IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

    Да , така е !
    Всичко е възможно, но на този етап, мисля , че е малко вероятно !
    Ох дано си прав,че започвам да се притеснявам много

    Коментар


    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

      И аз не се заяждам ,щом се срина от над 17лв. на 0,70 защо да не е възможно от 2.16 да падне на 0,50
      Да , така е !
      Всичко е възможно, но на този етап, мисля , че е малко вероятно !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

        Нали говорим за едно и също нещо ?! Аз говоря за Химимпорт, ти да не си мислиш за Химко ?!
        Това е шега, а не заяждане ! ;-)
        И аз не се заяждам ,щом се срина от над 17лв. на 0,70 Защо да не е възможно от 2.16 да падне на 0,50Все пак не говорим за -96%
        Last edited by strol; 17.08.2018, 14:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

          Не пич,аз толкова съществени грешки не правя
          Нали говорим за едно и също нещо ?! Аз говоря за Химимпорт, ти да не си мислиш за Химко ?!
          Това е шега, а не заяждане ! ;-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

            Привет,

            Да не се обърка :-)
            По-скоро едно за 2 лв :-)
            Не пич,аз толкова съществени грешки не правя

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strol

              Да брат,готов съм да го направя , сега кротувай търкаляй си се под джанката паси си пръча и чакай промоцията две за левче
              Привет,

              Да не се обърка :-)
              По-скоро едно за 2 лв :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                Не бързай да допълваш, изчакай малко и ще ги купиш по-евтинко от билетче за метрото
                Виждам, че ги разбираш нещата.
                А ако те послушам и не стане така, ще ми възстановиш ли загубите? А?
                И мисля, че е редно да кажеш цената на билетчетата за метрото. Като го ползваш, поне кажи.
                Last edited by Три без коз; 17.08.2018, 12:54.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                  Голем кеф, ей така, докато се търкалям по плажа, си чакам дивидента.
                  И артията си кротува.
                  Ще си допълня евтинко с дивидента.
                  Но това си е мой проблем, разбира се.
                  Не бързай да допълваш, изчакай малко и ще ги купиш по-евтинко от билетче за метрото

                  Коментар


                  • Голем кеф, ей така, докато се търкалям по плажа, си чакам дивидента.
                    И артията си кротува.
                    Ще си допълня евтинко с дивидента.
                    Но това си е мой проблем, разбира се.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                      Я, колко хубаво си мълчим, вместо да дърдорим глупости! А мълчанието е злато - като съберем достатъчно, ще инвестираме на борсата.
                      Това ми хареса ! :-)

                      Коментар


                      • Я, колко хубаво си мълчим, вместо да дърдорим глупости! А мълчанието е злато - като съберем достатъчно, ще инвестираме на борсата.

                        Коментар


                        • Добре, обсъдете и разменете някоя идея. С интерес чакам да я прочета.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                            Хора това не е сериозно, Форума и специално темата за Хима се превърна в арена на разпри и взаимни лични нападки, вместо на място за размяна и обсъждане на идеи. Апелирам това час по-скоро да спре и да им анякакъв диалог а не мерене на "........." това е наистина доста глупаво, все едно сме на по 12 , макар на 12 да няма голяма разлика в меренето. Нали... Благодаря Ви
                            Олеква форумът, не е добре!...

                            Коментар


                            • Хора това не е сериозно, Форума и специално темата за Хима се превърна в арена на разпри и взаимни лични нападки, вместо на място за размяна и обсъждане на идеи. Апелирам това час по-скоро да спре и да им анякакъв диалог а не мерене на "........." това е наистина доста глупаво, все едно сме на по 12 , макар на 12 да няма голяма разлика в меренето. Нали... Благодаря Ви

                              Коментар


                              • https://www.dnes.bg/balkani/2018/08/...bolekar.384873
                                повечето инвеститорите и спекулантите на Борсата ,като държавата ...важното е те да са добре...

                                Коментар

                                Working...
                                X