IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
    Паника на този етап е възможна само за дребните, категория "цаца" като теб. Та даже и да падне ще се върне бързо ..
    Аз ще му ги взема,споко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

      Не очаквам някой да каже да или всички да са съгласни с мен !
      Уважавам всяко мнение !
      Относно цената от 2.10, повтарям, че за мен тази граница е психологическа, а и ордерите за покупка, ако не се лъжа от 2,10 следващата по-ниска позиция е около 2.00 лв, следва 1.85 ( по спомен ).
      Искам да кажа, че ако паднем под 2.10 , като включим и фактора "паника", може бързо да се върнем под 2.00.
      Това е ! Все пак не съм врачка !
      Психологически са границите на подкрепа и на съпротивление основна.Щом 2.10лв е твоя психологическа граница,дръж си я за теб.Отнсоно ордерите-те се движат много бързо на горе и на долу.Това,че си видял празно между 2.1лв и 2лв нищо не значи.За секунди някой може да сложи на 2.099лв милиони за поткрепа или да я докара до 2,5лв например.Като не знаеш какво да правиш,не отваряй платформата,седни си напръстите/ не пиши/ и бягай да пиеш бира с приятели,че няма да е винаги толкова хубаво времето.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
        Паника на този етап е възможна само за дребните, категория "цаца" като теб. Та даже и да падне ще се върне бързо ..
        Правиш определения, без да ми знаеш портфейла !
        Дори и да ми е "малък" , проблем ли е ?

        Коментар


        • Паника на този етап е възможна само за дребните, категория "цаца" като теб. Та даже и да падне ще се върне бързо ..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

            именно затова те питахме. Защо казваш 2.10? Фундамента ли е такъв, P/E или пък Градусът е налегнал цената, пазара? Ти само казваш 2.10 и к'во? очакваш да кажем "да", такава ще е цената
            Не очаквам някой да каже да или всички да са съгласни с мен !
            Уважавам всяко мнение !

            Преди да излязат материалите за ОС, имаше дискусия за цената на акцията.
            Защо се вдигна, до къде стигна, средно ниво и т.н.
            Имаше мнения за евентуално увеличаване на капитала и т.н.
            В този ред на мисли задавам въпроси, изказвам мнение/предположение ! Нали за това е форума ?!

            Относно цената от 2.10, повтарям, че за мен тази граница е психологическа, а и ордерите за покупка, ако не се лъжа от 2,10 следващата по-ниска позиция е около 2.00 лв, следва 1.85 ( по спомен ).
            Искам да кажа, че ако паднем под 2.10 , като включим и фактора "паника", може бързо да се върнем под 2.00.
            Това е ! Все пак не съм врачка !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
              Надявам се и другите да са ме разбрали правилно !

              Важното е да има дискусия, нали за това е форума !
              именно затова те питахме. Защо казваш 2.10? Фундамента ли е такъв, P/E или пък Градусът е налегнал цената, пазара? Ти само казваш 2.10 и к'во? очакваш да кажем "да", такава ще е цената

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                под 10000 не се броят
                Под 10000 са !

                Коментар


                • Надявам се и другите да са ме разбрали правилно !

                  Важното е да има дискусия, нали за това е форума !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Що? Не можи ли под 100К да не се броят
                    Оставете го човека, има си мнение, нека си го каже - реално никой не знае какво и що ще става. Факт е, че има обеми, които са направо огромни като за нашата борса, факт е, че след всяко пропадане се прави сделка за много пари, факт е, че ще им дивидент. Но е факт и че закараха акцията до 2,60 и я оставиха да пада свободно, факт е, че за да има купувач, следва да има и продавач, който не вярва в бъдещето, факт е, че нещата закилиха около 2,20 и тези, дето са купили по върховете (а такива има, дори с обеми), вече са на 15% минус.

                    Та не са еднозначни нещата - аз имам 2 партиди взети тук - едните ще ги държа до 3+, колкото и време да ми коства това (и съм го заявил нееднократно), другите обаче, ще ги разкарам при нов връх за годината, а ако няма връх, вероятно ще ги продам в края на годината, независимо от цената. Успех на държащите и умната
                    Привет,

                    Много добре казано/описано !!!

                    Коментар


                    • що да не се продаде пакет от 900 000 бр. на наш човек та да вземе едни 50 бона за моренце ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                        под 10000 не се броят
                        Що? Не можи ли под 100К да не се броят
                        Оставете го човека, има си мнение, нека си го каже - реално никой не знае какво и що ще става. Факт е, че има обеми, които са направо огромни като за нашата борса, факт е, че след всяко пропадане се прави сделка за много пари, факт е, че ще им дивидент. Но е факт и че закараха акцията до 2,60 и я оставиха да пада свободно, факт е, че за да има купувач, следва да има и продавач, който не вярва в бъдещето, факт е, че нещата закилиха около 2,20 и тези, дето са купили по върховете (а такива има, дори с обеми), вече са на 15% минус.

                        Та не са еднозначни нещата - аз имам 2 партиди взети тук - едните ще ги държа до 3+, колкото и време да ми коства това (и съм го заявил нееднократно), другите обаче, ще ги разкарам при нов връх за годината, а ако няма връх, вероятно ще ги продам в края на годината, независимо от цената. Успех на държащите и умната
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                          Имам :-(
                          За хубаво или лошо !
                          под 10000 не се броят

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Митьо, ти нямаш акции. От плажа се вижда.
                            Но това си е твой проблем, разбира се.
                            Имам :-(
                            За хубаво или лошо !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
                              Моето мнение е , че ако задържим около 2.10 , то имаме шанс цената поне на този етап да не падне повече. Ако паднем под 2.10, може и по надолу да се върнем ! :-(
                              Кофти ситуация и нещо почва да ми писва !
                              Митьо, ти нямаш акции. От плажа се вижда.
                              Но това си е твой проблем, разбира се.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                                Разсъждавам ! Не търся внимание !
                                до сега не видях някакво особенно разсъждение от теб освен цитиране на някаква цена 2.10

                                Коментар

                                Working...
                                X