IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
    Аз пък моля да ми се обади “маркетмейкъра”,че ми омръзна едно и също поведение да гледам втора година..Да признавам има дързост,смелост,кураж...усет за манипулация и посока на психиката на позицията.Понаправи си кефа доста време(със или без завихряне на други партньори).
    Но не му ли е вече по интересно и спокойно да видим какво ще се случи без него с тази акция....някак си естествен ход.. И самостоятелност на нещата...

    Пиши ми на лично съобщение моля!

    п.п....да и на мен ми е скучно доста често случващото се на БФБ!
    не знам кой точно маркет-мейкър трябва да ти отговори, ама аз да те питам - изброй/посочи няколко акции на БФБ, при които ти харесва "...някак си естествен ход.. И самостоятелност на нещата..." ?
    Аз лично, ако се закучат нещата при Хима и банката, окончателно се изнасям от БФБ...да гледам обороти по 50-100хил на ден на цялата борса с капитализация 20млрд....мерси!

    Коментар


    • двете

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

        ти наистина ли вярваш, че тази бутафория има връзка с европа и особенно с евреите зад океана?
        коя бутафория, на БФБ или акцията, ще те помоля да се обосновеш

        Коментар


        • Аз пък моля да ми се обади “маркетмейкъра”,че ми омръзна едно и също поведение да гледам втора година..Да признавам има дързост,смелост,кураж...усет за манипулация и посока на психиката на позицията.Понаправи си кефа доста време(със или без завихряне на други партньори).
          Но не му ли е вече по интересно и спокойно да видим какво ще се случи без него с тази акция....някак си естествен ход.. И самостоятелност на нещата...

          Пиши ми на лично съобщение моля!

          п.п....да и на мен ми е скучно доста често случващото се на БФБ!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

            изчакай още малко, да се види посоката зад океана... и Европа как ще отговори по някои въпроси
            Днес гледам са продавали повече от дребните, почти съм сигурна как се променя ФФ, паника...кво да се прави, ....има и друго -заради ликвидността на акцията - много спекуланти тук си правят игри, за да не умрат от скука по другите позиции
            чудя се на фондовете ...но другата седмица предполагам ще се намесят...
            ти наистина ли вярваш, че тази бутафория има връзка с европа и особенно с евреите зад океана?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Аз пък обмислям да купя още, ама да видим как ще завършим днес, което вероятно ще предопредели решението ми
              изчакай още малко, да се види посоката зад океана... и Европа как ще отговори по някои въпроси
              Днес гледам са продавали повече от дребните, почти съм сигурна как се променя ФФ, паника...кво да се прави, ....има и друго -заради ликвидността на акцията - много спекуланти тук си правят игри, за да не умрат от скука по другите позиции
              чудя се на фондовете ...но другата седмица предполагам ще се намесят...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                От това ще вземеш решение?
                Да, ще видя дали има подкрепа и доколко
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Аз пък обмислям да купя още, ама да видим как ще завършим днес, което вероятно ще предопредели решението ми
                  От това ще вземеш решение?

                  Коментар


                  • Единия го освободиха.....да си ходи

                    Коментар


                    • Аз пък обмислям да купя още, ама да видим как ще завършим днес, което вероятно ще предопредели решението ми
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                        Няма палачинка. Питах те две прости неща, но явно съм сгрешил, ако очаквам сериозен отговор.
                        Добре. Отговарям ти:
                        1. Когато говорим за рали, посоката е една единствена, разбира се.
                        2. Според мен ще го има, но след като зайците избягат, а тарикатите си повярват, че ще купят на дъното. Според мен това вече го има.
                        3. Падаме, защото такава е играта.

                        Коментар


                        • Основното което ме притеснява, че като цяло борсата се върна на новогодишните нива, а тук плавно плавно вървяхме надолу и накрая да не паднем от раз :-(

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                            Ти ще продадеш ли, при вариант цената да ходи към 2?
                            Обмислям !
                            Защото отиде ли до 2, смятай го направо 1.90 !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Ти нещо обърна палачинката и запя една песен, която дълго време пееше един индианец и един испански островитянин.
                              Но това са минали работи, разбира се.
                              Няма палачинка. Питах те две прости неща, но явно съм сгрешил, ако очаквам сериозен отговор.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                                Две думи за бруталното рали? Идва ли, в каква посока е...? Говориш за рали, а акцията пада. Прави ли ти впечатление това?
                                Ти нещо обърна палачинката и запя една песен, която дълго време пееше един индианец и един испански островитянин.
                                Но това са минали работи, разбира се.

                                Коментар

                                Working...
                                X