IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Супер конструктивно и полезно мнение Ferry, но понеже имам прилична бройка тук е редно да отговоря-не се разпознавам в долните категории, добави поне нещо от сорта наивници или верващи.
    При положение, че банката е Ок, ИХ разкарва ненужни активи и ще свали приличен разход от облигации, ЗХ мисля от завода ще докара поне +, при средна 1.55 не съм песимист, дори се хващам че мисля и за дивидент, но друго си е навън разбира се. Всъщност няма значение как ни класифицираш. Успех на групата и теб! Без препоръки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
      Съгласен съм с теб.Няколко пъти го писах.Нашият играч иска да купи да седи и някой друг да вдигне цената.И ако не стане-егати тъпата борса,тъпите компании.Ето аз вчера и днес се отчетох с покупката на по около 1500бр. и вдигнах с 2%.Дреболия е,но ако го направят няколко човека да се види,че има движение,нещата ще се случат.Успехи!
      хубаво се мотивирате един друг, но тук(=бфб) всички "чужденци" отдавна разбраха, че е тъпа и за нищо не става.
      затова и останаха само местни измекяри, ип-та с договорени сделки и кокошкари с пощипвания за балканска скара и ракия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
        Съгласен съм с теб.Няколко пъти го писах.Нашият играч иска да купи да седи и някой друг да вдигне цената.И ако не стане-егати тъпата борса,тъпите компании.Ето аз вчера и днес се отчетох с покупката на по около 1500бр. и вдигнах с 2%.Дреболия е,но ако го направят няколко човека да се види,че има движение,нещата ще се случат.Успехи!
        +1

        Коментар


        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

          Ами пазарувай и вдигай оборота,не знам какво др. да те посъветвам.ИП-тата ако рекламираха БФБ така както рекламират Форекс сигурно щеше да е по-добре ама ей на....не го правят малко печелили от комисионни тук.Тъй че и да се притесняваш и да не се притесняваш същата работа.Всички търсят да купят ефтино и да продадат по-скъпо и на тези цени се дърпат нормално от покупки......
          Съгласен съм с теб.Няколко пъти го писах.Нашият играч иска да купи да седи и някой друг да вдигне цената.И ако не стане-егати тъпата борса,тъпите компании.Ето аз вчера и днес се отчетох с покупката на по около 1500бр. и вдигнах с 2%.Дреболия е,но ако го направят няколко човека да се види,че има движение,нещата ще се случат.Успехи!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

            Ами пазарувай и вдигай оборота,не знам какво др. да те посъветвам.ИП-тата ако рекламираха БФБ така както рекламират Форекс сигурно щеше да е по-добре ама ей на....не го правят малко печелили от комисионни тук.Тъй че и да се притесняваш и да не се притесняваш същата работа.Всички търсят да купят ефтино и да продадат по-скъпо и на тези цени се дърпат нормално от покупки......
            Не беше идеята да коментирам пазаруването, а още по -малко кой какво рекламира. както и да е.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alexander The Great Разгледай мнение
              Чудя се защо се коментират проценти като най-важният фактор не е налице!!! Няма обеми бе хора!
              Борсата е със 70000лв. оборот за 2 часа! Не ме притеснява 10годишната летаргия на цените /единствено на БФБ се случи такова нещо - причините ги знаете всички!/ Притеснява ме че оборота спадна в пъти от 2005-2007ма. Ние сме мъртъвци без оборот, те тва е истината!
              Хич не ме напряга волатилността, оборот нЕма, оборот!!! Оня ден беше КТБе, по нова година СФАРМ саго ЧЕЗ .... все някой трън ще ни боде в гъзовете, това при як оборот обаче не е проблем, а когато такъв няма .... се хващаме за анализите и алтернативните проценти .... а някой правилно трясват вратата БФБ и действат зад океана
              Ами пазарувай и вдигай оборота,не знам какво др. да те посъветвам.ИП-тата ако рекламираха БФБ така както рекламират Форекс сигурно щеше да е по-добре ама ей на....не го правят малко печелили от комисионни тук.Тъй че и да се притесняваш и да не се притесняваш същата работа.Всички търсят да купят ефтино и да продадат по-скъпо и на тези цени се дърпат нормално от покупки......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
                За оборот и ликвидност тук е най-неподходящата тема да пишеш ...
                и за алтернативни доходности по банки също

                Коментар


                • За оборот и ликвидност тук е най-неподходящата тема да пишеш ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alexander The Great Разгледай мнение
                    Чудя се защо се коментират проценти като най-важният фактор не е налице!!! Няма обеми бе хора!
                    Борсата е със 70000лв. оборот за 2 часа! Не ме притеснява 10годишната летаргия на цените /единствено на БФБ се случи такова нещо - причините ги знаете всички!/ Притеснява ме че оборота спадна в пъти от 2005-2007ма. Ние сме мъртъвци без оборот, те тва е истината!
                    Хич не ме напряга волатилността, оборот нЕма, оборот!!! Оня ден беше КТБе, по нова година СФАРМ саго ЧЕЗ .... все някой трън ще ни боде в гъзовете, това при як оборот обаче не е проблем, а когато такъв няма .... се хващаме за анализите и алтернативните проценти .... а някой правилно трясват вратата БФБ и действат зад океана
                    Какъв оборот искаш след като 90% са дългосрочни инвеститори заровили парите си в акции?

                    Коментар


                    • Чудя се защо се коментират проценти като най-важният фактор не е налице!!! Няма обеми бе хора!
                      Борсата е със 70000лв. оборот за 2 часа! Не ме притеснява 10годишната летаргия на цените /единствено на БФБ се случи такова нещо - причините ги знаете всички!/ Притеснява ме че оборота спадна в пъти от 2005-2007ма. Ние сме мъртъвци без оборот, те тва е истината!
                      Хич не ме напряга волатилността, оборот нЕма, оборот!!! Оня ден беше КТБе, по нова година СФАРМ саго ЧЕЗ .... все някой трън ще ни боде в гъзовете, това при як оборот обаче не е проблем, а когато такъв няма .... се хващаме за анализите и алтернативните проценти .... а някой правилно трясват вратата БФБ и действат зад океана

                      Коментар


                      • хм. с тези си мнения не изглежда да сте много за борсата ! Аз не виждам проблем човек да е на -15%, ако преди това е бил на +50 или +100% !

                        Коментар


                        • Действайте тогава !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение

                            Понякога е по-добра на +0,1% отколкото -15,00% всеки има различна търпимост към риска и загубата
                            бих казал, че винаги е по-добре това

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Като са черногледи да си продават акциите и да слагат кеша на влог - 0,1% сигурна и стабилна лихва
                              Понякога е по-добра на +0,1% отколкото -15,00% всеки има различна търпимост към риска и загубата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                                Някои тук са много алчни и черногледи ! За няма и три месеца имаме ръст на цената с над 30%, а ни чака и нелош дивидент мисля, така че давайте го малко по спокойно
                                Като са черногледи да си продават акциите и да слагат кеша на влог - 0,1% сигурна и стабилна лихва

                                Коментар

                                Working...
                                X