IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

    Потресен съм!!! Ако ти имаш магистратура по финанси, значи е от някой тотално изтърбушен университет, защото нищо не рзбираш или просто си измисляш ! А това с десетилетията опит на финансовите пазари как го сметна, че не разбрах. Да отваряш инвестора и да пишеш глупости във форума не те прави човек с опит на пазара. Така и няколко хилядолетия няма да ти стигнат за да научиш елементарни неща.
    Нали уж имаше Хим и я беше определил за боклук. Сам се определяше като некадърник и имаше мазохистични наклонности - искаш да падне твоят избор за инвестиции - Хима!

    Само като ти чета глупостите и изпитвам отчаяние какви хора има. Без НИКАКВО ПОКРИТИЕ ръсят тотални глупости. И на всичкото отгоре имат самочувствие и си вярват!
    Беше ми смешно в началото и си мислех, че го правиш за да купиш по - евтино, но сега вече те съжалявам. Много далече си от истината! И си жалък!
    Вече веднъж ти казах ,че от истината боли,всичко което съм написал аз е истина.Всичко което си написал ти са 100-процентови лъжи и изопачени истини.Никога не съм казвал ,че акциите на хима са боклук,казах,че имам но за щастие не са много,което би следвало да ти говори,че могат да са и 1000 бр. и изобщо да не ми пука колко ще се обезценят.Ти си един лъжец,един необразован и доста объркан човек.Готов съм да си меря с теб всичко пред всички тук,включително дипломите и общия успехСъщо така искам да ти кажа, а и мога да докажа,че дневните ми обороти понякога надхвърлят тези на БФБ,не прави прибързани заключения за хора които не познаваш ,за да не те направят да изглеждаш жалък в собствените ти очи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
      С колко голяма точност очакваш да ти отговоря на въпросаНе е необходимо да си финансов гений,нито да си оракула от Омаха ,за да си отговориш и сам на въпроса.Малко учене,малко следване,магистратура,няколко десетилетия опит на финансовите пазари,нищо повече
      Човек, ти изобщо не внимаваш в детайлите, как очакваш да имаш адекватна преценка за нещо. И още повече за капиталов пазар???
      Имаш огромни пропуски дори в терминология, какво да говорим за елементарни зависимости в икономиката и на база на тях да правиш анализ за глобалната икономика и капиталови пазари.
      Та ти не знаеш как се прави анализ на една компания!

      Коментар


      • Може да сте глупави и елементарни, но поне сте много и можете да се допълвате

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
          С колко голяма точност очакваш да ти отговоря на въпросаНе е необходимо да си финансов гений,нито да си оракула от Омаха ,за да си отговориш и сам на въпроса.Малко учене,малко следване,магистратура,няколко десетилетия опит на финансовите пазари,нищо повече
          Потресен съм!!! Ако ти имаш магистратура по финанси, значи е от някой тотално изтърбушен университет, защото нищо не рзбираш или просто си измисляш ! А това с десетилетията опит на финансовите пазари как го сметна, че не разбрах. Да отваряш инвестора и да пишеш глупости във форума не те прави човек с опит на пазара. Така и няколко хилядолетия няма да ти стигнат за да научиш елементарни неща.
          Нали уж имаше Хим и я беше определил за боклук. Сам се определяше като некадърник и имаше мазохистични наклонности - искаш да падне твоят избор за инвестиции - Хима!

          Само като ти чета глупостите и изпитвам отчаяние какви хора има. Без НИКАКВО ПОКРИТИЕ ръсят тотални глупости. И на всичкото отгоре имат самочувствие и си вярват!
          Беше ми смешно в началото и си мислех, че го правиш за да купиш по - евтино, но сега вече те съжалявам. Много далече си от истината! И си жалък!

          Коментар


          • Може да си си купил дипломата , но по - скоро са ти я дали в някое отделение на 4-ти километър.
            Last edited by HiperioN; 21.07.2018, 15:40.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
              С колко голяма точност очакваш да ти отговоря на въпросаНе е необходимо да си финансов гений,нито да си оракула от Омаха ,за да си отговориш и сам на въпроса.Малко учене,малко следване,магистратура,няколко десетилетия опит на финансовите пазари,нищо повече
              С малко нивото е това .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                И кога го чакате този мечи пазар? При нулеви лихви в Европа да си хвърляш хартийките, които ти носят повече от 10% доходност, при Хим-а повече от 15%, това е все едно да чакаш Дядо Коледа лятото. Да не говорим за планините от кеш. които бавно се просмукват навсякъде
                С колко голяма точност очакваш да ти отговоря на въпросаНе е необходимо да си финансов гений,нито да си оракула от Омаха ,за да си отговориш и сам на въпроса.Малко учене,малко следване,магистратура,няколко десетилетия опит на финансовите пазари,нищо повече

                Коментар


                • И кога го чакате този мечи пазар? При нулеви лихви в Европа да си хвърляш хартийките, които ти носят повече от 10% доходност, при Хим-а повече от 15%, това е все едно да чакаш Дядо Коледа лятото. Да не говорим за планините от кеш. които бавно се просмукват навсякъде
                  Last edited by petyob; 21.07.2018, 11:26.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    Не ми се влиза в подробности, ще кажа само, че в тази сложна геополитическа обстановка и очакван мечи пазар на световните борси, да смяташ, че БФБ ще остане изолиран остров на спокойствието е меко казано наивно. Акциите на Химимпорт пропуснаха златните години за растеж, както виждаме обаче 10-годишната графика изглежда като ЕКГ на мъртвец, сорри, ама вече е късно, фундамента е без значение. Не знам дали са будали тези с милионите но определено са в безизходица, защото както видяхме купувачи няма, виждаме само жалки опити да се крепи цената изкуствено. Скоро ще видим дали акцията може да поеме голямо изсипванеИ още нещо,никога не съм казвал,че за мен 1,70 е примамлива цена за вход
                    С бюджет от 12 лв. на ден, осигурен от вашите, интерес за теб представляват единствено входовете на баничарниците.
                    Другите ти " пророчества " ще ги оставя без коментар. Все пак се имаш за един от видните пророци.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                      Поех няколко пъти дълбкоко въздух както ме посъветва и почвам да пиша:
                      Да разбирам,че си имал Хим,излязал си на тези/или близки /нива и очакваш да влезеш на около 1,7лв.
                      Каква ти е обосновката за цена 1,7лв?
                      Първо акцията е показала ,че може да поеме голямо изсипване.
                      Тези с милионите акции не са будали и няма да изсипват.
                      Това е най-подценената от ликвидните позиции и с най-голям потенциал за ръст.
                      Вярвам си и за това съм влязал в тази позиция.
                      Винаги са ми били интересни хората които продадат някъде и стават много активни-ще пада,ще пада...ще.ще......пада.Напиши го веднъж.два пъти,обоснови се и чао.Ето аз продадох преди няколко месеца цкб и зрънчо и оттогава нито чета темите,още по-малко и да пиша.
                      Убеден съм,че ще видим 1,7лв,ама като направят сплит.
                      Не ми се влиза в подробности, ще кажа само, че в тази сложна геополитическа обстановка и очакван мечи пазар на световните борси, да смяташ, че БФБ ще остане изолиран остров на спокойствието е меко казано наивно. Акциите на Химимпорт пропуснаха златните години за растеж, както виждаме обаче 10-годишната графика изглежда като ЕКГ на мъртвец, сорри, ама вече е късно, фундамента е без значение. Не знам дали са будали тези с милионите но определено са в безизходица, защото както видяхме купувачи няма, виждаме само жалки опити да се крепи цената изкуствено. Скоро ще видим дали акцията може да поеме голямо изсипванеИ още нещо,никога не съм казвал,че за мен 1,70 е примамлива цена за вход
                      Attached Files
                      Last edited by strol; 21.07.2018, 09:32.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        Е защо да е срамота,продадоха си хората и си щракат пръсти на морето,чакат нов вход на 1.70Само ти киснеш тук като мисирка и се молиш Богу да стане чудо
                        Тролчо, докато си го местя в другия крачол те съветвам да бегаш при мама и тате и да се успокоиш.
                        Все пак те издържат хората и ти възлагат някакви надежди.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                          Дишай спокойно и не се напрягай много,не мисли за това каква ще стане цената когато на тези с милионите им омръзне да лапат мухите тук и решат да излизатМного е смешно когато пишете глупости на които самите Вие не си вярвате
                          Поех няколко пъти дълбкоко въздух както ме посъветва и почвам да пиша:
                          Да разбирам,че си имал Хим,излязал си на тези/или близки /нива и очакваш да влезеш на около 1,7лв.
                          Каква ти е обосновката за цена 1,7лв?
                          Първо акцията е показала ,че може да поеме голямо изсипване.
                          Тези с милионите акции не са будали и няма да изсипват.
                          Това е най-подценената от ликвидните позиции и с най-голям потенциал за ръст.
                          Вярвам си и за това съм влязал в тази позиция.
                          Винаги са ми били интересни хората които продадат някъде и стават много активни-ще пада,ще пада...ще.ще......пада.Напиши го веднъж.два пъти,обоснови се и чао.Ето аз продадох преди няколко месеца цкб и зрънчо и оттогава нито чета темите,още по-малко и да пиша.
                          Убеден съм,че ще видим 1,7лв,ама като направят сплит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                            И още над 3000 човека.Някой с по няколко милиона в позицията.Теб те боли и обикаляш около темата и явно се молиш на Бог за чудо.Няма страшно,на 2,70лв. ще бързаш да влезеш,за да не изтървеш влака.
                            Дишай спокойно и не се напрягай много,не мисли за това каква ще стане цената когато на тези с милионите им омръзне да лапат мухите тук и решат да излизатМного е смешно когато пишете глупости на които самите Вие не си вярвате

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Е защо да е срамота,продадоха си хората и си щракат пръсти на морето,чакат нов вход на 1.70Само ти киснеш тук като мисирка и се молиш Богу да стане чудо
                              И още над 3000 човека.Някой с по няколко милиона в позицията.Теб те боли и обикаляш около темата и явно се молиш на Бог за чудо.Няма страшно,на 2,70лв. ще бързаш да влезеш,за да не изтървеш влака.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                                Срамота! Тука всички продадоха и нема кой да напише 2 реда.
                                Е защо да е срамота,продадоха си хората и си щракат пръсти на морето,чакат нов вход на 1.70Само ти киснеш тук като мисирка и се молиш Богу да стане чудо

                                Коментар

                                Working...
                                X