IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По- важното какво ще има в сайта като информация защото последната май е от 2016 г

    Коментар


    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

      И мен не ме кефи и точно това написах. Иди в темата "До Investor.bg" - от там пък ми изтриха оплакването за изтриването, защото съдържало обидни квалификации. Няма такива. Пуснах го отново, побързай докато не го е изтрил. Ако трябва пак ще го пусна. За съжаление оригиналния пост относно сайта ще трябва да го пиша наново, защото не го запазих.

      Не знам кои са "едни от най-големите в бранша", но ако са същите, които са правили новия сайт на дир.бг, всичко ми е ясно.
      Фирмата е Студио Х - работил съм с тях, наистина са сред най-добрите в бранша (лично мнение). Но те няма как да направят нещо различно от това, което са им поискали, а и няма как да напълнят повече инфо от подаденото им от Хим-а Не са правили новия сайт на дир-а, доколкото ми е известно, но може и да греша, но са правили сайтовете на повечето банки у нас, включително на една от твоите любими Прочетох оригиналния ти пост в темата с оплакванията - не виждам проблем защо са го изтрили, модовете понякога се сържат като жени в цикъл (дано не прозвучи сексистко)

      Чичо, едва ли са 20К, по принцип нов сайт е поне 50-ка, но си зависи и от сайта де, този може и толкова да е бил, идея си нямам. Иначе има разни неточностите със стрелките чисто функционално, но определено стои съвременно, макар и нищо неказващо

      Все пак поздрвления - "очаквайте наистина скоро" в Хима явно значи около 3 месеца - поне имаме единица мярка да си знаем за друг път
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Сайта на флагмана за мен винаги е бил без значение. Важни са резултатите.
        Поздравления за новия сайт, на мен ми харесва. Знам колко е трудно да се прави нещо градивно и знам колко лесно може да бъде оплюто. Гледайте позитивно на нещата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Хм, що са изтрили Нет-а и Фери? Специално Нет-а рядко пише глупости?
          Иначе честит ни сайт - съвременна визия, но мен лично не ме кефи ОБаче е правен от едни от най-големите в бранша, така че поздравления поне за това им действие Да се надяваме, че ще бъде напълнен и с качествено съдържание. Успех!
          И аз съм 100 кила, но това не означава, че съм млад, убав и умен....
          Инфо от 2017г....Фотоалбум....Малко съдържание и оскъдна информация....

          Ако е повече от 20 К сумата дето са я платили, са ни ощетили....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Хм, що са изтрили Нет-а и Фери? Специално Нет-а рядко пише глупости?
            Иначе честит ни сайт - съвременна визия, но мен лично не ме кефи ОБаче е правен от едни от най-големите в бранша, така че поздравления поне за това им действие Да се надяваме, че ще бъде напълнен и с качествено съдържание. Успех!
            И мен не ме кефи и точно това написах. Иди в темата "До Investor.bg" - от там пък ми изтриха оплакването за изтриването, защото съдържало обидни квалификации. Няма такива. Пуснах го отново, побързай докато не го е изтрил. Ако трябва пак ще го пусна. За съжаление оригиналния пост относно сайта ще трябва да го пиша наново, защото не го запазих.

            Не знам кои са "едни от най-големите в бранша", но ако са същите, които са правили новия сайт на дир.бг, всичко ми е ясно.
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ferry
              забравили са да маркират ЦКБ като публично дружество в органиграмата. жалко, че толкова време за толкова беден откъм съдържание и слабо изпипан корпоративен сайт. препоръка към дизайнерите: новините да се представят в точно обратният ред на това, което е направено на сайта (http://chimimport.bg/bg/novini) - от най-актуални низходящо към стари новини. взимайте пример от себеподобни копорации, след като не можете сами да сглобите. общо взето НИЩО, което да покаже каквато и да промяна или актуализация за конгломерата. слабо представяне! остава единствено да си пожелаем отчетите на дружествата им да надминаат очакванията през тази година.
              Широко разперил платна е флагманът, за да хване попътния вятър. Може би и с мобилното Генералът също би добавил някоя добра дума вероятно А може би и Давидов, и той не се скъпеше на комплименти при последните коментари )))
              Last edited by precakanoto; 27.04.2018, 13:45.
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Хм, що са изтрили Нет-а и Фери? Специално Нет-а рядко пише глупости?
                Иначе честит ни сайт - съвременна визия, но мен лично не ме кефи ОБаче е правен от едни от най-големите в бранша, така че поздравления поне за това им действие Да се надяваме, че ще бъде напълнен и с качествено съдържание. Успех!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Andi11, кои точно правила на сайта наруших? Почваш да ме ядосваш.
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • забравили са да маркират ЦКБ като публично дружество в органиграмата.
                    жалко, че толкова време за толкова беден откъм съдържание и слабо изпипан корпоративен сайт.

                    препоръка към дизайнерите:
                    новините да се представят в точно обратният ред на това, което е направено на сайта (http://chimimport.bg/bg/novini) - от най-актуални низходящо към стари новини. взимайте пример от себеподобни копорации, след като не можете сами да сглобите.

                    общо взето НИЩО, което да покаже каквато и да промяна или актуализация за конгломерата. слабо представяне!

                    остава единствено да си пожелаем отчетите на дружествата им да надминаат очакванията през тази година.

                    Last edited by Ferry; 27.04.2018, 13:11.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

                      Е това си е събитие. Дочакахме го! Сега да променят и прозрачността и ни чакат добри времена!
                      Само заради сайта трябва да ударим тройката

                      http://chimimport.bg/bg

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cycle Разгледай мнение
                        Нов сайт ли има?
                        Е това си е събитие. Дочакахме го! Сега да променят и прозрачността и ни чакат добри времена!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cycle Разгледай мнение
                          Нов сайт ли има?
                          да

                          Коментар


                          • Нов сайт ли има?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                              И аз да дам еван пример:
                              Работата май от евана бг трейдър отива на евана глобъл трейдър, ми се струва.
                              За съжаление
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Ми БФБ, брат, какво да ти кажа - фонд мениджърите скачат според (айде да не казвам какво, че ще ми изтрият писанието), затова предпочитат да запишат 20 милиона в невеорятния бизнес на евана агро, а да не сложат 5 милки (примерно) тук, с които да стигнем 3-ката с гарнитура. да не говорим и как се излиза с 20 милки от евана агро, и как се излиза с 5 милки тук. Но какво ти пука, когато парите не са твоя, а и загубата ти я водят като "отрицателна доходност"
                                И аз да дам еван пример:
                                Работата май от евана бг трейдър отива на евана глобъл трейдър, ми се струва.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X