IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

    именно за това е форум и именно за това и ти се включваш по повод и без повод... защото е форум
    а кой какво и къде познал няма значение(както ти харесваш да се изразяваш)

    пс: аз продължавам да вярвам, че цената на акция тук през следващите месеци лятна дрямка, като нищо може да си слезне и до 1.89-1.85. когато се насочи натам, може пак да се опиташ да се позаяждаш, но нада ли е необходимо
    Надявам се покрай дивидента, цената да задържи над 2.00 !

    Коментар


    • Силно се надявам за задържим над 2.00 лв !!!
      Защо така оставиха акцията на "свободно" падане ?!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

        Вярно е, че всеки може да говори каквото си иска, но по-важното е, че продължаваш да не си познал, останалото няма значене...
        именно за това е форум и именно за това и ти се включваш по повод и без повод... защото е форум
        а кой какво и къде познал няма значение(както ти харесваш да се изразяваш)

        пс: аз продължавам да вярвам, че цената на акция тук през следващите месеци лятна дрямка, като нищо може да си слезне и до 1.89-1.85. когато се насочи натам, може пак да се опиташ да се позаяждаш, но нада ли е необходимо
        Last edited by Ferry; 08.06.2018, 17:10.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

          Явно не си чел нищо, защото в учебниците не се описва кога да купуваш и продаваш. Това е лична преценка на всеки участник на борсата.
          И още нещо аз колкото и да чета все има какво да науча, но ти щом си достигнал висша форма на познания с прочетеното някога... ПОЗДРАВЛЕНИЯ. Наистина ме респектира.
          Учудвам се, че се заяждаш с някого когото не познаваш. Теб не те нападам и продължавам да не го правя. Направих коментар по повод цената, а ти скочи да ми обясняваш колко съм ти "ясен" и как нищо не разбирам. Иронията не е нужна, но явно възпитанието ти е такова и подобно поведение зад анонимния образ е лесно. Вероятно си младо момче, с голямо желание за доказване, лошо няма, но заради такива като теб знаещите хора спряха или много рядко пишат тук. А пък ако си по учтив, човек с моя опит и знание наистина може да те респектира и да ти помогне да научиш нещо. Хайде със здраве

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            Eхааааа...

            вече имаме повод за размисъл..
            Тоя лапнишаран послуша съветите тук и продаде яко.......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

              Аз когато е трябвало съм чел. но благодаря за съвета.Точно с четене на буквари се купува по върховете и се стиска годииииииииииини,
              Явно не си чел нищо, защото в учебниците не се описва кога да купуваш и продаваш. Това е лична преценка на всеки участник на борсата.
              И още нещо аз колкото и да чета, все има какво да науча, но ти щом си достигнал висша форма на познания с прочетеното някога... ПОЗДРАВЛЕНИЯ. Наистина ме респектира.
              Last edited by HiperioN; 08.06.2018, 16:55.

              Коментар


              • Eхааааа...

                вече имаме повод за размисъл..
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение


                  Ясен си ми само с това изказване
                  Приочети поне един учебник и тогава коментирай. Цената се определя точно от резултатите на копмпанията
                  Аз когато е трябвало съм чел. но благодаря за съвета.Точно с четене на буквари се купува по върховете и се стиска години,
                  Last edited by Iblis; 08.06.2018, 16:52.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

                    Ако погледнеш графиката ще видиш какво имам предвид. Рекордна печалба!?!? Е, И. В момента резултатите от отчетите не движат цената, те кога ли са ги и движели, де

                    Ясен си ми само с това изказване
                    Приочети поне един учебник и тогава коментирай. Цената се определя точно от резултатите на копмпанията

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

                      Всеки може да пише каквото си иска. За съжаление рядко се виждат обосновани коментари.
                      Хима има РЕКОРДНА печалба и като процент и като размер. Ако има някакво продаване , то това е временно. Има някакви опити за набиране на пари от една компания и вероятно това е причината.
                      Цената скоро ще тръгне нагоре.
                      Ако погледнеш графиката ще видиш какво имам предвид. Рекордна печалба!?!? Е, И. В момента резултатите от отчетите не движат цените, те кога ли са ги и движели, де
                      Last edited by Iblis; 08.06.2018, 16:25.

                      Коментар


                      • Нали има събрание, ми питайте колко би струвала сега акцията ако сега правеха IPO Хима. Ще останете шокирани от цената, биха казали - ще е в пъти по - висока от сегашната на борсата. Не знам дали виждате инфлацията в икономиката , но и тя е факт. И съвсем скоро, компанията може да се окаже с най - вискоката си годишна печалба.
                        Last edited by HiperioN; 08.06.2018, 16:22.

                        Коментар


                        • Хима се доказа като стабилна компания и имиджа и непрекъснато расте. Подценена определено, раздава дивидент, чупи рекорди за печалба... Колко може да даде компания, която сега стартира на БФБ със минимален дискаунт и без доказана лоялност към акционерите. Не вярвам цената да порасте повече от Хима

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
                            2,2 падне ли, 2-1,90 излиза на хоризонта или по точно по пътя на долу
                            Всеки може да пише каквото си иска. За съжаление рядко се виждат обосновани коментари.
                            Хима има РЕКОРДНА печалба и като процент и като размер. Ако има някакво продаване , то това е временно. Има някакви опити за набиране на пари от една компания и вероятно това е причината.
                            Цената скоро ще тръгне нагоре.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                              аз отдавна казах, че до 1.9 ще се разходи. дано само не се плъзне и по-долу, че ще стане супер грозно
                              Вярно е, че всеки може да говори каквото си иска, но по-важното е, че продължаваш да не си познал, останалото няма значене...
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
                                2,2 падне ли, 2-1,90 излиза на хоризонта или по точно по пътя на долу
                                аз отдавна казах, че до 1.9 ще се разходи. дано само не се плъзне и по-долу, че ще стане супер грозно

                                Коментар

                                Working...
                                X