IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не знам защо тук изобщо дискутирате вероятността, купувачът да е свързан с ЕТФ-а. За мен тази вероятност клони към 0.

    Тук или купува мажо или някой голям инвеститор /може дори да е чужд/.

    Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
    Г-н Василев от Експат написа в темата за ЕТФ че към момента си имат маркетмейкъри във Германия .....може те да са големия купувач !!!!!

    Коментар


    • Г-н Василев от Експат написа в темата за ЕТФ че към момента си имат маркетмейкъри във Германия .....може те да са големия купувач !!!!!

      Коментар


      • Листваният в Лондон фонд Black Sea Property, който индиректно се свързва с групата "Химимпорт", ще вложи до 3.5 млн. евро за да придобие къмпинг "Градина" до Созопол. Средствата са набрани чрез увеличение на капитала на фонда, записано в по-голямата си част от досегашните акционери.

        Това, както и намерението за покупка на имот по българското Черноморие, става ясно от съобщение на купувача до инвеститорите от 19 декември 2017 г.. А самата сделка за 100% от капитала на дружеството "Къмпинг Градина" вече е финализирана с договор от същата дата и отразена в Търговския регистър. Реална смяна на контрола няма, като и досега ваканционния имот се свързваше косвено с "Химимпорт".

        Коментар


        • Следващ таргет 2,29 лв........

          Коментар


          • Цената расте, акционерите намаляват.Докога ли ще е така?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

              Да, цялата година беше мъка, а другите направиха по 50 до 100%.Сега е наш ред.Интересно ми е сега, когато Софарма е вързана за 4,27ллв. дали някои от тях ще дойдат и при нас да участват в играта? Отиваме към голяма игра и то с цифри. Новите правила на БФБ разширяват спреда, а от там и процентното изменение на цената на акцията. След 2лв. може да видим и двуцифрени ръстове!
              Има логика в зададеният въпрос ...и след всяка поредна сесия става все по-ясно ...

              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • както е тръгнало, скоро ще има включвания от изплашени участници, заради рязкото "набъбване" на акционерното им състояние
                пожелателно за всички, които са увеличили участието си в смутните страховити времена

                Коментар


                • Мдаа , предстои наваксване спрямо Софарма, изостанахме май с 2 години

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                    Тони какво е това приложение?
                    Investing.com

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      чертичките полудяха тука...


                      Тони какво е това приложение?

                      Коментар


                      • чертичките полудяха тука...



                        Last edited by tony1975; 06.01.2018, 17:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                          Кеш от маркет мейкърите/посредниците в БГ? И после се прехвърля на фонда, след като се запише кешът от чужбина.

                          Като влезе голям клиет нали правят същото,- по заявка му набират количествата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                            Ако е ОК нормативно...
                            Важното е, че тая седмица поне Флагмана изтупа от прахоляка славата пък дано върне и блясъка.
                            И пак е въпроса за половин милион акции или 1 млн. лева къде отидоха.
                            Не съм сигурен как стоят нещата нормативно. Има вероятност да разсъждавам погрешно. Вероятно ще се разбере до дни. Имам и стискам палци
                            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                              Кеш от маркет мейкърите/посредниците в БГ? И после се прехвърля на фонда, след като се запише кешът от чужбина.
                              Ако е ОК нормативно...
                              Важното е, че тая седмица поне Флагмана изтупа от прахоляка славата пък дано върне и блясъка.
                              И пак е въпроса за половин милион акции или 1 млн. лева къде отидоха.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                                Е питам как с кеша на етф на Софикс ще купуват без до два дни да го отразят. Не съм го гледал как се движи, но назад споменах, че няма промяна в кеша.
                                Да не говорим чак след 10 да обявят промяната в кеша.
                                Т. Е. АКО купуват от организацията зад фонда следва да е по друг параграф. Нямам идея как биха могли, но мисля може и друг да действа авансово.
                                Монти доста се заиграваше сходно покрай Абн Амро.
                                Без препоръки!
                                Кеш от маркет мейкърите/посредниците в БГ? И после се прехвърля на фонда, след като се запише кешът от чужбина.
                                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X