IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

    а, ти какво си мислиш? ........... че няма да дадат ли?

    колко е фрии флоута? .......... малко над 27%, нали?

    не един път се е коментирало тук, че поне половината от тези 65-66 млн.акции се намират, ако не във варна, то поне някъде около варна

    цената която ги устройва варненци е 2,30 лв. ........... умножи я по 35 млн.акции и ще получиш едни 80 милки които за някои са спящи пари при положение, че така или иначе държат мажоритарния пакет

    как мислиш? ............. дали ги устройва тази доходност от дивидента (2,80%) или предпочитат да вложат някъде другаде тази не малка сума

    хайде пак помисли дали няма да продадат, ако им звъннеш и поискаш няколко милиона акции
    Няма .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

      Не им обръщай внимание, изнервени са много и изобщо не им е забавноРеални купувачи няма и цената няма как да се вдигне.Има едни дето се мъчат да бутат валяк по баира, но много скоро ще издъхнат , валяка ще ги размаже и цената ще си дойде на мястотоПросто гледай филма и се наслаждавай. Нали знаеш,че трябва да има балъци та да живеят тарикатите
      Много "смешно"... "Изнервени"...
      Лятото мина, тегавото време също.
      Скоро въобще няма да ти изнася писане тук.
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
        А как би купил? Сигурно звъниш във Варна и веднага ти дават а???
        а, ти какво си мислиш? ........... че няма да дадат ли?

        колко е фрии флоута? .......... малко над 27%, нали?

        не един път се е коментирало тук, че поне половината от тези 65-66 млн.акции се намират, ако не във варна, то поне някъде около варна

        цената която ги устройва варненци е 2,30 лв. ........... умножи я по 35 млн.акции и ще получиш едни 80 милки които за някои са спящи пари при положение, че така или иначе държат мажоритарния пакет

        как мислиш? ............. дали ги устройва тази доходност от дивидента (2,80%) или предпочитат да вложат някъде другаде тази не малка сума

        хайде пак помисли дали няма да продадат, ако им звъннеш и поискаш няколко милиона акции
        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

        Коментар


        • Митьо и Тролчо къртят.

          Коментар


          • Това вече е друго......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
              А как би купил? Сигурно звъниш във Варна и веднага ти дават а???
              Не съм се изразил правилно и най-вероятно си ме разбрал погрешно. Исках да кажа, че по-големите бидове не са гаранция за желание на покупки и предстоящи такива. Иначе аз моите бройки мога да ги купя и продам в един ден и няма да разбере дори посредника ми, да не говорим за Варна.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • А как би купил? Сигурно звъниш във Варна и веднага ти дават а???

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Изведнъж от вчера доста се сгъстиха офертите в ляво...няма коментари!
                  Тонка, Полки /който по мое мнение е доста подготвен по темата с Хима/ смята, че съм оптимист за тук, но ако аз например искам да купя сериозно количество акции, последното нещо, което ще направя е да показвам сила в бидовете..... Дано не съм прав
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Изведнъж от вчера доста се сгъстиха офертите в ляво...няма коментари!

                    Коментар


                    • Време за Полети

                      https://www.air.bg/bg/promocii?utm_s...t%2010.09%20KV

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                        Не ми е проблем вдигането на цената !
                        Не си питам учудено, просто се надявам на дискусия, а не заяждане !
                        Не им обръщай внимание, изнервени са много и изобщо не им е забавноРеални купувачи няма и цената няма как да се вдигне.Има едни дето се мъчат да бутат валяк по баира, но много скоро ще издъхнат , валяка ще ги размаже и цената ще си дойде на мястотоПросто гледай филма и се наслаждавай. Нали знаеш,че трябва да има балъци та да живеят тарикатите
                        Last edited by strol; 12.09.2018, 15:56.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                          А защо ти е проблем вдигането на цената и защо с очакване за спад питаш?
                          Какво неестествено видя в това, цената да се вдигне?
                          Не че нещо, продължавай да си питаш учудено, защо цената странно и противоестествено се вдига, отстрани е доста забавно.
                          Не ми е проблем вдигането на цената !
                          Не си питам учудено, просто се надявам на дискусия, а не заяждане !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                            Привет,

                            Наблюдавах с интерес търговията, като възникнаха два въпроса:

                            1.Вдигаме цената, за да минат определени пакет/и ?
                            2.Вдигаме цената, че им още да пада ?
                            А защо ти е проблем вдигането на цената и защо с очакване за спад питаш?
                            Какво неестествено видя в това, цената да се вдигне?
                            Не че нещо, продължавай да си питаш учудено, защо цената странно и противоестествено се вдига, отстрани е доста забавно.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Най-лошото за теб е, че нямаш пукната артия.
                              Но с такива въпроси, такива резултати.
                              Но това си е твой проблем, разбира се.
                              Казах, че имам !
                              Казах, че една част продадох !
                              Теб какво те грее имам ли или нямам ?
                              Ако в този форум, повечето са като теб, които се заяждат, предлагам да го изтрият !
                              От писаниятя ти, оставам с впечатлението, че яко в минус по твойте инвестиции !
                              И както казваш ти - "Но това си е твой проблем, разбира се"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Най-лошото за теб е, че нямаш пукната артия.
                                Но с такива въпроси, такива резултати.
                                Но това си е твой проблем, разбира се.
                                Говориш пълни простотии !
                                Но това си е твой проблем, разбира се!
                                Даж почнах да разбирам "Строл"

                                Коментар

                                Working...
                                X