IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Съдейки по биографията на големите шефове в любимата ти компания, то точно в тази тема е удачно да пиша.
    пиши където искаш

    статистиката ти до тук е 10 000 поста без грам вложена мисъл в написаното

    давай все така...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

      Не мисля. Ако търси ..Но по - вероятно е да някой ..Нямам препоръка.
      Aко ще и Гинка да е, търсене да има! тепърва има да се чуди на къде да се завърти в компанията на Батките ))
      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Мдаа, батко не пуска надолу.. Това ниво го устройва за акумулиране на количество
        Не мисля. Ако търси количество има интерес да е на ниска цена. Друг е въпроса ако търси цена. Но по - вероятно е да някой продал по други позиции или продал на по висока цена. Нямам препоръка.

        Коментар


        • Мдаа, батко не пуска надолу.. Това ниво го устройва за акумулиране на количество

          Коментар


          • Дърляте се за глупости и го играете по-последна инстанция и от асен 12345 или форекс мастъра - къде се загубиха тези индивиди? А още по-веселото е, че някои си мислят, че могат да прогнозират борса, която се влияе само и единственото от умението на Батковците да преговарят с фондовете или с желаещите да закупят или продадат голям пакет. Спадът, както полки отлично отбеляза, зашона още лятото, аз бих казал пролетта, като причината беше елементарна - свърши ефектът Експат , който абсолютно изкуствено (подчертавам изкуствено) наду борсата по определени позиции, свърши и ефектът Фибанкъсъ на надуването с туитове за една уж аха-аха да стане сделка. Оттам имаше само едно рипане на Хима (отново изкуствено от Батко) и още едно на фибанкъсъ с мижави обеми в първите дни след нова година. Пари няма в момента, навън има страх, ефектът Експат започва да става дефект, задава се сериозно ИПО за 100 милки (уж перЕспективно) и още едно си върви (и то уж успешно за 10+ милки, ама с дисконт, който сегашните акционери се наложи да изядат като хурка от 15-20%) и на фона на това чакме ъп? Ами лекинко несериозно е (а занравих и Чиче с неговоте висящи още много милиони, които абсолютно никой не иска да купи, та той си ги самоизкупува, като прецаква дребосъка на висока цена).

            Имам акции в Хим и чакам тройката, най-малкото защото изобщо не са ми спешни тези пари и не ги бързам за никъде, а и се надявам само и единствено на Батко (отчети, коефициенти и дъра-бъра са приказки за наивници), имам и в Елана, но там ще ям дървото, защото мениджмънта им отчаяно се нуждае от пари и осра ситуацията, което си беше предоверяване и моя грешна преценка. На борсата има хубави дружества, но абсолютно всички са набалончени и не си заслужават покупката на тези нива, затова и едва 10% от портфейла ми е в акции на БФБ.

            Успех на всички!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Момчета и момиче, изчаквайки ситуацията някакви хипотетични два-три месеца, цената ще ли съумее да не падне? Сега крепят, но и продавците са малко. За сега са малко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение


                не ми е ясно един военен който си няма хал хабер от борси защо толкова се напъва да пише за неща от които не разбира ........... хиляди безполезни мнения е изписал и десетки глупави теми създаде, а вечер като заспи си мисли, че е бъфет и сорос на квадрат .............. военните нямат ли форум където да си обсъждат техните си проблеми???
                ​​​​
                Съдейки по биографията на големите шефове в любимата ти компания, то точно в тази тема е удачно да пиша.
                1-2 във форума станахте много зли и неучтиви.
                Отговарям ти за последно и ти пожелавам да си обичан повече.

                Коментар


                • зависи коя е птичката

                  видяхме, че на ХИМ-а не му стигнаха няколко дни за да изведе Софка на нови висини където не е била от почти 10 години

                  ХИМ сам изведе Софикса до 720 пункта при положение, че върха е 730 ................. трябваше съвсем малко помощ от още няколко компании в Софикс или от Експат в Германия за да превърлим стабилно 730 и да се насочим към 900 пункта, но вместо помощ ХИМ-а получи голям удар от "зад канала" и въпреки всичко кораба плава спокойно - без паника и гипс

                  Експат си проиграха шанса ............... писах им преди 18 месеца вместо към Лондон да погледнат към Франкфурт, но те закараха цялата борса (БФБ и емитенти) в Англия и никаква презентация в Германия ............. резултата е видим за всички...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Януари беше супер, но ето че не можа да се задържи възхода.. даже не качихме на ново връхче.. просто една птичка пролет не прави. Качи се само Хима и донякъде ЦКБ покрай него, но нищо друго не се увлече и не ги последва нагоре.
                    Ако през Декември беше минал пакета на ромите, съвсем друга щеше да е картинката на БФБ, сигурен съм!
                    А сега ... ще си чакаме..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Относно теорията му че корекцията започна с натиска на Ромфарм при фармата, в голяма степен я подкрепям..
                      мда, не съм забравил, че есента ти писа, че докато пакета на ромите не се продаде БФБ няма да мръдне, нали?

                      ами оказа се, че грешиш (както и предположих тогава) , а ХИМ-а почти сам успя да вдигне Софка и да докосне върха от лятото, но "компютрите на големите зад канала" объркаха нещата за сега

                      както вече писах всеки може да си мисли каквото си иска
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение


                        Относно теорията му че корекцията започна с натиска на Ромфарм при фармата, в голяма степен я подкрепям......
                        Не се връзва с най-голямото месечно покачване на борсата за последните години през Януари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          ....

                          аз не съм Нострадамус за да гадая какво искаш да кажеш ..................... то ти сам не знаеш какво пишеш, но това си е отделна тема която още веднъж потвърждава извода ми, че нямаш полезно мнение и си напълно неадекватен

                          мда
                          Абе полки, какви са тия глупости бе пич!? Тони е един от най-точните, полезни и готини форумци! Какво си му скочил така на нож!? Форума само ще загуби ако активните и качествени форумци се отнасяме така един с друг..
                          Относно теорията му че корекцията започна с натиска на Ромфарм при фармата, в голяма степен я подкрепям.. може би това не беше единствения фактор, но има голяма тежест, а хлътването при американците допълнително наля масло в огъня и препъна друга основана позиция на БФБ - Хим.. и спека си стана тотален
                          Но вярвам че до няколко седмици/месеца ще се намери причина пак да се раздвижим... нагоре разбира се

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            Полки, по-спокойно де ) не е ли по-добре да има коментари, отколкото забвение на темата. .
                            не, не е по-добре да се пишат глупости от хора на които им е забранено да мислят ............... на военните това им се набива в главите от както са сложили шапките ............. там им се втълпява само: "слушай и изпълнявай" или "не мисли, а изпълнявай"

                            Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            Отскачат феновете на фармата и драскат понякога по някой хаплив ред, но кво лошо има? .
                            пишат глупости и като ги питаш за нещо конкретно започват да сучат ................. "ама аз не следя какво става на БФБ" или "ама аз не следя в детайли какво става с ХИМ" ................ иначе са големи капацитети и всичко знаят

                            не ми е ясно един военен който си няма хал хабер от борси защо толкова се напъва да пише за неща от които не разбира ........... хиляди безполезни мнения е изписал и десетки глупави теми създаде, а вечер като заспи си мисли, че е бъфет и сорос на квадрат .............. военните нямат ли форум където да си обсъждат техните си проблеми???

                            Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            Тони, и аз мисля, че корекцията на борсата няма общо с пакета на Софарма, причините генерално са в качеството на самата борса и в разхвърляните приказки и действия на управлението ни....
                            как, бе?

                            всичко започва със софарма и завършва със софарма
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Полки, по-спокойно де ) не е ли по-добре да има коментари, отколкото забвение на темата. Няма значение какви са. Отскачат феновете на фармата и драскат понякога по някой хаплив ред, но кво лошо има? Виждат къде е голямата конкуренция ))) Друг е въпросът, че и аз имам резерви към политиката на чичо им, но не им ги налагам през ден ) По-добре, да си говорим на "глас" хипотезите,
                              пък така напомняме и на мистър Керезов, че е добре дошъл в темата
                              Това имах предвид под твоята "теория", твоята хипотеза е най-стройно подредена и систематизирана. Всички ги виждаме айсбергите как допреди месец се местеха постоянно нагоре, но е добре, че сега са спокойни на общия фон и си стоят от поне две седмици около 2,30 и малко нагоре,
                              но нямаме кой знае колко голяма база за повече точности

                              Тони, и аз мисля, че корекцията на борсата няма общо с пакета на Софарма, причините генерално са в качеството на самата борса и в разхвърляните приказки и действия на управлението ни....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975

                                Благодаря за забележката.
                                Пиша в темата за хим-а защото дискусията стана след мой пост по обяд.
                                Не, не гледам по цял ден платформата и за това дори не съм следил какви айсберги се забелязват тук.
                                Разбира се че говоря за корекцията на БФБ, а не на твоята позиция(щом споменавам Сфарм). Няма как ръста при хим да продължи без да тръгнат други позиции от БФБ и това го гледахме преди 2-3 години .
                                Мисля, че много хора се досетиха кой продава СФАРМ доста преди декември, да не говорим че Донев намекна още на оса, че другарите от Барселона се канят да излизат.
                                Така че повтарям - мисля(и не само аз) че корекцията на БГ пазара започна с пакета при сфарм и ще свърши с него. Това че Лавена или нещо друго е растяло през периода не отхвърля общата корекция на БФБ.
                                Хубава вечер на всички!
                                корекцията на БФБ започна в средата на август по ред причини които в тази тема няма да разисквам

                                когато в темата на ХИМ пишеш:

                                За мен корекцията започна с пакета на СОФАРМА и ще свърши с него(дано е юни)!!!
                                всеки нормален човек мисли , че пишеш за ХИМ ................. как не се научи да се изразяваш правилно!?!?!?!?

                                напиши в тази тема:

                                За мен корекцията при Софикс започна с пакета на СОФАРМА и ще свърши с него(дано е юни)!!!
                                аз не съм Нострадамус за да гадая какво искаш да кажеш ..................... то ти сам не знаеш какво пишеш, но това си е отделна тема която още веднъж потвърждава извода ми, че нямаш полезно мнение и си напълно неадекватен

                                мда
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X