IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    Ако такава е целта, събирането - това което правиха доскоро бе повече от дърварско изпълнение.
    но се събира количество, днес като гледам днес това събиране с айсберг не е събрало нещо сериозно , около 40 000 бройки !

    Коментар


    • Засега е ясно, че нищо не е ясно, но поне за мен индикациите са за нов скок - все пак няма как да растем цял месец с по 3-5 стотинки на ден, нали? Не че някой ще откаже, но все пак не е редно, някакси А какво се случи досега също е прекалено неясно, защо - още по-малко, но да се радваме, че хванахме тренда (или поне част от него, в моя случай). Вярвам в тренда, не в мажото...
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
        Според мен ще се събира помалко , без да се вдига драстично цената....., което е по- евтиното за събитащия ....
        В последните дни не намалява ФФ, което означава, че мажо е поспрял с покупките за момента. Ще видим какво ще реши...дали ще ни пуска надолу по пързалката или изчакваме за скока.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
          Според мен ще се събира помалко , без да се вдига драстично цената....., което е по- евтиното за събитащия ....
          Ако такава е целта, събирането - това което правиха доскоро бе повече от дърварско изпълнение.

          Коментар


          • Според мен ще се събира помалко , без да се вдига драстично цената....., което е по- евтиното за събитащия ....

            Коментар


            • Купувача приключи изглежда, сега бавно надолу ли следва?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                Казваме - когато кеширах, специално аз си мислех, че се гони цена. Към днешна дата си мисля, че се гонят по-скоро бройки, което е доста позитивно за акцията . Успех!
                Мерси.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                  Кеширалите, кажете нещо. Много сте.
                  Казваме - когато кеширах, специално аз си мислех, че се гони цена. Към днешна дата си мисля, че се гонят по-скоро бройки, което е доста позитивно за акцията . Успех!
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Кеширалите, кажете нещо. Много сте.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

                      Grosss,ама какви ги говориш.Има една приказка:"Умиране има,отърване няма".И при мен е така.Финансовата страна ме интересува,но не е на преден план.Гледам да се забавлявам.Успех...
                      по принцинн нярно и генале ,но от 4.50перно нет
                      Last edited by Grosss; 23.01.2018, 21:35.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Генарале,вие сте нашата путеводна светлина пък кво чувам,напускате корабът.
                        Grosss,ама какви ги говориш.Има една приказка:"Умиране има,отърване няма".И при мен е така.Финансовата страна ме интересува,но не е на преден план.Гледам да се забавлявам.Успех...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

                          Е,Преци,навярно нищо не означава.Времената се променят,условията на живот - също.Борсата е на никъде,само отделни проблясъци,скучно е.Липсват ми някои персонажи...
                          Генарале,вие сте нашата путеводна светлина пък кво чувам,напускате корабът.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Генерале, в редиците лиспва Кашпировски, а това какво може да означава !?
                            Е,Преци,навярно нищо не означава.Времената се променят,условията на живот - също.Борсата е на никъде,само отделни проблясъци,скучно е.Липсват ми някои персонажи...

                            Коментар


                            • Генерале, в редиците лиспва Кашпировски, а това какво може да означава !?
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                да, объркал съм се и съм разменил думите, но няма да го оправям ............ каквото съм написал такова да си седи...

                                имаш един лайк от мен
                                Жалко.Мислех,че е проява на един по-особен вид хумор.Беше си много на място.

                                Коментар

                                Working...
                                X