IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
    И какво стана. Чакахме тази покана за ОС, а в нея няма никаква съществена информация. Няма нищо за увеличения на капитала каквито мисли се прокрадваха, че даже не са написали и какво ще се гласува като дивидент.
    "Прокрадваха" ли се? Цели 4-5 страници в темата гадаеха и разтягаха варианти, дори и мажо щеше да повярва, че ще прави увеличение..
    The strongest stand last.

    Коментар


    • И какво стана. Чакахме тази покана за ОС, а в нея няма никаква съществена информация. Няма нищо за увеличения на капитала каквито мисли се прокрадваха, че даже не са написали и какво ще се гласува като дивидент.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        мда, в последния възможен ден ............. както обикновенно, де

        Жека, по девета точка някакво инфо имаш ли?
        Всички чакаме инфото по нея ! Мисля, че едни 15ст. могат спокойно да дадат, поне така ми се иска де

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
          http://docdro.id/7o7HNBD

          29 юни, 16 ч.
          мда, в последния възможен ден ............. както обикновенно, де

          Жека, по девета точка някакво инфо имаш ли?
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • И на мен ми писнА от тая артия, от тоя шит, както го нарича един небезизвестен индианец и затова се чудя дали да не си взема още.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
              http://docdro.id/7o7HNBD

              29 юни, 16 ч.
              В тия късни доби това някаква апокрифна литература ли е

              Коментар


              • http://docdro.id/7o7HNBD

                29 юни, 16 ч.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                  .....20 Октомври 2017...16:53 - netware5: аз продадох 26 000 преди две седмици - за три дни ги оправих на средна цена 1.75.....многоноковия сополсе насира сега ама.... )))))) ))))))
                  Е... Кой когато. Че е куцо да вдигне до 2.50 ДВА ПЪТИ и да я оставят в калта, е повече от видно. Преди години я закараха до 2.40 и пак така я зарязаха. Сега някой ще каже, че нямам нужното търпение. Сори, за мен подобно поведение в ТОЗИ тайминг си е малко дразнещо и не е оправдано с текущи обстановки, очаквания и събития, имайки предвид интензивните пазари навън. С две три думи: леко ми писна...
                  М.... . ш..... ..й.о!

                  Коментар


                  • .....20 Октомври 2017...16:53 - netware5: аз продадох 26 000 преди две седмици - за три дни ги оправих на средна цена 1.75.....многоноковия сополсе насира сега ама.... )))))) ))))))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Кой знае докъде ще я докарат за три месеца?При безвремие на инвеститорите може да им писне......
                      Доста е куцо развитието през последните два - три месеца. Тегаво.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Миналата година са подали документите през втората половина на май месец. Мисля, че и преди това пак така са процедирали. Така че през следващите 2 седмици трябва да видим документите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                          ОС-ия не трябваше ли в 1H да се провеждат задължително ,или да
                          И аз си мислех, че трябва да се проведе до края на юни. За да се случи това обаче трябваше да са подали поканта в ТР за обработка, тъй като там се бавят сериозно. Нещо ми убягва, но не знам какво.

                          Коментар


                          • ОС-ия не трябваше ли в 1H да се провеждат задължително ,или да

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Помня ....
                              Дано е като миналия август - такава депресия налегна сривльовците , че им повреди паметта ..
                              п.с. дори имаше коментари от сорта - какъв е тоя ръст по никое време ...
                              Кой знае докъде ще я докарат за три месеца?При безвремие на инвеститорите може да им писне......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Все още сме май.....юни,юли и август кой знае каква стагнация и депресия ще бъде?
                                Помня ....
                                Дано е като миналия август - такава депресия налегна сривльовците , че им повреди паметта ..
                                п.с. дори имаше коментари от сорта - какъв е тоя ръст по никое време ...
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X