IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Миченцата немът никъв шанс в близко и средносрочно бъдеще.
    Да тичкат за вазелин.
    Ритуалът го изисква.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
      Да, загледах се, изглежда, като купувача да се бъзика с меченцата.
      купувача не се бъзика с мечетата, а пипа внимателно за да не ги подплаши и да не вземат да се скрият
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stat counter Разгледай мнение

        Най-логичното нещо, което съм чел последните месеци тук. И да е друга целта пак принципът ще работи.


        от къде се появиха тези шегаджии тук .................. сериозно ме разсмяхте ................... хахахаххахааааа

        от много време не съм се смял така .............. благодаря все пак ............... хохохохохохохооо

        абе, джендъри ............ не четете ли какво пишат медиите:
        Cпopeд чeшĸите мeдии oбщaтa cтoйнocт нa cдeлĸaтa зa aĸтивитe нa ЧEЗ в Бългapия щe e пoчти 352 млн. eвpo.
        това означава, мажоритаря на ХИМ да продаде всичките 240 млн. емитирани акции на ХИМ на цена от 3 лв и с получената сума да купи ЧЕЗ

        проблема на вашия план е, че мажоритаря на ХИМ не притежава всичките 240 млн. емитирани акции на ХИМ

        дайте по-сериозно, че ми става смешно като знам, че сделката за ЧЕЗ е на финала и този месец ще се сключи, а цената на ХИМ не е стигнала дори 2,50 ...................... а на 3 лв. кой ще купува акциите на мажоритаря с които ще финансира покупката на ЧЕЗ
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • [QUOTE=polki;n3291728]


          гледай как купувача не бърза да бута цената нагоре, а иска хубаво да "изтърже" маркета

          гледай как в края на всяка сесия цената се бута с 1-2 стинки надолу с няколко бройки

          Да, загледах се, изглежда, като купувача да се бъзика с меченцата.
          Бройките надхвърлиха 800 иляди от миналия Понеделник.
          Полки ше земе да познае, че малко са им останали, но аз все още вярвам в мойте 2 мил/бр около тая съпротива.
          Абсолютно съм изненадан, че не се състоя по дълбока корекция.


          Коментар


          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
            Тамън 3 кинта се раздават в книги и с тях купуват чез ......
            Най-логичното нещо, което съм чел последните месеци тук. И да е друга целта пак принципът ще работи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение
              Ордери на дребно........, до 2,50 са около 90 000 бройки , обаче са и 60 поръчки ...... с уговорката , че не виждаме дали има айсберг.
              не се вторачвай толкова в тези временни поръчки които се слагат и махат от двете страни, а после пак се слагат и пак се махат...

              гледай как купувача не бърза да бута цената нагоре, а иска хубаво да "изтърже" маркета

              гледай как в края на всяка сесия цената се бута с 1-2 стинки надолу с няколко бройки

              очевидно, че купувача няма конкуренция в момента и може да си позволи тази игра ............... но появи ли се втори или трети играч да купува цената ще експлоадира и ще вземат да се получават и ГАП-ове (както онзи ден някой писа, че чака)

              не е препоръка за каквото и да е ............... имам акции на ХИМ...
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                Може и така да се разглежда ако продават .... левове
                като ти чета последните постове в темата ми приличаш на някой който е продал акциите си и сега се опитва леко с намеци да даде наклон на пазара

                да, ама не ............... момента не е такъв, че с намеци да се влияе на пазара ............... ако искаш да влияеш, то трябва да изкараш акции и да продаваш, и то не просто няколко хиляди акции, а много повече акции

                Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                ... клиентите "заявили" желание за продажба това е друго нещо
                доста често се получава "клиентите заявили желание за продажба" всъщност да не искат да продават, а да искат да предизвикат други да продадат преди тях

                сещаш ли се какво ти пиша или искаш да ти обясня по-подробно
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ona Разгледай мнение

                  Тия може и купвачи да са...
                  Може и така да се разглежда ако продават .... левове

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                    Времето е относително понятие но виж ........... клиентите "заявили" желание за продажба това е друго нещо
                    Тия може и купвачи да са...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

                      Нека продават. Като се качи цената с още 5-6 стотинки, изведнъж ще им мине желанието ... Нямат много време и акции (за последното мога само да се надявам).
                      Времето е относително понятие но виж ........... клиентите "заявили" желание за продажба това е друго нещо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                        Къв е тоя мерак да се продава под 2.5 лв
                        Нека продават. Като се качи цената с още 5-6 стотинки, изведнъж ще им мине желанието ... Нямат много време и акции (за последното мога само да се надявам).

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Къв е тоя мерак да се продава под 2.5 лв
                          Ти си умно момче, помисли и ще се сетиш

                          Коментар


                          • Къв е тоя мерак да се продава под 2.5 лв

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Ква тапа, кви 3 лева - съвсем се побъркахте, ще рече, че само аджамии момчета пишат тук. Ясно е, че основната съпротива е до 2,50 (поне в моята несвързана мисъл), следващата е 3 - предкочи ли 2,50 и се задържи над него, 3 ще е бързо достигната кота, която изобщо няма да се даде лесно - това са си мои мисли и не е препръкъ. Честити 2,46 - не сме имали подобна цена от почти 7 години!
                              Очаквам акцията да стане най голяма по капитализация и то в близко бъдеще.

                              Коментар


                              • Ордери на дребно........, до 2,50 са около 90 000 бройки , обаче са и 60 поръчки ...... с уговорката , че не виждаме дали има айсберг.

                                Коментар

                                Working...
                                X