IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
    Тука цари некъв траур. Да не са закрили фирмата.
    Ей го и отчета!

    http://x3news.com/download/?id=388328

    Коментар


    • Тука цари некъв траур. Да не са закрили фирмата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение
        [/B][/SIZE]

        Мисля, че скоро ще я видиш.
        Абе и аз така мисля, но не знам дали няма да е само пожелателно мислене - често хората бъркат желаното с реалното, особено когато са пристрастни. Държим и чакаме
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Като го няма Батко, така е, акция като всички други, т.е. Артия
          Абе, къде е Батко?
          Имам, допълних и на 2,46, държа в очакване на тройката с гарнитура


          Мисля, че скоро ще я видиш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            Събориха цената с 3% и 5000 бройки, няма подкрепа, в безтегловност е.
            Като го няма Батко, така е, акция като всички други, т.е. Артия
            Абе, къде е Батко?
            Имам, допълних и на 2,46, държа в очакване на тройката с гарнитура
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

              точно за това тази акцийка така ме дразни......... не че не зная как да си реша въпроса...
              Утре е 1май.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                точно за това тази акцийка така ме дразни......... не че не зная как да си реша въпроса...
                ами значи и ти си от отбора на "обратните" - на тях като им свършат хартийките - ще тръгнеме в правата посока

                Коментар


                • Пореден добър отчет на Хима! Говорих преди известно време с Филипов за ЦКБ и останах с впечатление, че се прави всичко възможно банката да подобри резултатите, които има. Очаква се много силна година като цяло за банковия сектор. Агресивността на банките е видима и дава резултати. Все още не виждам отчет на ЦКБ в екстрите, но знам че и там няма да разочарова.
                  Хима набира скорост.
                  Очаквам брутален дивидент. Ръст на дивидента спрямо миналата година в пъти.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    това е, защото отчета е добър а и световните борси са нагоре, нали знаеш, че тука сме наобратно ...
                    точно за това тази акцийка така ме дразни......... не че не зная как да си реша въпроса...
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                      Събориха цената с 3% и 5000 бройки, няма подкрепа, в безтегловност е.
                      това е, защото отчета е добър а и световните борси са нагоре, нали знаеш, че тука сме наобратно ...

                      Коментар


                      • Събориха цената с 3% и 5000 бройки, няма подкрепа, в безтегловност е.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Стандартен - 10% ръст на печалбата и толкова. Нищо невероятно, вкоято и да е посока
                          Погледни пак - ръста на печалбата преди данъци е 66%

                          Коментар


                          • 15та точка ми изглежда симпатична : )

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              мнения за отчета за 1трим?
                              Стандартен - 10% ръст на печалбата и толкова. Нищо невероятно, вкоято и да е посока
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • мнения за отчета за 1трим?

                                Коментар

                                Working...
                                X