IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Много си нервен!
    Продал си, а си нервен.
    Аз не съм продал и не съм нервен.
    Няма значение дали съм продал или съм в акции. Ти не си нервен ама се опитваш да нервираш другите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

      Стига си писал глупости! Виж графиката на SOFIX и сам ще си отговориш. Разбора се, че който е продал преди време е спечелил.
      Много си нервен!
      Продал си, а си нервен.
      Аз не съм продал и не съм нервен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Кеширалите, как е положението. Апокалипсисът настъпва ли.
        Снима ли , Хима днес?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
          Кеширалите, как е положението. Апокалипсисът настъпва ли.
          Стига си писал глупости! Виж графиката на SOFIX от началото на годината и сам ще си отговориш. Разбира се, че който е продал преди време е спечелил.
          Last edited by Агресивен бик; 20.11.2018, 18:58.

          Коментар


          • Кеширалите, как е положението. Апокалипсисът настъпва ли.

            Коментар


            • Навсякъде трупове на инфарктни заювци.......... те ви класика на мечи капан

              Коментар


              • Странен ден.. а накрая с 80хил акции над1,90 което е 10% от оборота...
                колкото толкова

                Коментар


                • мачкай!!!!

                  Коментар


                  • батко!!!!

                    Коментар


                    • Потъник пак напълни трюмовете с вода и бавно се е насочил към дъното.Колко много хорица ще занули отново проклетата артия.Ама като не слушат какво им казва стария индианец ще страдат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                        И какво предлагаш да правим ? Да купуваме по 10 книги от компания ???
                        Има хора които не искат да имат кеш, други пък имат акции за малко и повечето време са на кеш, други държат до дупка. Верен отговор няма според мен и всеки си отиграва позицията както намери за правилно. Затова винаги ще има и различни мнения. Очевадно е че целия пазар е надолу от както РОМ-а не излезе от Фармата, и в момента да се дера да викам утре ще има рали нагоре не мисля, че може да се случи.. Виждайки какво се случва и навън всички са на изчакване, по-скоро очаквам още доста надолу. Аз споделих че продадох на 1.97 преди време а бях купувал със средна до към 2,49. Майната му. Сега обаче ако изобщо го купя ще го чакам под 1.50

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
                          Мале мале !

                          Върнах си продадените акции на текущите нива 1,84-1,92 !
                          Дано съм направил добра сделка !
                          Голяма грешка брат,голяма грешка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                            Като няма случайни неща, защо разчиташ на случайността? Преди време ти писах, че многото поръчки купува могат да се стопят за минути,но си помисли, че си фантазирам. Дано си си взел поука. Нямам препоръки.
                            Живота продължава...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                              Като няма случайни неща, защо разчиташ на случайността? Преди време ти писах, че многото поръчки купува могат да се стопят за минути,но си помисли, че си фантазирам. Дано си си взел поука. Нямам препоръки.
                              И какво предлагаш да правим ? Да купуваме по 10 книги от компания ???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                                Утре ще се разбере,няма случайни неща в този. Живот!
                                Като няма случайни неща, защо разчиташ на случайността? Преди време ти писах, че многото поръчки купува могат да се стопят за минути,но си помисли, че си фантазирам. Дано си си взел поука. Нямам препоръки.

                                Коментар

                                Working...
                                X