IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Привет,

    Много се умълчахте ?!
    Някакви прогнози за цената ?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Виж как ме четеш с разбиране - рядко срещано качество напоследък Наистина едните акции ще ги продам през януари, независимо от цената, а ако направят тройак с гарнитура и по-рано - съответно по-рано. ЧОвек/инвеститор трябва да има ясни цели и да си ги следва. Ей го, даже ортак на чичо Оги бих станал, но на цена под тройка с гарнитура. Останалите, които гледам и чакам, са Лаченото под 6 лева, Шишитабак на единицифрени стойности и атерки под 2 лева, другото не ми е интересно. Имам чезки и химчета, като и двете мога да ги държа и 20 години, а мога и да продам при хубаво търгово на едните, а за другите вече съм обяснил Успехи желая!
      Груйчо писането в стил искрено и лично е опасно за финансовото здраве на вашият портфейл и не се препоръчва.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Виж как ме четеш с разбиране - рядко срещано качество напоследък Наистина едните акции ще ги продам през януари, независимо от цената, а ако направят тройак с гарнитура и по-рано - съответно по-рано. ЧОвек/инвеститор трябва да има ясни цели и да си ги следва. Ей го, даже ортак на чичо Оги бих станал, но на цена под тройка с гарнитура. Останалите, които гледам и чакам, са Лаченото под 6 лева, Шишитабак на единицифрени стойности и атерки под 2 лева, другото не ми е интересно. Имам чезки и химчета, като и двете мога да ги държа и 20 години, а мога и да продам при хубаво търгово на едните, а за другите вече съм обяснил Успехи желая!
        Znam Грую, когато се потопя в постове на приятелски настроен съфорумец интуитивно усещам някои негови възгледи за хартиите (споделям, че са правилни и според мен) И те поздравявам, че държиш здраво линията по изясняване на истината. При фармата можех и аз да се включа особено относно подигравката "севтополис", ама си рекох "айде... да не се настройват прекалено срещу нас "държачите на картоня"
        (За които не помнят, ще добавя, че севтополис беше "отнето" от "малките партньори" на "чичо" срещу "овъзмездяване" с едни .... 20% под счеоводната))...не-съвсем приятно след 2 увеличения на капитала с реални кинти, с които горките партньоре бяха участвали (вероятно заради светлия ореол на маджото, които той все пак не се посвени да обедини всички в множеството "спекуланти", както и да е, нали пък той не е в това множество след книгите "тодоров" ...) (да не се третира като каквато и да е препоръка, просто такава беше историята )) )
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Е, то времето си минава като на махало - цък-цъък. Като имаме предвид, че през януари Грую вероятно ще може, да ги даде с добър профит .... то след няколко месеца току виж.. не останало ))) (не е препоръка, естествено) Обаче, няма сигурност, дали ще може да се каже същото за фармата
          Виж как ме четеш с разбиране - рядко срещано качество напоследък Наистина едните акции ще ги продам през януари, независимо от цената, а ако направят тройак с гарнитура и по-рано - съответно по-рано. ЧОвек/инвеститор трябва да има ясни цели и да си ги следва. Ей го, даже ортак на чичо Оги бих станал, но на цена под тройка с гарнитура. Останалите, които гледам и чакам, са Лаченото под 6 лева, Шишитабак на единицифрени стойности и атерки под 2 лева, другото не ми е интересно. Имам чезки и химчета, като и двете мога да ги държа и 20 години, а мога и да продам при хубаво търгово на едните, а за другите вече съм обяснил Успехи желая!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

            Не рискувай с целия дивидент,12 лв. са си много париПо-добре изчакай,след няколко месеца ще ги купиш на доста по-добра цена
            Е, то времето си минава като на махало - цък-цъък. Като имаме предвид, че през януари Грую вероятно ще може, да ги даде с добър профит .... то след няколко месеца току виж.. не останало ))) (не е препоръка, естествено) Обаче, няма сигурност, дали ще може да се каже същото за фармата
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15%

              Прочетох в този форум, че ти и Полки сте едно и също лице - вярно ли е това?
              Не ...

              Полки е арогантен и заядлив а 12-цата е аналлизатор и виден инвеститор....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                Не рискувай с целия дивидент,12 лв. са си много париПо-добре изчакай,след няколко месеца ще ги купиш на доста по-добра цена
                Бърборино, не е нужно да ме уведомяваш, колко ти е дневния бюджет.
                Това мен изобщо не ме интересува, разбира се.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Ти пък, решил си да бъдеш скромен и красив.​​​​​​
                  Тук разни пророци и играчи я чакат на седемдесе, осемдесе стинки.
                  Аз пък съм решил следващият месец ( отпускарският август! ) като си взема дивидента да си купя още от тоя шит, както го нарича индианеца.
                  Като миналата година се, нищо ново.
                  Не рискувай с целия дивидент,12 лв. са си много париПо-добре изчакай,след няколко месеца ще ги купиш на доста по-добра цена

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                    в четвъртък главата ме цепеше и се омотах за ex-dividend date, но си признавам, че цената пак я познах:



                    и двато лева ще видим скоро .............. не се притеснявайте

                    не е препоръка
                    Ти пък, решил си да бъдеш скромен и красив.​​​​​​
                    Тук разни пророци и играчи я чакат на седемдесе, осемдесе стинки.
                    Аз пък съм решил следващият месец ( отпускарският август! ) като си взема дивидента да си купя още от тоя шит, както го нарича индианеца.
                    Като миналата година де, нищо ново.
                    Last edited by Три без коз; 17.07.2018, 09:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15%

                      вярно ли е ?
                      спекулации са според мен
                      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                        Някакво ИП Де ново май се опитва да крепи цената, ама не ги знам тези и каква им е играта
                        ти ли пита миналата седмица дали рязко ще пада цената или постепенно???

                        сега отговора сам го намери ............ ще пада плавно без паника

                        не е препоръка
                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          За дивидента е ясно - от вчера вече го няма, просто полкича, когото уважавам като събеседник, обича да спори и да си налага мнението, но и той си призна, че не е прав, така че всичко вече е ясно
                          в четвъртък главата ме цепеше и се омотах за ex-dividend date, но си признавам, че цената пак я познах:

                          Първоначално изпратено от полки
                          а аз попитах дали понеделника е ex-dividend date .......... сиреч тогава ще се търгуват акциите с изваден дивидент от цената ............ сиреч цената ще отвори на около 2,10, но , ако има много зорлии да продават могат да закарат цената на 2 кинта например ако няма кой да купува, разбира се...
                          и двато лева ще видим скоро .............. не се притеснявайте

                          не е препоръка
                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                            Някакво ИП Де ново май се опитва да крепи цената, ама не ги знам тези и каква им е играта
                            Това което съм чувал за тях е, че са варненски ИП с ограничен брой клиенти . Най-вероятно е съвпадение, но когато се прецаках в края на година, мислейки, че помпат изкуствено цената нагоре за доходност и продавах на 1,80-1,90, точно те купуваха. После всички видяхме какво стана
                            Last edited by 15%; 16.07.2018, 17:06.
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Някакво ИП Де ново май се опитва да крепи цената, ама не ги знам тези и каква им е играта
                              Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Не тролове.. Аз съм продал и чакам..Ти имаш ли изобщо акции или само хейт..
                                Готино ми е да кисна тук и да Ви дразня

                                Коментар

                                Working...
                                X