IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
    Интересно, цената дали ще падне под 2.40 ;-)
    защо трябва да пада цената? ............. искаш да купиш ли?
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Интересно, цената дали ще падне под 2.40 ;-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Като се отпуши Дръвчо най-вероятно да дойдат.
        То на бЕфЕбЕ-то все нещо запушва... 10-на години..., ритници требвало да има от някой батко..., палите свещи и се надате да уловите възхода..., с надеждата да се отървете от горящия тапет..., ама дали има балъци да го купят...?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Нормална за БФБ. Аз не съм бил на селл-а..... Чакам други нива, а дали ще дойдат само Господ знае.
          А перукан, ако се и*ака на метеното може и на теб да ти призлее, но дано не се стига до там.
          Дай прогноза за утре за днес не ти се получи.

          ПС:
          Туристите са прави за тоя първи етаж панел да не ти дават 85К. Да съм честен и те са се изхвърлили на 70К. за мен 77 е добра цена за кочината дето предлагаш.
          Като се отпуши Дръвчо най-вероятно да дойдат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            Нормална за БФБ. Аз не съм бил на селл-а..... Чакам други нива, а дали ще дойдат само Господ знае.
            А перукан, ако се и*ака на метеното може и на теб да ти призлее, но дано не се стига до там.
            Дай прогноза за утре за днес не ти се получи.

            ПС:
            Туристите са прави за тоя първи етаж панел да не ти дават 85К. Да съм честен и те са се изхвърлили на 70К. за мен 77 е добра цена за кочината дето предлагаш.
            За монголски тугрици ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Нормална за БФБ. Аз не съм бил на селл-а..... Чакам други нива, а дали ще дойдат само Господ знае.
              А перукан, ако се и*ака на метеното може и на теб да ти призлее, но дано не се стига до там.
              Дай прогноза за утре за днес не ти се получи.

              ПС:
              Туристите са прави за тоя първи етаж панел да не ти дават 85К. Да съм честен и те са се изхвърлили на 70К. за мен 77 е добра цена за кочината дето предлагаш.
              Е, нормална е... от 10 -11 години е "нормално"...

              Цифрите за другото - в другата тема..., тук е "флагмана".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                Моли се..., перукан да не се прави повече на мъж.

                п.п. Само кажи - ква бе ликвидността днес? Сигурен съм, че всички бяхте стендбай на sell-а...
                Нормална за БФБ. Аз не съм бил на селл-а..... Чакам други нива, а дали ще дойдат само Господ знае.
                А перукан, ако се и*ака на метеното може и на теб да ти призлее, но дано не се стига до там.
                Дай прогноза за утре за днес не ти се получи.

                ПС:
                Туристите са прави за тоя първи етаж панел да не ти дават 85К. Да съм честен и те са се изхвърлили на 70К. за мен 77 е добра цена за кочината дето предлагаш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  абе то днес с гап трябваше да отворим ама си беше нормален ден на БФБ
                  Остави ни тука да си губим парите ходи да развеждаш туристи из софето
                  Моли се..., перукан да не се прави повече на мъж.

                  п.п. Само кажи - ква бе ликвидността днес? Сигурен съм, че всички бяхте стендбай на sell-а...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    Еййййй кажи ръъъст на химимпорта....кво си мислиш, че ще ти се размине ли
                    тая земя ще ти се окаже тясна ейй. хяхяхяхяхяхяхя
                    Абе, верно, кво стана с Ташунко, само зарад него съм купил тука една камара шийтове.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                      Или лека- полека надоле...

                      Добре, че перукан реши да се праѝ на мъж у събота... нали видя ликвидността днес...
                      абе то днес с гап трябваше да отворим ама си беше нормален ден на БФБ
                      Остави ни тука да си губим парите ходи да развеждаш туристи из софето

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                        Хлъзгава тишина е настанала ......... точно така бе и месец преди да се обяви че ХИМ ще дава дивидент...т.е очакват ни хубави дни
                        Или лека- полека надоле...

                        Добре, че перукан реши да се праѝ на мъж у събота... нали видя ликвидността днес...
                        Last edited by maverik; 16.04.2018, 20:46.

                        Коментар


                        • Хлъзгава тишина е настанала ......... точно така бе и месец преди да се обяви че ХИМ ще дава дивидент...т.е очакват ни хубави дни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                            п.п Хубав "нов" сайт http://www.chimimport.bg/
                            The Host is not resolvable.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                              Аз също съм много доволен!От 1.10лв до сега все съм доволен!

                              ...Ми като се върне назад нема да продаваш. Докато не продадеш загубата е само виртуална.
                              Last edited by RUBLA; 14.04.2018, 12:43. Причина: Моля пишете на кирилица!
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Еййййй кажи ръъъст на химимпорта....кво си мислиш, че ще ти се размине ли
                                тая земя ще ти се окаже тясна ейй. хяхяхяхяхяхяхя
                                Last edited by RUBLA; 14.04.2018, 12:40. Причина: Спазвайте добрия тон!

                                Коментар

                                Working...
                                X