IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Че тогава какво правиш на борсата - дружески бъзик
    Пък и аватар с рулетка си сложил - апропо, никога не съм играл рулетка, може би трябва да пробвам, когато направя екскурзията към Вегас до няколко години, стига да не са супер високи изискванията за единичен залог, но да не разводнявам темата. Успех и на теб!
    Малко те провокирах, изглеждаше ми обезверен.
    Успех!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      Хазарт не играя!
      Че тогава какво правиш на борсата - дружески бъзик
      Пък и аватар с рулетка си сложил - апропо, никога не съм играл рулетка, може би трябва да пробвам, когато направя екскурзията към Вегас до няколко години, стига да не са супер високи изискванията за единичен залог, но да не разводнявам темата. Успех и на теб!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

        Даа.. Помня, че си с два пакета. Ясно е, че втория ти не е голям колкото първия и мислех че говориш за дългосрочния..
        Аз купих едно количество на 2.44 преди да падне до сегашните нива, но не ми пука особено.
        То и моето е там някъде - спекулацийка, иначе и тя принципно не е спешна, но все пак съм ѝ сложил тайминг. За всички ще е много добре да има тройка с гарнитура, освен за кеширалите, но това си е техен проблем, както би казал без коз-ът
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Оф, дейва, нали ти казах - имам два пакета тук - единият няма бърза работа и чака (може да чака и 20 години, толкова му е тайминга), но другият е спекулативен и има тайминг най-много до края на годината. А аз си следвам тайминга и лимитите - хазартът ме е научил (щото борсата си е хазарт отвсякъде), че всеки път, в който не си сложа лимити и нагоре, и надолу или ям дървото, или не реализирам печалби, което е горе-долу едно и също
          Даа.. Помня, че си с два пакета. Ясно е, че втория ти не е голям колкото първия и мислех че говориш за дългосрочния..
          Аз купих едно количество на 2.44 преди да падне до сегашните нива, но не ми пука особено.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Басче искаш ли, че имам хартии тук?
            Хазарт не играя!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Груйката отдавна продаде и ги разтяга едни и същи от доста време, тайно надявайки се на безплатен обяд.
              Басче искаш ли, че имам хартии тук?
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Между другото, колко е PE - то на Хима! Питам просто ей така за сравнение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                  Е нали с години беше готов, бърза работа нямаше...
                  Груйката отдавна продаде и ги разтяга едни и същи от доста време, тайно надявайки се на безплатен обяд.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                    Е нали с години беше готов, бърза работа нямаше...
                    Оф, дейва, нали ти казах - имам два пакета тук - единият няма бърза работа и чака (може да чака и 20 години, толкова му е тайминга), но другият е спекулативен и има тайминг най-много до края на годината. А аз си следвам тайминга и лимитите - хазартът ме е научил (щото борсата си е хазарт отвсякъде), че всеки път, в който не си сложа лимити и нагоре, и надолу или ям дървото, или не реализирам печалби, което е горе-долу едно и също
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Изненадани винаги има, и в двете посоки, въпрос на тайминг е Да не се надъхваме излишно - цената си е 2,20-2,30 в последните 6 месеца, с дребни подскоци нагоре, да се хващат балъците (на последното качване и аз купих отново, почти на върха, щото реших, че ще гоним тройката, ама нъцки). И все пак си чакам тройката, но няма да е безкрайно дълго това чакане, поне от моя страна
                      Е нали с години беше готов, бърза работа нямаше...
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                        Пак ще има изненадани ...
                        Изненадани винаги има, и в двете посоки, въпрос на тайминг е Да не се надъхваме излишно - цената си е 2,20-2,30 в последните 6 месеца, с дребни подскоци нагоре, да се хващат балъците (на последното качване и аз купих отново, почти на върха, щото реших, че ще гоним тройката, ама нъцки). И все пак си чакам тройката, но няма да е безкрайно дълго това чакане, поне от моя страна
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                          Пак ще има изненадани ...
                          Със сигурност.

                          Коментар


                          • Пак ще има изненадани ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Големи купувач за сега крепи цената но няма и много продвачи,всички знаем обаче,че след малко повече от седмица картината ще се промени.
                              Тролчо, ти нали си я чакаш на седемдесе стинки тая артия, за да може да я купиш на толкова, на колкото си я продал.
                              Само така. Важното е, че ги разбираш нещата.
                              Но това мен не ме интересува изобщо, разбира се.

                              Коментар


                              • Сега купува само крепящия. Лактите ще се запретнат някъде към 2.60.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X