IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

    Предимно за дългосрочни инвеститори с хоризонт поне 150-200 години
    Това беше свежо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

      Тоест ти. Преди година беше 1.70 и ти си в голяма заблуда, че ще си върне цената там.
      Ще видим . Сигурен съм,че ще сгрешиш,но няма да имаш честа да си признаеш.Всъщност каквито ни са играчите такава ни е и борсата.Лек ден!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
        Дават и редовно дивидент, което е едно много добро решение. Акцията вече става и за неспекуланти
        Предимно за дългосрочни инвеститори с хоризонт поне 150-200 години

        Коментар


        • Дават и редовно дивидент, което е едно много добро решение. Акцията вече става и за неспекуланти

          Коментар


          • Първоначално изпратено от psa Разгледай мнение

            Не, Тони, няма отчет. Отчета предполагам ще е добър, но кой ще го гледа.
            Тук идват месеците в които преди година започна движението нагоре и считам че е време да разберем успя ли купувача да обере акциите на треперещите ръчички за да си следва целта нагоре или ще си поиграем още около тези нива. Моето мнение е че наистина, които искаше да си направи
            "снимка с 2 лева" трябва да побърза защото за края на годината ще трябва да се покажат други по-високи нива. Остава да видим само дали от януари ще се продължи с подкрепата, както през тази година или това е било еднократно действие с неизяснени за мен цели.
            Поздравления за всички, които успяха да разтоварят от 2.6 до 2, но да видим дали ще успеят да се включат обратно или ще продължат да чакат паниката в ниското. За съжаление аз успях да отиграя движението с под 20% от позицията си тук, но към днешна дата отново съм на 100% и смятам да си "седна върху ръцете" поне до към 30.12. Да видим
            +1 Благодаря за мнението. Аз също съм зареден тук и гледам мача.
            Успех!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Да няма отчет?
              Не, Тони, няма отчет. Отчета предполагам ще е добър, но кой ще го гледа.
              Тук идват месеците в които преди година започна движението нагоре и считам че е време да разберем успя ли купувача да обере акциите на треперещите ръчички за да си следва целта нагоре или ще си поиграем още около тези нива. Моето мнение е че наистина, които искаше да си направи
              "снимка с 2 лева" трябва да побърза защото за края на годината ще трябва да се покажат други по-високи нива. Остава да видим само дали от януари ще се продължи с подкрепата, както през тази година или това е било еднократно действие с неизяснени за мен цели.
              Поздравления за всички, които успяха да разтоварят от 2.6 до 2, но да видим дали ще успеят да се включат обратно или ще продължат да чакат паниката в ниското. За съжаление аз успях да отиграя движението с под 20% от позицията си тук, но към днешна дата отново съм на 100% и смятам да си "седна върху ръцете" поне до към 30.12. Да видим

              Коментар


              • Шах с пешката...
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Да няма отчет?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Голяма заблуда е ако някой си мисли,че тази акция ще възвърне скоро цената си от преди година.
                    Тоест ти. Преди година беше 1.70 и ти си в голяма заблуда, че ще си върне цената там.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Голяма заблуда е ако някой си мисли,че тази акция ще възвърне скоро цената си от преди година.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Радващо би било за мнозина да иде тая артия на 2.30 но обстоятелствата ще я закарат отново на 1.50 и не я виждам близките 2 г отново на 2.30.Посоката и е твърдо надолу.
                        Тц.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Радващо би било за мнозина да иде тая артия на 2.30 но обстоятелствата ще я закарат отново на 1.50 и не я виждам близките 2 г отново на 2.30.Посоката и е твърдо надолу.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                            Напротив, в петък обикновено е надолу, защото сериозните играчи вече са запразнили и сте останали само мушмуроците, дето се плашите и от собствената си сянка.
                            такова обслужване ви правят ....... не е истина просто ........... пълно V.I.P. обслужване

                            тц тц тц ..... а нас навремето ни бяха хвърлили на кучетата

                            радвайте се, че няма да е все така

                            лека
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              всеки петък е така ............ да спите спокойно през уикенда
                              Напротив, в петък обикновено е надолу, защото сериозните играчи вече са запразнили и сте останали само мушмуроците, дето се плашите и от собствената си сянка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                                Happy end!
                                всеки петък е така ............ да спите спокойно през уикенда
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X