IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

    Това плашило вече е демоде! Целта на стрес тестовете е профилактика и превантивно избягване на проблемите, за да се лекуват, а не да стават по-големи! Така че - добре дошли! - така трябва, за да сме спокойни, че всичко ще е ОК!
    нямам никакво намерение да плаша който и да било .......... предния път когато имаше стрес тестове си продадох предварително всички акции които имах в ЦКБ въпреки, че бях абсолютно уверен в резултата на банката, но знам, че понякога "покрай сухото изгаря и мокрото"

    така и този път смятам да съм предпазлив към банкови акции и на този етап не смятам да купувам от тези акции

    това, че аз се страхувам в момента да купя банкови акции не означава, че няма да се отвори добра възможност за някой друг да рискува и евентуално да реализира висока доходност на един по-късен етап

    всеки сам си преценява ........... не давам никакви препоръки, а само споделям мнението ми
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

      Привет,

      До някъде съм съгласен с доводите ти за стрес тестовете, но моите прогнози са по оптимистични за цената на акцията.

      Оптимистичната ми прогноза Хима е около 1,80 - 1,90 до края на 2018.

      За следващата година, не мога да кажа на този етап, тъй като не само стрес тестовете ще окажат влияние, но и това дали се стабилизира икономиката на Турция, търговската "война" между САЩ и Китай и ....

      Имам акции, като предвид прогнозата продадох част от портфейла ми !
      Трябва да си продал бая част, защото направо си обърнал резбата в прогнозите си! Довчера съвсем друго пишеше...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
        не си спомням на вас двамата да съм ви давал съвет за да се чувствате задължени да ми връщате услугата сега ........... мислете върху вашите инвестиции и дерзайте...






        аз лично мисля, че има една една банка която няма да издържи теста и това ще окаже влияние върху цялата бг борса ............... разбира се, че има достатъчно време за да се подготват, но сигналите които идват от самата банка, че "се бърка в кацата с меда", изобщо не ме успокоява...

        точно затова пишех, че може и да купувам през 2020-та ............ доста време има до тогава и не искам да правя прибързани окончателни решения на този етап

        нека видим и навън как ще се развие играта, но вариантите за мен са два:

        - оптимистичен - софикс 550-575 - хим 150-165
        - песимистичен - софикс 500-525 - хим 115-130
        Привет,

        До някъде съм съгласен с доводите ти за стрес тестовете, но моите прогнози са по оптимистични за цената на акцията.

        Оптимистичната ми прогноза Хима е около 1,80 - 1,90 до края на 2018.

        За следващата година, не мога да кажа на този етап, тъй като не само стрес тестовете ще окажат влияние, но и това дали се стабилизира икономиката на Турция, търговската "война" между САЩ и Китай и ....

        Имам акции, като предвид прогнозата продадох част от портфейла ми !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          аз лично мисля, че има една една банка която няма да издържи теста и това ще окаже влияние върху цялата бг борса ...............
          - песимистичен - софикс 500-525 - хим 115-130
          Това плашило вече е демоде! Целта на стрес тестовете е профилактика и превантивно избягване на проблемите, за да се лекуват, а не да стават по-големи! Така че - добре дошли! - така трябва, за да сме спокойни, че всичко ще е ОК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Голямо дърво ще е за тези с акциите.Трябва сърце да имат за да преживеят идващите загуби .
            Индианец, тия глупости някой твой колега тираджия ли ти ги обясни, докато чакате с камионите на паркинга.

            Коментар


            • Голямо дърво ще е за тези с акциите.Трябва сърце да имат за да преживеят идващите загуби .

              Коментар


              • не си спомням на вас двамата да съм ви давал съвет за да се чувствате задължени да ми връщате услугата сега ........... мислете върху вашите инвестиции и дерзайте...

                Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                айде, време е за един RINGS превод

                Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                Гледай да си купил преди юли догодина...тогава ще излезнат резултатите от стрес тестовете на банките
                аз лично мисля, че има една една банка която няма да издържи теста и това ще окаже влияние върху цялата бг борса ............... разбира се, че има достатъчно време за да се подготват, но сигналите които идват от самата банка, че "се бърка в кацата с меда", изобщо не ме успокоява...

                точно затова пишех, че може и да купувам през 2020-та ............ доста време има до тогава и не искам да правя прибързани окончателни решения на този етап

                нека видим и навън как ще се развие играта, но вариантите за мен са два:

                - оптимистичен - софикс 550-575 - хим 150-165
                - песимистичен - софикс 500-525 - хим 115-130
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                  днес цената отново расте ........... хубав ден за бълг.демокрация и не само ........... какво повече му трябва да човек?
                  Гледай да си купил преди юли догодина...тогава ще излезнат резултатите от стрес тестовете на банките

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                    днес цената отново расте ........... хубав ден за бълг.демокрация и не само ........... какво повече му трябва да човек?
                    айде, време е за един RINGS превод

                    Коментар


                    • днес цената отново расте ........... хубав ден за бълг.демокрация и не само ........... какво повече му трябва да човек?
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                        Каква е тая схема с многоточията с по 10 точки? Мега гадно е за гледане...(многоточие с 3 точки)
                        ами ............ що ги четеш тези 10 точки? .......... за да ти е мега гадно ли?

                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          Аз примерно мисля, че ще има рали и цената ще излети.
                          Грешно мислиш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            пенчо ............ тук се коментира ХИМИМПОРТ

                            пенчо .............. не съм се хвалил, а ти отговорих, че не само нямам ордери в ляво, но нямам и пари по сметки по посредните ............... дори нямам инсталирана нито една платформа за търговия на БФБ на компа

                            пенчо ........... има лични съобщения за всичко останало

                            пенчо ........... надявам се, че не ти е сложно да го разбереш
                            Каква е тая схема с многоточията с по 10 точки? Мега гадно е за гледане...(многоточие с 3 точки)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                              чакай сега, нали ти се хвалеше колко би плащал?
                              пенчо ............ тук се коментира ХИМИМПОРТ

                              пенчо .............. не съм се хвалил, а ти отговорих, че не само нямам ордери в ляво, но нямам и пари по сметки по посредните ............... дори нямам инсталирана нито една платформа за търговия на БФБ на компа

                              пенчо ........... има лични съобщения за всичко останало

                              пенчо ........... надявам се, че не ти е сложно да го разбереш
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • чакай сега, нали ти се хвалеше колко би плащал?

                                Коментар

                                Working...
                                X