IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
    Няма логика, да излезеш от Фарма и да купиш в Хима. Така мисля.
    Добре де, а къде ще навреш пачката?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
      А сега си преставете, че ромфармите са решили тук да направят портфейл с продадените сфарм?
      Няма логика, да излезеш от Фарма и да купиш в Хима. Така мисля.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
        Не знам защо някои колеги казват, че съпротивата е пробита, след като на графиката не се вижда такова нещо. Пък може и аз да пропускам нещо. Сохо, ще ни обясниш ли? Аз също имам от акцията и се радвам, че поскъпва, но гледам да не прекалявам с емоциите

        Дано пък днес да пробием!

        Защото думата "съпротива" не се използва само в технически анализ .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Предположения защо мажо купува/ФФ намалява/?
          Не мисля, че ще правят увеличение или ще пускат нови привилегии.
          Друго е но какво?
          Не мисля, че ФФ намалява щото Мажо купува... За мен вариантите са близък до него или бъдещ партньор в голям проект. То не може всички пари да минават само през Шишо и Думуса...При всички положения Мажо има доверие в хартията и не желае да си намалява дела....
          За началото на ралито не успях да позная - посочих грешна дата (27.12) ... може би сега ми е ред ...
          п.с. нямам акции тук , но имам при спящата красавица ...
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Не знам защо някои колеги казват, че съпротивата е пробита, след като на графиката не се вижда такова нещо. Пък може и аз да пропускам нещо. Сохо, ще ни обясниш ли? Аз също имам от акцията и се радвам, че поскъпва, но гледам да не прекалявам с емоциите

            Дано пък днес да пробием!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Sharky's Разгледай мнение
              От както се вдигна цената само глупости се пишат. Искам си обратно онуй замалялото индиянче да пише глупости.
              За сметка на това като буксуваше и на трета страница я нямаше темата.
              Като се вдига цената и ако се чака някой нов партньор - само ние ли гледаме графиката назад във времето?

              Коментар


              • А сега си преставете, че ромфармите са решили тук да направят портфейл с продадените сфарм?

                Коментар


                • Нещо не хващам. Дигането на цената какво общо има с влизането на пари? Единствено ако целят вдигане на капитала и по-висока емисионна стойност, и това е смислено ако има външен вложител зелаещ солиден дял (над 10%).

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Sharky's Разгледай мнение
                    От както се вдигна цената само глупости се пишат. Искам си обратно онуй замалялото индиянче да пише глупости.
                    Да бе , къде се загуби тоз чиляк !?!?

                    Коментар


                    • От както се вдигна цената само глупости се пишат. Искам си обратно онуй замалялото индиянче да пише глупости.
                      колкото толкова

                      Коментар


                      • Никой не е застрахован.
                        Не са един и двама тук, които са мислели също да шитнат.
                        Летището бих го забравил, Пощите обаче откъде изскочиха?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                          Кои Терминали?!
                          За нови пари - пожелателното мислене видя по 3 лв. на акция неразпределена.
                          И куп мокри сънища.
                          Без препоръки!
                          Терминалите на летище София, а също и за Български пощи ., ЧЕЗ и т.н. Но отново искам да подчертая, че изиграх картите си по възможно най-глупавия начин и следоватлно не би било нормално да ми се има доверие!
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Ако всички сме съгласни, че мажовците купуват основно, то е ясно какво се гони - нови пари! Дали от БФБ, дали от кредитни институции.....
                            Според мен това решение за изкупуване е взето доста импулсивно и то през последните дни на Q4, тъй като фактите през цялата 2017 г. говориха за
                            обратното. Какво би те накарало да изкупуваш като невидял в последните дни на годината, като през цялата година на практика си продавал? Нещо ЧЕЗ, нещо Терминалите...., така поне си мисля аз.
                            Кои Терминали?!
                            За нови пари - пожелателното мислене видя по 3 лв. на акция неразпределена.
                            И куп мокри сънища.
                            Без препоръки!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                              Това имах предвид - пост фактум е лесно. Към онзи момент обоснованото предположение си е доходност.
                              Въпросът е какво се гони.
                              Иначе сменят тактиката ката дена. Веднъж в 10.11 почва шоуто, друг път в 12, в 15, а днес в края.
                              Утре - oт 10 или "играта свърши"?
                              Ако всички сме съгласни, че мажовците купуват основно, то е ясно какво се гони - нови пари! Дали от БФБ, дали от кредитни институции.....
                              Според мен това решение за изкупуване е взето доста импулсивно и то през последните дни на Q4, тъй като фактите през цялата 2017 г. говориха за
                              обратното. Какво би те накарало да изкупуваш като невидял в последните дни на годината, като през цялата година на практика си продавал? Нещо ЧЕЗ, нещо Терминалите...., така поне си мисля аз.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Не съм в позиция да споря . Просто винаги слагам бидове и аскове за по 500-600 лв, за да се ориентирам какво се случва. През отчетния период на фондовете имах да кажем 20 продажби, от които примерно 18 с купувач реалистите. Това ме накара да мисля, че се оправя доходност. Сега е лесно да се констатира, че това е било грешка, но към онзи момент не бе така. Лично за мен е факт, че мажовците гонят нещо, но тъй като нямам представа какво е това, за мен това се превръща в хазарт. Акцията може да стане и 10 лева, нямам представа, но и биткойна примерно може да стане 100 К долара. Както и да е, ще се радвам да се инвестират тук колкото се може повече пари, това е добре за всички, дори и за теза като мен, които не са преценели правилно нещата . Пожелавам успех!
                                Това имах предвид - пост фактум е лесно. Към онзи момент обоснованото предположение си е доходност.
                                Въпросът е какво се гони.
                                Иначе сменят тактиката ката дена. Веднъж в 10.11 почва шоуто, друг път в 12, в 15, а днес в края.
                                Утре - oт 10 или "играта свърши"?

                                Коментар

                                Working...
                                X