IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Ей, значи, тъкмо изпреварихме онази компания, дето името и не трябва да се споменава, и да вземе някой да свали цената с 4 стинки на финала и пак сме втори. Егати
    Определено си мисля, че се чакат продавачи на тези нива и обрулване на крушата, затова сериозно обмислям допълване на тези нива и цел 3+
    Явно не си мечка ... щото те си мислят, че който си купи ударно за няколко млн. на цена 2.5-2.6 ще почне да ги продава под 2.5
    п.с. не е препоръка и нямам от Хим ...но благородно завиждам на имащите
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Ей, значи, тъкмо изпреварихме онази компания, дето името и не трябва да се споменава, и да вземе някой да свали цената с 4 стинки на финала и пак сме втори. Егати
      Определено си мисля, че се чакат продавачи на тези нива и обрулване на крушата, затова сериозно обмислям допълване на тези нива и цел 3+
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Те това ни отличава от фауната .....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

          Лошо ли е ?
          Как лошо ще съм много доволен на тази сума, а тя ще доведе цена поне 15 лв
          Ама май сме в сферата на мечтите.
          Не е препоръка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

            Лошо ли е ?
            Купуваш на леФ и пеесе, продаваш на чет'ри и пеесе и си жик-так - те ти 3 кинтавъра дивиден'
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Лошо ли е ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                Аз пък си чакам 3те кинта дивидент

                Коментар


                • Аз пък си чакам 3те кинта дивидент

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
                    3613

                    Коментар


                    • 3613

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        ... и да не ми разказва някой че чертичките са му го показали, моля!
                        Te - чертичките - и на мен не ми говорят, кой знае колко, но със сигурност обемите и графиките ги гледат доста внимателно едни хора.
                        Не знам и аз, какво чак толкова пресмятат и "анализират", но пък като знам, с какви финансови ресурси разполагат ....
                        Хайде чао за сега !!!
                        Last edited by Dmirkata; 12.02.2018, 12:51.
                        не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Вместо да се пънете в анализи и прогнози, следвайте тренда и си гледайте кефа...!

                          Нали ако всички знаят какво ще стане, просто няма да стане....

                          По същата логика аз мога да предположа - ще направят двойно увеличение на капитала , за да започнат Белене......И какво от това ?

                          Много на сериозно сте се взели ....

                          Успех и късмет !
                          Върнах се назад да прочета кой какво е написал и това ми най-допадна! Да, хубаво е да има диалог и обсъждане, но засега всичко е само предположения. Като точки да кажем: Г-н Керезов ни обръща внимание - това е добре! От НОВА ГОДИНА насам имаме нов късмет - акцията направо лети за това време, Еееее, разбира се НЯКОИ ( Й ) - КОИ (Й) я подкрепят и я изкупуват яко. Та да се върнем в началото : "следвайте тренда и си гледайте кефа...!"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            Мисля, че не сте съвсем прав. г-н Керезов показа ясно само, че не се увеличава делът на мажо, което не значи че не са те Колко да е голяма емисията ли ами с техните 3 фонда на ПОК Съгласие и 3 фонда на ЦКБ и на техните приятели от ПОК Бъдеще и със десетките ВФ, част от които управляват директно, а на останалите просто са вляли кеш с указания какво да се купува, мисля че могат да запишат доста. Е може да клъвне и някой като НН и ДСК. За какво ще ги ползват ли - придобиване на продаваща се банка, ЧЕЗ, Летище София, а въобще разбрахме ли къде вложиха предните?
                            Дайте Вашите предположения за фундамента на това поскъпване точно от януари и да не ми разказва някой че чертичките са му го показали, моля!
                            Точно това с придобиването на друга банка едва ли би станало, те и в момента си имат две, а и ЦКБ си има добре развита клонова мрежа.

                            Коментар


                            • Днес няма нито коментатори, нито сделки.

                              Коментар


                              • Кеширалите, що мълчите, кеш в устата ли държите.

                                Коментар

                                Working...
                                X