IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

    Стискаме стискамеКато гледам как за по-малко от година,повечето компании от DAX са се сринали с над 35%,трябва да си пълен малоумник,че да не знаеш какво я чака умрялата ни борсичка
    Нашата борса е повтаряч, останала с долния клас, но не може да мине в по-долния. Пак ще си е слабак, пак ще е преписвач, но няма много накъде да пада. Освен да я изключат при извънредни обстоятелства. Много от котировките в момента са неразумно ниски, но това е заради прогонването на спекулантите. Без законност борсата ни едва ли ще се оправи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Кеширалите, стискате ли кеша?
      Миченцата ще бъдат ритуално изтърбушени като риби.
      Стискаме стискамеКато гледам как за по-малко от година,повечето компании от DAX са се сринали с над 35%,трябва да си пълен малоумник,че да не знаеш какво я чака умрялата ни борсичкаТи стискаш ли още Мостстрой и Холдинг пътища?Очертава се и Хима да го стискаш още много дълго
      Last edited by strol; 22.10.2018, 14:00.

      Коментар


      • Кеширалите, стискате ли кеша?
        Миченцата ще бъдат ритуално изтърбушени като риби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          още един дето дават акъл без да съм го питал .............. как да го напиша по-ясно не знам...

          от случайни хора по форумите съвети не искам!!!
          Е до 2020 едно и също ли ще дъвчеш тук?
          М.... . ш..... ..й.о!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alexander The Great Разгледай мнение

            Браво за поста !!! Форумът на Инвестор /не само за Химимпорт/, отдавна не носи добавена стойност.
            На борсата има хартии и глупаци ,в момента в който хартиите станат повече от глупаците ,то цената на хартиите почва да пада

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
              Модераторите тук ли сте ? Пиша във форума от почти две години, но такава олигофрения не съм виждал. В последните няколко страници не виждам нищо различно от кавги, заяждания, обиди и елементарни манипулации. Ако продължавате така във форума ще останат да пишат само лицата бълващи спам денонощно. Вземете мерки, форума се е превърнал в нещо различно от първоначалната идея. Не случайно много от колегите вече не пишат. Поздрави
              Браво за поста !!! Форумът на Инвестор /не само за Химимпорт/, отдавна не носи добавена стойност.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                Модераторите тук ли сте ? Пиша във форума от почти две години, но такава олигофрения не съм виждал. В последните няколко страници не виждам нищо различно от кавги, заяждания, обиди и елементарни манипулации. Ако продължавате така във форума ще останат да пишат само лицата бълващи спам денонощно. Вземете мерки, форума се е превърнал в нещо различно от първоначалната идея. Не случайно много от колегите вече не пишат. Поздрави
                Свиквай с реалността такива са и инвеститорите

                Коментар


                • Модераторите тук ли сте ? Пиша във форума от почти две години, но такава олигофрения не съм виждал. В последните няколко страници не виждам нищо различно от кавги, заяждания, обиди и елементарни манипулации. Ако продължавате така във форума ще останат да пишат само лицата бълващи спам денонощно. Вземете мерки, форума се е превърнал в нещо различно от първоначалната идея. Не случайно много от колегите вече не пишат. Поздрави

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    И да пиеш успокоителни преди това.
                    Вожде, това чете ли го ? https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...kanite-270367/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      Уф, боже!
                      Да бе, да!
                      И да пиеш успокоителни преди това.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        Отворения дай един емейл да те открехна колко работа има .Ще ти изпратя малко инфо.За мен има работа ама за мнозина не.
                        Уф, боже!
                        Да бе, да!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          У американско безработицата била на 49 годишен минимум, а само за тебе нема работа от юли месец.
                          Явно хич те не бива.
                          Отворения дай един емейл да те открехна колко работа има .Ще ти изпратя малко инфо.За мен има работа ама за мнозина не.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа

                            Тъпигьоз си и такъв ще си останеш.Ще загубиш парите си.Нямаш си на идея какви пари влизат в моята компания и колко малък и смешен си в моите очи .
                            У американско безработицата била на 49 годишен минимум, а само за тебе нема работа от юли месец.
                            Явно хич те не бива.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                              Полки, щом си убеден в твоите теории за спад пускаш едни къси и така ще печелиш при спад. Ти си хабиш таланта у форума.
                              Порки е пълен лаик и лузър.Аз му казвам,че в Щатите се усеща напрежение и нещата не вървят от юли месец той ми се отваря колко много разбирал от борси.Боже боже !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                той вожда не знае къде се намира ......... от една страна пише, че кризата на автомивката започнала лятото, а кризата на борсата щяла да дойде след година

                                моето мнение е обратното ............ първо кризите настъпват по борсите, а после това се отразява на автомивкаджиите и всички останали

                                нали знаете, че финасовите пазари се движат 6-12 месеца преди икономиката ........ това се знае от всяко дете .......... ето го и примера от тази година ............. Софикс и в частност ХИМ падат от 9 месеца и едва сега отчетите на основните компании показват по-слаби от очакваните резултати .......... сега е интересно дали отчетите за Q3 2018 ще потвърдят низходящото движение или напротив -> посоката ще се обърне и ще поемем на североизток
                                Според мен ти не знаеш къде се намираш.Нямаш си на идея какъв сап ще ядеш и какво се задава Ама ти си свикнал на мъки от 2008 г.

                                Коментар

                                Working...
                                X