна всяка гледна точка.
          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

          Коментар


          • К'во ста'а с флагмана, бре? Най-ликвидната акция на бЪфЪбЪ-то...????

            Сделки... йок!

            Що така...??? ))))))))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Ти затова ли не си спрял да се облизваш тук.
              Но като нямаш кинти, такива ще ги говориш.​​​​​​
              Също като Мечето Монти.
              Хахаха не се излагай.Имам кинти и със сигурност изкарвам повече на седмица от колкото ти за половин година.Жив и здрав нямам намерение да си мерим пишоците.Просто тая артия не е хубава въпреки че все още имам от нея.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                Без козовете - ми продай си ги и ти ако си на печалба, Що не? Обаче не можеш, - тоя номер с печалбата. , С дългосрочните е така, а и ясно какво ще пишат
                Мисля да купя още от тези свръх обезценени артийки.
                Last edited by RUBLA; 04.11.2017, 14:25.

                Коментар


                • Без козовете - ми продай си ги и ти ако си на печалба, Що не? Обаче не можеш, - тоя номер с печалбата. , С дългосрочните е така, а и ясно какво ще пишат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Грешиш !! Извода е продавай и бягай.
                    Ти затова ли не си спрял да се облизваш тук.
                    Но като нямаш кинти, такива ще ги говориш.​​​​​​
                    Също като Мечето Монти.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                      Тук след всичкия "мозък" изръсен до момента изводът е: купувай.
                      Грешиш !! Извода е продавай и бягай.

                      Коментар


                      • Тук след всичкия "мозък" изръсен до момента изводът е: купувай.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Но да му се отрече правото да пише каквото мисли там където е загробил толкова пари е меко казано арогантно....
                          Не съм му фен даже обратното , но не може да му се отрече правото на мнение ..
                          Прекалявате ,почнахте да окаляте наред ,само защото не ви харесват мненията и анализите....
                          Вече се потретих.Естетсвенно,че има право на мнение,анализ,но той лъже за факти-ликвидност,дивидент,рейнвестиране.Всеки за 2мин може да го провери.Разковничето е,че се е набутал и сега ядосан изопачава.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                            За кое е прав? Не му харесва акцията,ок.Но да пише глупости-"...въпреки, че започнаха да раздават дивидент се вижда, че никой не им иска акциите, а ако спрат да дават тези няколко трохи цената съвсем ще се спихне...

                            и понеже никой не им иска акциите то и никой не вижда причина да влага получения дивидент обратно в акции на компанията ................... омагьосан кръг от който като, че ли няма излизане.."

                            Може би най-ликвидната-според polki никой не я иска.
                            Дивидент от около 4%/един от най-високите/ бил трохи.
                            И никой не рейнвестирал дивидента в нея-да,бе,да...
                            На бялото не мога да кажа черно....
                            Благойчо е най големия фен на тази акция от 2007 г......
                            Тя даже е единствената му в портфеила и с тегло 130-150 % там....
                            Но да му се отрече правото да пише каквото мисли там където е загробил толкова пари е меко казано арогантно....
                            Не съм му фен даже обратното , но не може да му се отрече правото на мнение ..
                            Прекалявате ,почнахте да окаляте наред ,само защото не ви харесват мненията и анализите....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                              Полки е прав.Той харесваше тази акция и заложи на нея.Чест му прави че имаше смелоста да каже че тази артия не се харесва вече.Аз затова състояние говорех още преди година и нещо..
                              За кое е прав? Не му харесва акцията,ок.Но да пише глупости-"...въпреки, че започнаха да раздават дивидент се вижда, че никой не им иска акциите, а ако спрат да дават тези няколко трохи цената съвсем ще се спихне...

                              и понеже никой не им иска акциите то и никой не вижда причина да влага получения дивидент обратно в акции на компанията ................... омагьосан кръг от който като, че ли няма излизане.."

                              Може би най-ликвидната-според polki никой не я иска.
                              Дивидент от около 4%/един от най-високите/ бил трохи.
                              И никой не рейнвестирал дивидента в нея-да,бе,да...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                                Никой не ти е виновен ,че направи репо /предполага/ в неподходящ момент и сега освен,че плюеш акцията,но и пишеш неистини.Как така никой не иска акцията-това е може би най-ликвидната акция.Относно влагането на дивидентите абратно в нея,мисля че имаше анкета и повечето отговориха,че биха реинвестирали дивидента в нея.Емоциите са вредни в инвестирането.
                                Полки е прав.Той харесваше тази акция и заложи на нея.Чест му прави че имаше смелоста да каже че тази артия не се харесва вече.Аз затова състояние говорех още преди година и нещо..Просто бфб е ала-бала работа.

                                Коментар

                                Working...
                                X