IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
    С две думи: Мечетата ще ядат дървото!
    Но това мен изобщо не ме интересува, разбира се.
    Козлик,то е ясно какво те интересува.Не се тревожи,всичко може и да поскъпва,но за тревичката не се споменава Кеширай и започни да преживяш.Хайде,хаирлия да е.

    Коментар


    • С две думи: Мечетата ще ядат дървото!
      Но това мен изобщо не ме интересува, разбира се.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Според приятел с добри познания в материята, Хим прави трета възходяща вълна, която се развива със силни възходи и плитки корекции. Та движение +60 ст./ -10 ст. на мен абсолютно ми харесва
        Ще се пооберат бройките на кандидат продавачите на тези нива за няколко седмици и ще дойде време за следващата атака. Аз съм търпелив човек.. когато преценя че си заслужава..
        Като цел на вълната приятеля вижда диапазона 4-4,50
        Твоя приятел на БФБ вълни ли брои?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          Стъпка по стъпка че ще депресираш мИчетата а те толкова се надъхваха и сега само чакат спад че да се включат във форумът. Да видим 3 лв пък после пак ще анализираме
          доста хора си продадоха акциите и излезнаха от позицията, а други си сведоха експозицията тук до минимум ................. очаквам тепърва голямо реване да настане в тази тема
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Според приятел с добри познания в материята, Хим прави трета възходяща вълна, която се развива със силни възходи и плитки корекции. Та движение +60 ст./ -10 ст. на мен абсолютно ми харесва
            Ще се пооберат бройките на кандидат продавачите на тези нива за няколко седмици и ще дойде време за следващата атака. Аз съм търпелив човек.. когато преценя че си заслужава..
            Като цел на вълната приятеля вижда диапазона 4-4,50
            Стъпка по стъпка че ще депресираш мИчетата а те толкова се надъхваха и сега само чакат спад че да се включат във форумът. Да видим 3 лв пък после пак ще анализираме

            Коментар


            • Дааа, омешал съм брой акции и оборот, защото до преди време горе доле бяха близки цифри,
              но сега нещата са се променили двойно.
              Моята идеята е, че трябва да минат над 5мил акции над 2 - 2,10 до 2.40, като по-вече 2,5 мил да са в корективната фаза от достигането на върха, за да имаме устойчив и бърз растеж над 2,80 до 3 лв.
              Ако са минали досега около 1.5 мил бр акции над 2 та лв, наистина ще чакам още 2 - 3 мил бр да сменят собственика.
              Разбира се, движенията и нагоре и на долу може да случат и с много по-малко бройки.
              Аз ще закупя още ако си видя условията за изпълнени, и няма ако не са.
              Това си е мое мнение, което ще си отиграя.
              Не е препоръка за нищо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                аз пък питам неговия приятел колко такива вълни очаква?
                вълните трябва да са 5

                мен ми е интересно времево как ги вижда приятеля на батката ................ колко години ще отнеме за да се случи този вълнолом
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Батя написа
                  .......Според приятел с добри познания в материята, Хим прави трета възходяща вълна, която се развива със силни възходи и плитки корекции.......
                  аз пък питам неговия приятел колко такива вълни очаква?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Според приятел с добри познания в материята ........
                    Като цел на вълната приятеля вижда диапазона 4-4,50
                    Батя, от устата на твоя приятел в божиите уши!

                    Коментар


                    • Според приятел с добри познания в материята, Хим прави трета възходяща вълна, която се развива със силни възходи и плитки корекции. Та движение +60 ст./ -10 ст. на мен абсолютно ми харесва
                      Ще се пооберат бройките на кандидат продавачите на тези нива за няколко седмици и ще дойде време за следващата атака. Аз съм търпелив човек.. когато преценя че си заслужава..
                      Като цел на вълната приятеля вижда диапазона 4-4,50

                      Коментар


                      • Последно и излизам.
                        Времето е корективно т.е. от върха на 2.40 сме в корекция и очаквам тези бройки да си сменят собственика до и малко след консолидирания годишен отчет. Ако пък иска да иде направо на 3,60, нямам против

                        Коментар


                        • Защо брооите оот тук нататък 7 -10 мил акции.
                          От 2 та лева насам не минаха ли вече 4 -5 мил папира.?
                          Аз не ги следя по бройки, а едрово.
                          Затоова казах поне още поне 2 мил акции, най- дообре до10мил бр. да достигнт тука над 2та лева, още по-добре над 2.20

                          Коментар


                          • Имаме си нов оракул в темата, целящ тройно превъртане с понижение.
                            Нещо като троен аксел с тулуп.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              тогава са били около 15 млн.акции ............... сега навярно са останали под 10 млн. и "колегата" иска и те да минат в ръцете на мажо
                              Ще минат ама не на тези цени!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                                6,38 % остават във физически лица.
                                13.07.2016 г. обаче.
                                тогава са били около 15 млн.акции ............... сега навярно са останали под 10 млн. и "колегата" иска и те да минат в ръцете на мажо
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X