IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами Алиац при миналата криза беше паднал до 60.., а сега е 180..Изборът ще е голям в близките 2-3 години..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Дали не беше ти който търсеше да ти купят петцифрена сума на ФИБ и нямаше кой ,та ми помогна да взема решение за пълно излизане....
      Може и да бъркам...
      Не бъркаш ! Успях да продам ФИБ тогава с нелоша печалба, не беше на върха, но като видах, че спадна търсенето и оборотите я махнах. Това ми беше спекулативна акция, която успях да разкарам. Имах и ЦКБ преди време, но и тях продадох. На този етап не искам никакви банкови акции, особено пък български.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Монти , и справо ще ти опонират.. Защо да се инвестира по време на криза в кочината на БХ и Черешко..Аз трупам кеш и гледам навън- не е ли по добре в Даймлер, БМВ , Фармациите, Алианц и даже банките..Тук имам само дивидентни акции и няма да пипам докато е шайката..
        Аз също гледам ДБ ,Кобата ,Аареалбанк , Луфтханза ,Байер , Голфа и Мерцедеса....
        Това са акции който при криза ще бъдат натиснати до най ниски нива.....с изключение на аспирина но там има други игри....
        ДБ, Коба ще има опастност от фалит а те и сега не са в най добра кондиция , колите при криза падат ,особено скъпия клас ..., самолетите също намаляват пътниците ...
        Да не забравяме и че там играчите са като тук но с по висок афинитет....
        Дакато тук познаваме маркета....но познаваме и управляващата класа,вчера турчина е тръгнал към власт .....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Нищо лично нямам и аз ! Въпроса е, като се коментира нещо тук да се коментира с мнения и аргументи, както го направи ти сега ! А не да излизат двама, трима тук всеки ден и да пишат само едно и също и след малко излизат други трима и пишат обратното !
          веднага ти казвам тук ,проблема липса на ликвидност -защо няма ликвидност мисля ,че всеки знае отговора ....

          Коментар


          • Монти , и справо ще ти опонират.. Защо да се инвестира по време на криза в кочината на БХ и Черешко..Аз трупам кеш и гледам навън- не е ли по добре в Даймлер, БМВ , Фармациите, Алианц и даже банките..Тук имам само дивидентни акции и няма да пипам докато е шайката.. Според мен е по нискорисково да се чака самата криза, а не да се мисли някакви съпротива - рисково е..Ние сме малки инвеститори и е добре за по скъпите акции навън да имаш повечко кеш..
            Last edited by Kiro; 25.10.2018, 11:55.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Така е облизвам се и купувам падащи акции но не ги държа повече от седмица.....да не остане горещия картоф у мен....
              Ти да му мислиш ,че Люкчо преди виждаше от петК километра ,после не виждаше от 5 м.милиметра....
              Сега седна на покер масата като шейх а скоро ще излезнеш като клоун....
              Имаше един колега който крепеше дръфчо и вземаше репа на 38 ст онзи ден си помислих че купих от неговото изгърмяло и ми стана болно .....
              Да не е той....
              Опитваш се да се подиграваш на някой, който не съществува, правейки се на играч.
              Елементарно човече си ти, мече, елементарно!
              И ми е интересно, защо ти и още там някой от твоите съмишленици непрекъснато ме свързвате с некъв лук, лукчо и праз и прочие?
              Last edited by Три без коз; 25.10.2018, 11:52.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Нищо лично нямам и аз ! Въпроса е, като се коментира нещо тук да се коментира с мнения и аргументи, както го направи ти сега ! А не да излизат двама, трима тук всеки ден и да пишат само едно и също и след малко излизат други трима и пишат обратното !
                Дали не беше ти който търсеше да ти купят петцифрена сума на ФИБ и нямаше кой ,та ми помогна да взема решение за пълно излизане....
                Може и да бъркам...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Е, за кво висиш тогава в тая тема.

                  Облизваш се лакомо и си личи отдалече.
                  Така е облизвам се и купувам падащи акции но не ги държа повече от седмица.....да не остане горещия картоф у мен....
                  Ти да му мислиш ,че Люкчо преди виждаше от петК километра ,после не виждаше от 5 м.милиметра....
                  Сега седна на покер масата като шейх а скоро ще излезнеш като клоун....
                  Имаше един колега който крепеше дръфчо и вземаше репа на 38 ст онзи ден си помислих че купих от неговото изгърмяло и ми стана болно .....
                  Да не е той....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Здравко ,нямам нищо спрямо теб ,мога да пиша по същество ,защо ще пада борсата .......
                    Ами заврях се през началото на 2017 в темата на Никиту.....и разбрах пари нема действайте.....
                    После следното което разбрах че ПФ са излезнали от подкрепа на свойте акции ,което преди Никиту правеха поне два пъти годишно и така..
                    Аз търсех продажбата на няколко Иляди ХИКА на 5 лв а ми говореха глупости ,че не трябва да попълват позицията и т.н ....
                    Излезнах все пак на 4,8 ,но фонда остави лоши впечатления за бъдещата си работа и това чувство не ме излъга...
                    Кризата чука на вратата ,въпроса е дали да се рискува да се влезе преди нея за химерно покачване или да чакаме самата криза....
                    Това е въпроса пред мен....и засега спекулирам в позиции със сериозен спад....
                    За тези с акции ,никога няма да има отговор....
                    Нищо лично нямам и аз ! Въпроса е, като се коментира нещо тук да се коментира с мнения и аргументи, както го направи ти сега ! А не да излизат двама, трима тук всеки ден и да пишат само едно и също и след малко излизат други трима и пишат обратното !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Не защото са ми скъпи а и не съм фен ,но купих онзи ден малко Дръвчо на 25 ,бих купил на холдинг Варна на около 29 ако падне и ССВ на 1,0-1,3 ,знам че Протокол и Вале ще ме опонират ама да ми кажат що става с Коба ,ДБ , Уникредит и т.н. защо не и с нашите...за цените пиша.
                      Не е препоръка...
                      Е, за кво висиш тогава в тая тема.
                      Сигурно ти харесва тука да ти обръщат внимание.
                      Облизваш се лакомо и си личи отдалече. Ама обичаш да си лъжеш и вярваш, че другите ти се връзват.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        Ама то същото може да се каже и за тези, които излизат един по един и говорят само за сривове, спадове, апокалипсиси ! Знаеш добре, че няма как да се търгува без ИП, а и до банка знаеш, че няма как да не опреш, освен ако не живееш на село и гледаш картофи ! Петте лева всеки сам си преценя как и къде да ги държи, в буркан или в акции ! И всеки сам си носи отговорността за това !
                        Здравко ,нямам нищо спрямо теб ,мога да пиша по същество ,защо ще пада борсата .......
                        Ами заврях се през началото на 2017 в темата на Никиту.....и разбрах пари нема действайте.....
                        После следното което разбрах че ПФ са излезнали от подкрепа на свойте акции ,което преди Никиту правеха поне два пъти годишно и така..
                        Аз търсех продажбата на няколко Иляди ХИКА на 5 лв а ми говореха глупости ,че не трябва да попълват позицията и т.н ....
                        Излезнах все пак на 4,8 ,но фонда остави лоши впечатления за бъдещата си работа и това чувство не ме излъга...
                        Кризата чука на вратата ,въпроса е дали да се рискува да се влезе преди нея за химерно покачване или да чакаме самата криза....
                        Това е въпроса пред мен....и засега спекулирам в позиции със сериозен спад....
                        За тези с акции ,никога няма да има отговор....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          Мече, химчетата харесват ли ти!
                          Не защото са ми скъпи а и не съм фен ,но купих онзи ден малко Дръвчо на 25 ,бих купил на холдинг Варна на около 29 ако падне и ССВ на 1,0-1,3 ,знам че Протокол и Вале ще ме опонират ама да ми кажат що става с Коба ,ДБ , Уникредит и т.н. защо не и с нашите...за цените пиша.
                          Не е препоръка...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Как излизате един по един ....Ти ,кислородчо ,люкчо ,пенко и т.н...
                            Може да имам пет лева ама са си мой ,не съм си дал задните части на ИП и банките под наем ....
                            Ама то същото може да се каже и за тези, които излизат един по един и говорят само за сривове, спадове, апокалипсиси ! Знаеш добре, че няма как да се търгува без ИП, а и до банка знаеш, че няма как да не опреш, освен ако не живееш на село и гледаш картофи ! Петте лева всеки сам си преценя как и къде да ги държи, в буркан или в акции ! И всеки сам си носи отговорността за това !

                            Коментар


                            • Кво стана сега
                              Аз съм виновен ,че пада цената ли ?
                              Свалете розовите очила
                              1,95 е следваща спирка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Защо ще си продавам на себе си ,не са ли те научили в Елана ,че това е подсъдно......
                                Мече, химчетата харесват ли ти!

                                Коментар

                                Working...
                                X